Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 147 148 »

Переглядів: 1566 | Додав: Fresh | Дата: 28.12.2018

У переддень  Нового року та Різдва Христова  усі діти чекають на подарунки та потребують уваги дорослих, тому вже стало доброю традицією – кожного року напередодні новорічно-різдвяних свят проводити в районі новорічне свято для дітей пільгових категорій (дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, вихованців дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей). Тож, з 26 по 28 грудня відбудуться  районні ялинки голови  районної державної адміністрації.

Сьогодні, 26 грудня, для 120 учнів пільгових категорій Краснопавлівської ЗОШ, Артільського  та Яковлівського  навчально-виховних комплексів гостинно відчинив свої двері БК «Дніпро». Дітей  зустрічали та вітали Дід Мороз, Снігуронька,  казкові герої, створивши новорічно-святкову атмосферу. Цікаві конкурси, веселі ігри, приємні подарунки – учасники дійства отримали масу позитивних емоцій.

Переглядів: 48 | Додав: Fresh | Дата: 26.12.2018

22 грудня 2018 року на базі Катеринівської ЗОШ відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з  правознавства серед учнів закладів загальної середньої освіти Лозівського району.

Основною метою учнівської олімпіади з правознавства  є виявлення  талановитих учнів та допомогти їм розвиватися далі в галузі права.

З протоколами можна ознайомитись ТУТ.

Переглядів: 39 | Додав: Fresh | Дата: 26.12.2018

Відповідно до Закону України «Про освіту» структура навчального року (навчального тижня, дня, занять, відпочинку між ними), форми організації освітнього процесу визначено педагогічними радами закладів загальної середньої освіти Лозівського району. Із 22 грудня 2018 року по 13 січня  2019 року  в закладах загальної середньої освіти Лозівського району відбудуться зимові  канікули.

Зимові канікули розпочалися новорічними ранками для учнів початкових класів та святковими вечорами та дискотеками для учнів старших класів. Дітей чекають новорічні районні та обласні ялинки.

Змістовне наповнення канікул відображено в планах роботи закладів освіти. З метою сприяння всебічному розвитку учнів, виховання любові до рідного краю, збагачення знань про свій рідний край, країну, інтелектуального та спортивного розвитку,  заплановано екскурсії (поїздки), розважально-пізнавальні, спортивно-масові заходи.

Переглядів: 38 | Додав: Fresh | Дата: 22.12.2018

8 грудня 2018 року на базі  Катеринівської ЗОШ  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Головною метою біологічної олімпіади є об’єднання захоплених біологією обдарованих дітей, створення наукового осередку з неповторною атмосферою наукової творчості та прагнення до самовдосконалення. До того ж олімпіада дає чудову можливість педагогам-наставникам для обміну ідеями, порівняння підходів до викладання біології та підготовки учнів.

В олімпіаді прийняли участь 25 учнів закладів загальної середньої освіти  Лозівського району.

З протоколами можна ознайомитись ТУТ.

Переглядів: 53 | Додав: Fresh | Дата: 22.12.2018

1 грудня 2018 року відбувся  ІІ(районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії на базі Катеринівської ЗОШ.

Випробувати себе в олімпіадах  вирішили  21 учасник з 9 закладів загальної середньої освіти, які виявляють інтерес до хімії.

Ознайомитись з протоколами можна ТУТ.

Переглядів: 60 | Додав: Fresh | Дата: 10.12.2018

Щорічно початок грудня приносить освітянам Лозівського району приємні новини. У ці дні підводяться підсумки літературного конкурсу імені О.Масельського,  який започаткований Харківською обласною радою 12 років поспіль.

Його учасники, презентуючи багатожанрові твори різної тематики, вшановують велич душі геніального земляка О.Масельського.   Конкурс збільшується у масштабах і набирає обертів. Поряд із майстрами слова, людьми професійними і знаними в літературних колах, бере участь і талановита юнь.

Майже кожного року роботи, що надходять із Лозівського району, журі достойно пошановує, відзначаючи виразну манеру письма молодої літературної порослі, оригінальні назви і форми літературних доробків.

Не став винятком і цей рік. Корсун Єгор, учень 8 класу Надеждівського НВК, запропонував журі драматичний етюд «Мелодії душі», а Реуцька Владислава, дев'ятикласниця з Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – літературний триптих («Свічка пам'яті, або Душа спокою не знає», «Ритмічний танок детективів», «Перехресні стежки»).   Корсун Єгор став переможцем у номінації «Учнівська молодь. Публіцистика», Реуцька Владислава - «Учнівська молодь. Драматургія».

... Читати далі »

Переглядів: 91 | Додав: Fresh | Дата: 10.12.2018

6 грудня 2018 року на базі БДЮТ закінчився І (районний) етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

В цьому році науково-дослідницькою роботою займалися 19 учнів з 10 закладів загальної середньої освіти Лозівського району. Юні дослідники достойно захищали власні наукові розвідки перед журі та своїми опонентами. Роботи були представлені у таких наукових відділеннях: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, хімії та біології, екології та аграрних наук, історії, філософії та суспільствознавства.

Участь у наукових змаганнях ... Читати далі »

Переглядів: 155 | Додав: Fresh | Дата: 06.12.2018

Приємна подія відбулася у дошкільному підрозділі Бунаківського навчально-виховного комплексу.

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України  від 6 грудня 2017 р. № 871-р "Про затвердження плану дій на 2017-2019 роки поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку" та за сприяння Лозівської районної державної адміністрації, Лозівської районної ради, Бунаківської сільської ради  05 грудня 2018 року    відкрито   нову додаткову групу для дітей дошкільного віку. Для малечі, їх батьків, працівників закладу цей день став справді святковим. Відкриття групи дало змогу вперше прийти до дитячого садочка 15 малюкам, які довго чекали цієї події. Зауважимо, що    дошкільний  підрозділ  тепер відвідуватимуть  діти із с.Павлівка та с.Зелений Гай.

Привітати дітей, батьків та колектив дошкільного закладу прийшли голова районної державної адміністрації Ашот Оганесович Керопов, голова Бунаківської сільської ради Ірина Іванівна Любченко, депутат Лозівської районної ... Читати далі »

Переглядів: 66 | Додав: Fresh | Дата: 05.12.2018

2 грудня 2018 року в Лозівському районі проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської  учнівської олімпіади з іноземних мов.

Цього року учасниками ІІ туру Олімпіади з англійської та німецької мов стали 19 учнів 8-11 класів з 10 закладів загальної середньої освіти Лозівського району.  Вони показували свої вміння та навички в читанні, тестуванні та творчих письмових роботах - тобто у вмінні обмірковувати та комунікативно вирішувати запропоновані їм проблеми. Проведення цього важливого заходу дає можливість виявити та мотивувати учнів для подальшого поглибленого вивчення англійської та німецької мов.

Переможцями ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних  мов, згідно з відповідним Положенням, журі цього року визнало учнів Садовської ЗОШ, Орільської філії Орільської ЗОШ, Краснопавлівської ЗОШ, Орільської ЗОШ, Миролюбівського ліцею та Смирнівського НВК. ... Читати далі »

Переглядів: 191 | Додав: Fresh | Дата: 05.12.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0