Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 139 140 »

До відома педагогічних працівників!

Відповідно до листа МОН від 20.08.2018 № 1/9-503 “Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти” з метою упорядкування навчальної літератури, що рекомендується для використання в навчально-виховному процесі навчальних закладів надано для роботи:
1. Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою, (https://goo.gl/Zgfw1C);
2. Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в основній і старшій школі закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою, (https://goo.gl/93BNko).

Із зазначеними переліками можна ознайомитися за вказаними посиланнями.

Переглядів: 114 | Додав: Fresh | Дата: 22.08.2018

З 06 по 08 серпня 2018 року відповідно до розпорядження голови Лозівської районної державної адміністрації від 01 серпня 2018 року № 202 "Про проведення районого огляду готовності закладів освіти до нового 2018/2019 навчального року"  у Лозівському районі комісією був визначений стан готовності кожного закладу освіти до роботи в новому навчальному році.

Адміністрації закладів разом з батьківськими колективами дбають про безпечне перебування дітей та створюють належні умови для їх навчання і виховання. В класних та групових примішеннях замінено віконні блоки на енергозберігаючі, проведені капітальні ремонти класів, кабінетів та спортивних залів, замінено покриття покрівлі.

В цьому році основні акценти були зроблені на створення нового оптимального освітнього середовища. Наскрізна ідея планування нового освітнього простору та дизайну спостерігається в кожному закладі освіти і це сприятиме вільному розвитку першокласників.

За результатом перевірки комісія визнала всі заклади готовими розпочати роботу в новому 2018/2019 навчальному році.

Переглядів: 64 | Додав: Fresh | Дата: 09.08.2018

Переглядів: 3371 | Додав: Fresh | Дата: 27.06.2018

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими.

23 червня 2018 року в одинадцяти закладах загальної середньої освіти Лозівського району для 88 учнів 11-х класів відбулось хвилююче прощання зі школою. Цього дня випускники отримали документ про здобуття повної загальної середньої освіти.

Випускниця Смирнівського НВК Гресько Дар’я  за особливі успіхи у навчання нагороджена Золотою медаллю.

Переглядів: 177 | Додав: Fresh | Дата: 25.06.2018

Ще взимку між Харківською обласною громадською організацією «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» та Краснопавлівською ЗОШ було підписано Меморандум про співробітництво.

Ця організація реалізує різноманітні просвітницькі проекти та організовує заходи з гендерної тематики - школи, семінари, тренінги, майстер-класи тощо.

18 червня у Краснопавлівській ЗОШ в рамках співробітництва пройшов тренінг за участю 20 вчителів навчальних закладів району.

Тетяна Дрожина, координатор проекту ЄС, його найбільш потужного напряму «Майстерня гендерно-чутливого учительства» зазначила, що в проекті задіяні 25 навчальних закладів міста Харкова і Харківської області, в тому числі, в Лозівському районі два – Краснопавлівська ЗОШ та Смирнівський НВК. ... Читати далі »

Переглядів: 136 | Додав: Fresh | Дата: 21.06.2018

Так швидко промайнули 14 днів відпочинку дітей в 17-ти дитячих закладах відпочинку "Табір з денним перебуванням". Всю роботу педагогічні колективи спрямували на оздоровлення та відпочинок учнів. 

Кожен день, як барви веселки, був цікавим, наповненим новими зустрічами, новими враженнями та розвагами. Це були Дні дружби, дизайну, краси, казки, шукачів скарбів, сюрпризів, туризму, спорту,та олімпійські дні. Педагогічні працівники проводили з учнями різноманітні ігри,  гімнастику, святкові концерти, талант-шоу, конкурси малюнків, квести, естафети, спортивні змагання, флеш-моби. А це все в комплексі - творення міцної шкільної родини.

Сподіваємося, що дітям дуже сподобалося перебувати у пришкільних таборах.

 

Переглядів: 131 | Додав: Fresh | Дата: 20.06.2018

З 29 травня у Лозівському районі розпочалася оздоровча кампанія,  організовано роботу 17 дитячих закладів відпочинку «Табір з денним перебуванням», в яких відпочивають учні 1-11 класів. Табори гостинно відчинили свої двері  і працюватимуть по 15 червня 2018 року. Тривалість відпочинку – 14 днів.

Вартість відпочинку  в пришкільному таборі становить 434 грн. на 14 днів, вартість харчування 1 дитини на день - 31,00 грн.

Відповідно до вимог у 17 дитячих закладах відпочинку «Табір з денним перебуванням» на базі закладів загальної середньої освіти належним чином оформлена документація.

Проведені медичні огляди працівників дитячих закладів відпочинку, що складає 100% від загальної їх кількості.

... Читати далі »

Переглядів: 162 | Додав: Fresh | Дата: 11.06.2018

08 червня 2018 року 15 одинадцятикласників із чотирьох закладів освіти (Краснопавлівська ЗОШ, Орільська ЗОШ, Артільський НВК,  Смирнівський НВК) взяли участь  у зовнішньому незалежному оцінювання з географії.

Бажаємо випускникам успіхів та високих результатів!

Переглядів: 133 | Додав: Fresh | Дата: 08.06.2018

08 червня 2018 року  на базі Орільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації  проведено семінар для  керівників закладів освіти Лозівського району на тему  «Новітні підходи до системи управління  закладом освіти в умовах децентралізації» з метою формування професійного іміджу керівників закладів освіти,  підвищення результативності освітньої діяльності.  

 У  ході семінару  було розглянуто  питання:  «Управління закладом освіти в контексті Закону України  «Про освіту», «Опорна школа - центр освітніх змін в умовах децентралізації»  з  відеоекскурсом  по закладах, представлена імпровізована конкурсна презентація «Визначення опорного закладу загальної середньої освіти»,  розглянуто презентацію  проекту «Аналіз, планування, контроль як функції управлінської діяльності керівника закладу»,   надано юридичний коментар «Модель керівника закладу освіти в сучасному освітньому просторі: управлінський аспект ».  Керівники були ознайомлені з результатами психолого-педагогічного дослідження &laqu ... Читати далі »

Переглядів: 175 | Додав: Fresh | Дата: 08.06.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0