Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 136 137 »

22 травня в Будинок дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради відбулося засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів. Засідання пройшло у формі трибуни педагогічного досвіду за темою «Педагогічні умови формування ціннісних орієнтацій школярів у виховному середовищі району».

Переглядів: 38 | Додав: Fresh | Дата: 22.05.2018

Тестуванням з математики почалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.   46 одинадцятикласників   із 9 закладів освіти району  взяли  участь в ЗНО-2018.

На виконання сертифікаційної роботи з математики відведено 180 хвилин.  

Наступне   тестування  відбудеться 24 травня з  української  мови та  літератур ... Читати далі »

Переглядів: 52 | Додав: Fresh | Дата: 22.05.2018

22 травня 2018 року в залі засідання управління  освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбулася нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів навчально-виховних комплексів. В ході наради було розглянуто актуальні питання:

  • Про аналіз роботи закладів дошкільної освіти  у 2017/2018 н.р.
  • Про робо ... Читати далі »
Переглядів: 160 | Додав: Fresh | Дата: 22.05.2018

Підведено підсумки Обласного фестивалю кращих практик педагогів Харківщини, який проводився з метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації.

Педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної освіти Лозівського району представили в електронному вигляді описи сутності та досвіду застосування власних інноваційних освітніх технології, методів, форм та моделей організації освітнього простору.

До участі в обласному етапі Фестивалю зареєструвалися 33 педагога із 9 закладів освіти Лозівського району.  До експертної оцінки було допущено 23 матеріала. Дипломами оргкомітету обласного фестивалю «добрих практик» освітян Лозівщини відзначено 17 представлених практик, з них:

І ступеня &ndas ... Читати далі »

Переглядів: 66 | Додав: Fresh | Дата: 22.05.2018

З 14 по 21 травня 2018 року комісією, створеною відповідно до розпорядження голови Лозівської районної державної адміністрації №181 від 11.05.2018 "Про затвердження складу комісії з перевірки готовності, своєчасного відкриття та належного функціонування дитячих закладів відпочинку у 2018 році", було здійснено перевірку готовності до своєчасного відкриття та належного функціонування дитячих закладів відпочинку на базі ЗЗСО у 2018 році. Результатом перевірки було підписання актів прийому готовності 17 таборів відпочинку з денним перебуванням та надання дозволу на їх відкриття.

Переглядів: 25 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2018

УМОВИ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2018

 

Протягом п'яти робочих днів з дня проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (з урахуванням дня проведення) подати заяву щодо участі в додатковій сесії можуть учасники зовнішнього оцінювання, які:

1) не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від дій та волі особи, яка проходить зовнішнє оцінювання, та на які вона не може вплинути;

2) у день проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета брали участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, або прямувал ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2018

Національний центр «Мала академія наук України» у травні 2018 року вже дев’ятий рік поспіль  проводив  Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник».

Цьогоріч змагання відбулося в номінаціях «Історія», «Екологія», «Техніка» й «Астрономія» за інноваційною методикою із залученням інтернет-технологій,  що передбачає ефективну пропедевтику всіх видів діяльності учнів МАН України на засадах дистанційного навчання. Учасники конкурсу мали змогу відчути себе дослідниками і долучитися до винахідництва та наукового пошуку.

На І (підготовчому) етапі конкурсу учні надсилали  презентації та тези своїх досліджень на запропоновані теми. Дослідження, які набирали більше п’яти балів, допускалися до ІІ етапу конкурсу – онлайн-захисту.

За результатами конкурсу у номінації «Екологія» диплом ІІІ ступеня  отримали  Жилка Аліна ... Читати далі »

Переглядів: 69 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2018

Відповідно до Програми предмета «Захист Вітчизни» та з метою закріплення знань і навичок, отриманих учнями 11-х класів, з 15 по 17 травня 2018 року на базі Орільської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися триденні навчально-польові збори для учнів закладів загальної середньої освіти  Лозівського району.

Були запрошені завідувач сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Мороз Сергій Володимирович, в. о. військового комісара Лозівського ОМ ВК підполковник Наконечний Сергій Миколайович, голова громадської організації «Спілка учасників АТО» Беседа Сергій Миколайович.

Юнаки і дівчата під  керівництвом учителів предмету «Захист Вітчизни» та начальн ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2018

18 травня в Катеринівському СБК відбулося свято юних інтелектуалів. Свої відзнаки отримали учні, які здобули найвищі нагороди на підсумкових та обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, мовно-літературних конкурсах.    

Із вітальними словами до присутніх звернулися  Красноперов С.Г.,  голова Лозівської районної державної адміністрації , Губенко О.М., помічник народного депутата України  Гіршфельда А.М..

Цьогоріч премія для учнів та їх наставників склала 124 тис.грн. 100 тис. грн. виділено із  районного бюджету для учнів – переможців інтелектуальних змагань.

Учні від районного керівництва отримали грамоти,цінні подарунки та сертифікати на веселі   канікули у табори відпочинку.

< ... Читати далі »

Переглядів: 89 | Додав: Fresh | Дата: 18.05.2018

15 – 16 травня 2018 року відбулась п’ятдесят перша обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: підвищення якості фізико-математичної освіти через формування активного навчального простору».

Шкільне методичне об’єднання вчителів математики, фізики та астрономії,  інформатики  Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримало Диплом ІІ ступеня у номінації «Формування ключових і предметних компетентостей у процесі навчання фізико-математичних дисциплін». 

Тематика виставки зумовлен ... Читати далі »

Переглядів: 58 | Додав: Fresh | Дата: 16.05.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0