Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 134 135 »

05 травня 2018 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту відбулася нарада кухарів закладів освіти з питань організації харчування під час оздоровчої кампанії 2018 року за участю фахівців держпродспоживслужби.

Переглядів: 30 | Додав: Fresh | Дата: 05.05.2018

04 травня  2018 року у Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради відбулося засідання районного методичного об’єднання класних керівників «Дискусійне віче «Розвиток морально-етичних ідеалів сучасного українського суспільства як ціннісні підвалини сталого розвитку держави». В ході проведення керівники шкільних методичних об’єднань класних керівників закладів загальної середньої освіти  Лозівського району порушили наступні питання: Освіта як найважливіша ланка реалізації морально-етичних цінностей: український контекст (доповідач Акименко В. В., керівник РМО); Класний керівник в умовах модернізації освіти. Перші здобутки освітянського простору Лозівщини (доповідачі керівники шкільних методичних об’єднань класних керівників закладів освіти). В другій частині засідання було проведено практичне заняття «Нова українська школа – нові моделі виховання».

Переглядів: 19 | Додав: Fresh | Дата: 04.05.2018

4 травня 2018 року в КЗ «Орільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Калинка» в рамках Тижня безпеки дитини відбувся показовий день Цивільного захисту для посадових осіб ЦЗ закладів дошкільної освіти з теми: «Організаційні засади діяльності щодо забезпечення пожежної безпеки на території закладу дошкільної освіти».

Метою заходу стало підвищення рівня управлінської компетентності адміністрації закладу дошкільної освіти щодо удосконалення дій у надзвичайних ситуаціях техногенного характеру.

Учасники були забезпечені нормативною та методичною базою з даного питання, разом з тим вони отримали досвід об’єктових тренувань із вивчення заходів безпеки під час пожежі.

Посадові особи продемонстрували злагоджену співпрацю складових штатної структури та використання людських і майнових ресурсів для оперативного реагування в надзвичайних ситуаціях, а також активізували знан ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: Fresh | Дата: 04.05.2018

3 травня 2018 року, напередодні Дня пам'яті та примирення, у краєзнавчому музеї міста Лозова було проведено районну конференцію юних  краєзнавців – активістів руху  учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків», Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна» та Всеукраїнської молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти».

У 2017/2018 навчальному році учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти району були активними учасниками різноманітних історико–краєзнавчих  акцій. Зібрані матеріали передавали до Будинку дитячої та юнацької творчості для участі у районних етапах, кращі роботи  було направлено до обласної станції юних туристів, надруковано у збірках «Моя Батьківщина - Україна»,  «Слобожанські дзвони Перемоги», «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», «Кроковеє коло».

Грамотами управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації було нагороджено 10 учнів - переможців районних етапів: Всеукраїнської історико – краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Украї ... Читати далі »

Переглядів: 48 | Додав: Fresh | Дата: 03.05.2018

2 травня 2018 року на майданчику зі штучним покриттям Садовської ЗОШ відбулись фінальні ігри Першості Лозівського району з міні-футболу серед юнаків 2004 р.н та молодших.

У фіналі змагалися команди Орільської ЗОШ, Чернігівського НВК, Садовської ЗОШ, Шатівського НВК, Краснопавлівської ЗОШ, Миколаївського НВК.

За результатами усіх ігор перше місце посіла команда Краснопавлівської ЗОШ (учитель Теличко М.А.), друге –команда Шатівського НВК (Ковальов В.М), третє – команда Орільської ЗОШ (учитель Марков О.А),

Команди та кращі гравці у своїх амплуа були нагороджені грамотами та дипломами, кубками та медалями від управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.

Переглядів: 15 | Додав: Fresh | Дата: 02.05.2018

2 травня  2018 року в залі управління освіти, молоді та спорту  відбувся  семінар вчителів історії «Застосовування просторової компетенції й картографічних вмінь та навичок у   шкільних курсах історії».

Мета заходу – визначити пріоритетні напрями роботи над формуванням картографічної компетентності в учнів у процесі вивчення історії в шкільному курсі; презентувати сучасні підходи щодо застосування ефективних методів і прийомів формування картографічної компетентності в учнів у процесі вивчення історії в школі; проаналізувати стан застосування сучасних ефективних методів і прийомів формування картографічної компетентності в учнів у процесі вивчення історії в шкільному курсі та визначити шляхи її удосконалення.

Своїм досвідом з формування картографічної компетентності в учнів поділились учителі історії: Козлова О.О., вчитель Шатівського НВК, Войнова С.П., вчитель Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час проведення практикуму  виступила Куштим Л.О., вчитель історії Яковлівського НВК, яка відмітила, що необхідною складовою успішного н ... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: Fresh | Дата: 02.05.2018

27 квітня 2018 року в Орільській філії Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для керівників закладів загальної середньої освіти Лозівського району: "Цивільний захист у закладах загальної середньої освіти: система роботи та особливості організації".  Серед пріоритетних завдань - вдосконалення системи компетенцій керівника закладу освіти з   питань організації Цивільного захисту, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, проведення просвітницької та профілактичної роботи у сфері цивільного захисту.

 

 

 

Переглядів: 29 | Додав: Fresh | Дата: 27.04.2018

Переглядів: 544 | Додав: Fresh | Дата: 27.04.2018

Згідно з планом роботи  відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації на 2018 рік, з метою сприяння подальшому розвитку лідерського потенціалу та творчих здібностей учнів Лозівського району, формування у них соціально-ціннісних орієнтирів, виховання громадянина-патріота України з високою національною свідомістю, що шанобливо ставиться до рідних святинь та національних духовних надбань, 27 квітня на базі  Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради серед лідерів учнівського самоврядування закладів освіти відбувся фінальний етап районного конкурсу «Лідер року».

Журі конкурсу визначило п’ять кращих лідерів та їх команди з Царедарівського НВК,Чернігівського НВК, Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст., Орільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переглядів: 20 | Додав: Fresh | Дата: 27.04.2018

26 квітня 2018 року на базі  Краснопавлівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Лозівської районної ради   відбувся семінар-практикум з теми: Впровадження сучасних інноваційних технологій в організацію освітнього  процесу ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: Fresh | Дата: 26.04.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0