Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 148 149 »

13 березня 2019 року у спортивній залі "КЗ Катеринівський ліцей" пройшов фінал Першості з баскетболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської ради. Участь у ньому взяли команди "КЗ Катеринівський ліцей", "КЗ Шатівський ліцей", "КЗ Миколаївський ліцей", Орільський ліцей, які за результатами відбіркового зонального туру зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.
Ігри завершилися з такими результатами:
1.Орільський ліцей - "КЗ Катеринівський ліцей" 50:22
2."КЗ Шатівський ліцей" - "КЗ Миколаївський ліцей" 21:16
гра за 3 місце "КЗ Катеринівський ліцей" - "КЗ Миколаївський ліцей" 34:29
фінал Орільський ліцей - "КЗ Шатівський ліцей" 37:16
Кращими гравцями стали : Шелест Олександр (Орільський ліцей),Смірний Юрій("КЗ Катеринівський ліцей"), Скриннік Сергій("КЗ Шатівський ліцей"), Колодяжний Максим("КЗ Миколаївський ліцей"),
Команди були нагороджені кубками та дипломами, кращі гравці медалями та дипломами.

Переглядів: 31 | Додав: Fresh | Дата: 13.03.2019

 

06 березня 2019 року у КЗ «Харківська обласна Мала академія наук Харківської області ради» відбулися урочистості з нагоди відзначення Шевченківського дня, у межах якого проведено нагородження переможців ІІІ(обласного) етапу рейтингових конкурсів мовно-літературне спрямування.

Нагородження проводили В.Ігнатьєв, заступник директора Департаменту-начальник управління освіти і науки; Л.Покроєва, ректор КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»; В.Бойко, член Національної спілки письменників України.

На сцені ті, хто буде створювати нову державу, піднімати на своїх плечах оновлену демократичну Україну, представлятиме її у світі. Особистості духовно і культурно просвітлені, з з високими ідеалами і благородними діяннями.

Серед них і Лукаш Діана, учениця 11 класу Смирнівського НВК, яка посіла І місце у ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. ЇЇ робота, оригінальна за формою і викладом, направлена для участі у ІV (заключному) етапі.

< ... Читати далі »

Переглядів: 56 | Додав: Fresh | Дата: 07.03.2019

Переглядів: 778 | Додав: Fresh | Дата: 06.03.2019

Ці слова стали лейтмотивом заходів, присвячених Т.Шевченку, генію українського народу, людини, яка вперше всьому світу повідомила про Україну, талановитий, мудрий, мужній народ.

У ці березневі дні учительська громада Лозівського району, учні, батьки додали свій голос до тих, хто щорічно вшановує пам'ять українського титана.

Усе в закладах було налаштовано так, щоб емоційно, схвильовано, з використанням мультимедійних презентацій школярі та педагоги говорили про велич і трагізм долі Т. Шевченка, національно вкорінений і всесвітньо звеличений світ душі Провісника майбутнього, багатогранність та багатобарвність незбореного генія, мистецький дивосвіт Шевченка-художника.

Заключним акордом шевченківських свят став момент оформлення Вінка пошани та любові до Великого Українця. 

Переглядів: 34 | Додав: Fresh | Дата: 06.03.2019

з 1 по 31 березня 2019 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» за посиланням – http://edu-post-diploma.kharkov.ua/iz/.


Даний захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 6 грудня 2018 року № 817-VIІ.

Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативним документом,
що регламентує порядок прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету
та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів.

Переглядів: 36 | Додав: Fresh | Дата: 05.03.2019

Оголошено конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області

 

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області.

Адреса: вул. Шкільна, смт Краснопавлівка, Лозівський район, Харківська область.

 

Вимоги до кандидатів на посаду: ... Читати далі »

Переглядів: 78 | Додав: Fresh | Дата: 05.03.2019

Закінчився ІІІ ( обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Кращі учні закладів загальної середньої освіти Лозівського району під керівництвом наставників підтвердили свої результати наполегливої роботи дипломами переможців:

І місце - Горлатенко Вікторія, 8кл. учениця Смирнівського НВК (вчитель Білошніченко Я.М.) - олімпіада з географії;

ІІ місце – Кошовий Владислав, 11кл., учень Артільського НВК (науковий керівник вчитель Поліщук С.В.)- конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, секція агрономія.

ІІІ місце – Харченко Назар, 8кл. учень Садовського ліцею (вчитель Жуков С.І.) –олімпіада з трудового навчання;

ІІІ місце –Тарасов Олександр, 11кл. учень Садовського ліцею (вчительГончаренко Н.О.) - олімпіада з англійської мови;

ІІІ місце - Маслоїд Ізабелла, 9кл. , учениця Яковлівського НВК ( вчитель Куштим Л.О.)- олімпіада з правознавства;

Відрадно, що з ... Читати далі »

Переглядів: 63 | Додав: Fresh | Дата: 28.02.2019

22 лютого в Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради відбувся I ( районний ) етап щорічного Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я ». Команди з 6 закладів освіти району представили літературно-музичні міні композиції.

За результатами виступів:

I місце – команда Живі серця» Краснопавлівського ліцею,

II місце – команда «Молодість» Яковлівського НВК та команда «Енергійні та загартовані» Орільської філії Орільського ліцею,

III місце – команда «Азарт» Артільського НВК ,  ... Читати далі »

Переглядів: 67 | Додав: Fresh | Дата: 22.02.2019

Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову.
Ліна Костенко

Щороку 21 лютого в усьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Про підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила в Парижі в 1999 році.

Філологічна спільнота Лозівщини, учні, небайдужі громадяни подали свій голос на захист та підтримку рідної мови, оскільки для кожної людини вона була і залишається найдорожчою у світі, бо саме вона визначає пам’ять народу в історичному та цивілізаційному часі.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у закладах освіти відбулися години плекання рідної мови, літературні години, книгофести, відеопрезентації, книжково-ілюстративні виставки, окрім того засвідчили свою причетність до великої нації, узявши участь у написанні диктанту єдності «Україна в нас одна».

Учасники заходів укотре наголосили, що мовою національної ... Читати далі »

Переглядів: 52 | Додав: Fresh | Дата: 21.02.2019

20 лютого відбулось засідання методичного об’єднання  вчителів історії та правознавства ЗЗСО Лозівського району з питання "Шляхи вдосконалення педагогічної майстерності вчителя". На засіданні РМО розглядались питання з використання форм і методів підготовки учнів 11-х класів до ДПА та ЗНО з історії.   Керівник РМО Білошниченко Я.М. проаналізувала результати районного та обласного етапів Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів. Учитель Войнова С.П. запропонувала підтримати бажання учнів спробувати свої сили в інтернет-олімпіаді «На Урок»

Однією з передумов підвищення педагогічної майстерності є самоосвіта вчителів. Як вчителі здійснюють самоосвітню роботу обговорювали на засіданні методичної студії. ... Читати далі »

Переглядів: 70 | Додав: Fresh | Дата: 20.02.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0