Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 129 130 »

16  березня 2018 року в залі  засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбулася нарада  завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів дошкільних відділень навчально-виховних комплексів району. Під час наради було обговорено низку питань:

  • Про прогнозування мережі ЗДО району на 2018/2019 н.р., 2019/2020 н.р.;
  • Про підсумки районного конкурсу Кращий вихователь Харківщини («Вихователь року») у 2018 році;
  • ... Читати далі »
Переглядів: 44 | Додав: Fresh | Дата: 16.03.2018

15 березня 2018 року на базі Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вчитель - методист Орлова Інна Миколаївна провела майстер клас для вчителів біології, які викладають в 11 класах. Інна Миколаївна поділилась досвідом роботи з питань ефективної та результативної підготовки учнів до ЗНО з біології з використанням мультимедійного комплексу. Присутні високо оцінили рівень майстерності вчителя, його вибір нестандартних способів мотивації учнів до складання ЗНО з біології.

Переглядів: 24 | Додав: Fresh | Дата: 15.03.2018

15.03.2018 на базі Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас учителів географії з теми:«Роль вчителя у формуванні творчої особистості.Організація якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання».

Олешко Л.М., вчитель Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ознайомила  присутніх із власним досвідом щодо підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання.

 Білошниченко Я.М., вчителів  Смирнівського НВК ознайомили учасників заходу із методикою розв’язування  задач на обчислення місцевого та поясного часу, на обчислення масштабу плану чи карт і визначення географічних координат.

Підводячи підсумок заняття майстер-класу, його учасники обмінялись досвідом роботи з метою розширення дієвих форм, методів та прийомів по мотивації і активізації інтелекту ... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: Fresh | Дата: 15.03.2018

15 березня 2018 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбувся  семінар для  вчителів художньо-естетичного циклу району з теми  «Стимулювання пізнавальної діяльності  школяра як засіб саморозвитку, самореалізації особистості учня на уроках предметів художньо-естетичного циклу».  Вчителі обмінялися  досвідом роботи,  презентували нові підходів щодо забезпечення цілісного естетичного розвитку особистості учнів, долучилися до цікавих проектів,отримали інформацію про нові напрями роботи.  У ході семінару учасниками розглянуто ряд важливих питань, а саме:

  • Стимулювання пізнавальної діяльності учнів через предметну компетентність вчителя.
  • Формування образного мислення учня шляхом ана ... Читати далі »
Переглядів: 32 | Додав: Fresh | Дата: 15.03.2018

 14 березня  2018 року на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості  проведено практичний семінар для вчителів історії «Підготовка до ЗНО та ДПА у випускних класах.Розроблення різнорівневих тестових завдань для тематичного оцінювання з історії України».                                                                                    

Метою якого була розробка  завданнь з історії різного ступеня складності відповідно до предметних  компетентностей у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Куштим Л.О.,вчитель історії Яковлівського НВК ознайомила присутніх з алгоритмом складання завдань ... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: Fresh | Дата: 14.03.2018

Методична платформа за темою «Результати ДПА, ЗНО, україномовних конкурсів – потужний інструмент зворотного зв’язку навчання» відбулася 14 березня 2018 року для вчителів української мови та літератури. Здійснений моніторинг проведених мовно-літературних конкурсів, виокремлені завдання словесників щодо закінчення навчального року, проведення ДПА та ЗНО; ретельний аналіз проведених додаткових занять по підготовці одинадцятикласників до ЗНО; змодельовані уроки української мови та літератури за методикою Авраменка О.М. дозволили учасникам зібрання створити віртуальний колаж учителя нової формації, агента змін, який спроможний вирішувати поставлені перед ним завдання.

Наголошувалося на тому, що ключовим виховним елементом стане приклад учителя, який покликаний захопити дитину.

Цього ж дня члени професійної групи «Педагог-майстер» вели дослідження у філологічній лабораторії, тема якої надзвичайно актуальна: «Практична спрямованість, наповнюва ... Читати далі »

Переглядів: 41 | Додав: Fresh | Дата: 14.03.2018

     13 березня 2018 року в КВНЗ «ХАНО» відбувся  авторський науково-практичний семінар Олександра Миколайовича Авраменка, доцента Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ «КПІ», автора підручників з української мови та літератури, дидактичних матеріалів для підготовки до ЗНО. Тема семінару: «Рецепти подолання функціональної неграмотності».

     У семінарі взяли участь Середа Інна Вікторівна, керівник РМО вчителів української мови та літератури і вчителі Харибіна Наталія Миколаївна, Загорулько Галина Олександрівна, яка, до речі, отримала сертифікат та поздоровлення від Олександра Авраменка як один із переможців Всеукраїнського конкурсу.

     Говорили про перспективи Нової української школи, про компетентнісний підхід ... Читати далі »

Переглядів: 37 | Додав: Fresh | Дата: 14.03.2018

Вітаємо  учнів,

які стали переможцями ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу –  захисту

науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2018 році!

 

Безручка Дмитра, учня 11 класу, Орільської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, який  посів  ІІ місце в ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу –  захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, наукове відділення: Екології та аграрних наук, секція: Ветеринарія  та зоотехнія  – учитель Писаренко О.М.

Куліш Ірину, ученицю 10 класу, Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка  посіла  ІІІ м ... Читати далі »

Переглядів: 72 | Додав: Fresh | Дата: 12.03.2018

 Вітаємо  учнів,

які стали переможцями ІІІ( обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018 році !

Чернявську Богдану, ученицю 11 класу, Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  яка посіла І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання учитель Чернявська В.В.

Чередник Дар'ю, ученицю 8 класу, Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  яка посіла ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури учитель Кобиш Т.Л.

Гресько Дар'ю, ученицю 11 класу, Смирнівського НВК,  яка  має 3 перемоги:

... Читати далі »

Переглядів: 59 | Додав: Fresh | Дата: 12.03.2018

Переглядів: 529 | Додав: Fresh | Дата: 06.03.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0