Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 160 161 »

01 лютого 2020 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» в межах проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відбувся захист робіт в секції «Психологія» наукового відділення хімії та біології.

Лозівський район представляла Катерина ЛИННИК, учениця 10 класу Комунального закладу "Краснопавлівський ліцей", яка гідно захистила свою наукову роботу на тему ... Читати далі »

Переглядів: 190 | Додав: Fresh | Дата: 05.02.2020

Протягом січня 2020 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю...» (В.Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…)

На конкурс у номінації «Література» надійшло 76 робіт учнів закладів загальної середньої освіти районів Харківської області.

Лозівський район представляли переможці ІІ (районного) етапу конкурсу:

-Олешко Єгор, учень 6 класу Орільського ліцею;

-Кобиляцька Анастасія, учениця 8 класу Надеждівського навчально-виховного комплексу;

-Алфімова Ляля, учениця 11 класу КЗ«Краснопавлівський ліцей».

... Читати далі »

Переглядів: 184 | Додав: Fresh | Дата: 05.02.2020

Відповідно до плану роботи Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради у період з 27.01.2020 по 04.02.2020 традиційно функціонувала районна виставка дитячих творчих робіт за темою «Мій біль – Афганістан», присвячена вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.
Для участі у виставці було подано 18 робіт з 4 закладів освіти району. Для участі в обласній виставці малюнків направлено 6 робіт.

Переглядів: 165 | Додав: Fresh | Дата: 05.02.2020

Сьогодні 03 лютого 2020 року розпочалася реєстрація для участі в Зовнішньому Незалежному Оцінюванні 2020.

З процедурою реєстрації можна ознайомитись за посиланням:

http://testportal.gov.ua/registr/

Переглядів: 164 | Додав: Fresh | Дата: 03.02.2020

30 січня у Краснопавлівському ЗДО "Оленка" відбулося тренінгове заняття на тему: "Заклад дошкільної освіти і родина, співпраця заради дитини". Педагогами закладу була створена комфортна атмосферна для успішної роботи. Учасники створювали модель щасливої, успішної, емоційно - благополучної дитини, аналізували свої виховні впливи на дитину та їх наслідки.

Переглядів: 151 | Додав: Fresh | Дата: 03.02.2020

    29 січня, на базі Орільського ліцею розпочала свою роботу ресурсна кімната.

            За участі голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова, начальника управління освіти, молоді та спорту Вікторії Бойко, Орільського селищного голови Івана Крикуна, заступника голови райради Анжели Пилипчук, керівника ліцею Володимира Душка, учнів закладу та батьківського загалу відбулося урочисте відкриття освітнього простору для для дітей з інклюзивною формою навчання.

            Ресурсна кімната – окремий спеціально облаштований клас для дітей із особливими освітніми потребами, де вони навчаються за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога, – навчальна, соціально-побутова, ігрова зона та зона відпочинку. Ресурсна кімната обладнана сучасним комп'ютерним обладнанням. У ній також є кухня для отримання дитиною повсякденних навичок, соціально-побутового орієнтування, корекційні та наочні засоби для розвивальних занять. Модульні меблі дозволяють по ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: Fresh | Дата: 03.02.2020

      26 січня 2020 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» в межах проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відбувся захист робіт в секції «Біологія людини» наукового відділення хімії та біології.
        Лозівський район представляла Ольга ПАЛЬЧИК, учениця 9 класу Комунального закладу "Краснопавлівський ліцей", яка гідно захистила свою наукову роботу на тему "Вплив шуму на функціональний стан слухового аналізатора та психофізіологічні показники організму" та має почесне ІІІ місце. ... Читати далі »

Переглядів: 191 | Додав: Fresh | Дата: 27.01.2020

Переглядів: 884 | Додав: Fresh | Дата: 24.01.2020

23 січня 2020 року в КЗ «Харківська обласна мала академія наук Харківської обласної ради» відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури «Літературний кіноурок за казкою В. Симоненка «Цар Плаксій і Лоскотон»: анімація на заняттях з української літератури» (спільно з Академією української преси). Участь у семінарі взяли вчителі Лозівського району Н.М.Харибіна (Надеждівський НВК) та Г.О.Загорулько (КЗ "Краснопавлівський ліцей")

Переглядів: 168 | Додав: Fresh | Дата: 24.01.2020

23 січня в Краснопавлівському ЗДО відбувся семінар-практикум на тему "Іграшки та ігри, від яких залежить майбутнє дитини".
Педагоги та батьки вихованців стали не просто слухачами лекції, а повноцінними учасником процесу, творцями розвивального середовища для дошкільнят, спробували перевтілитися на малят, погратися, відчути подих дитинства)))

Переглядів: 124 | Додав: Fresh | Дата: 24.01.2020

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0