Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 148 149 »

07 лютого 2019 року у м. Первомайський відбувся семінар з кращих практик запобігання злочинам, що здійснюються неповнолітніми особами. Серед присутніх  Томаш Завада, радник (тренер) з питань кримінальних розслідувань, Вішніца Трайчевські, т.в.о. координатора Регіонального представництва КМЄС у Харкові, представники різних правоохоронних органів, місцевих органів влади, відповідних служб та організацій, кожен з яких по роботі стикається зі злочинами, вчиненими неповнолітніми особами. На це зібрання управління освіти, молоді та спорту делегувало Полякову О.П., методиста навчально-методичного центру психологічної служби та Хуснутдінову І.М., соціального педагога Краснопавлівського ліцею.

Були розглянуті найкращі практики превентивних заходів та роботи з неповнолітніми правопорушниками у різних країнах ЄС (у порівнянні).

Всі присутні служби були зацікавлені у співпраці задля майбутнього наших дітей.

Переглядів: 63 | Додав: Fresh | Дата: 08.02.2019

5 лютого в закладах освіти району відзначили День безпечного Інтернету. Учні пригадали правила безпечного користування Інтернетом та поведінки в соціальних мережах.

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня лютого. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін он-лайн, підвищити освіченість запитань безпеки он-лайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці всіх користувачів мережі, надихаючи їх відігравати свою роль у  створені найкращого Інтернету.

Переглядів: 55 | Додав: Fresh | Дата: 05.02.2019

Для 64 одинадцятикласників семи закладів загальної середньої освіти Лозівського району 02.02.2019 року розпочався новий етап навчання: на базі Краснопавлівського ліцею проводяться консультативно-тренінгові заняття по підготовці до ЗНО-2019 з української мови та літератури.

Алгоритм їх цьогоріч видозмінено: консультативні заняття організовує учитель Смирнівського НВК Середа І.В., учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання «учитель-методист». Асистентами, які проводять тренінгові заняття, стали вчителі-предметники. Впевнені, що спільні дії учасників освітнього процесу забезпечать загальний успіх. До речі, керівництво Краснопавлівського ліцею забезпечило належні умови для проведення занять: тепле світле приміщення, сучасне оснащення.

Переглядів: 58 | Додав: Fresh | Дата: 04.02.2019

1 лютого в районному Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». В конкурсі взяли участь учнівські колективи екологічної просвіти «Майбутнє покоління» з Орільського ліцею та «ЕКО-СТАРТ» з Надеждівського НВК. Мета конкурсу підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів закладів освіти.

За результатами конкурсу :

І місце – команда «Майбутнє покоління» Орільського ліцею,

ІІ місце – команда «ЕКО-СТАРТ» Надеждівського НВК.

Вітаємо переможців!!!

Переглядів: 66 | Додав: Fresh | Дата: 01.02.2019

31 січня 2019 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту відбулася нарада керівників закладів освіти Лозівського району, на якій розглядалися різнопланові питання. Це і результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та проведення ІІІ (обласного) етапу олімпіад; і участь закладів освіти Лозівського району в освітніх проектах різного рівня. Чильне місце у роботі наради посіло питання щодо підготовки необхідних для реєстрації документів та матеріалів для зовнішнього незалежного оцінювання, реєстрація на яке розпочнеться 05 лютого 2019 року.  Також учасники зібрання акценували увагу присутніх на організації консультативно-тренінгових занять з української мови та літератури по підготовці до ЗНО-2019.

Переглядів: 53 | Додав: Fresh | Дата: 31.01.2019

Стало доброю традицією для учнів закладів освіти Лозівського району брати участь у рейтингових мовно-літературних конкурсах. Тим паче, що щорічно роботи наших школярів достойно поціновуються журі обласного та всеукраїнського рівнів.

За останні роки тричі наші учасники отримували нагороди на Чернечій горі в Каневі як переможці заключного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Щороку посідають призові місця на ІІІ (обласному) етапі цього конкурсу, а в минулому році наші одночасно були і І, і ІІ, і ІІІ місця.

Цьогорічний конкурс на тему «Духовні святині рідного краю» ствердив думку, що в закладах району (Краснопавлівський ліцей, Смирнівський НВК, Надеждівський НВК) системно ведеться робота з розбудови інтелектуального простору Лозівщини. Тут формуються особистості, освічені, духовно і культурно просвітлені, з високими ідеалами і благородними діяннями,  когнітивно гнучкі, емоційно виразні, які бездоганно послуговуються рідним словом, мислять розкуто й нестандартно. Переконані, що саме такі люди повинні складати основу національної еліти.

Переможцями обласного етапу  2019 року визначені:

         І місце – Лукаш Діана, учениця 11 класу Смирнівського НВК («Благословенна будь, рідна земле!» - ... Читати далі »

Переглядів: 95 | Додав: Fresh | Дата: 30.01.2019

29 січня в закладах освіти району  вшанували  події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

В  закладах освіти Лозівського району проведено заходи: уроки пам’яті «Із забуття – в безсмертя», «Українське розстріляне відродження»;семінари «Трагічна сторінка української історії на шляху до незалежності»;бесіди «Їм було лише шістнадцять», «Бій під Крутами. Як це було»; засідання у форматі «круглих столів» присвячених вшануванню пам’яті Героїв Крут за темами: «Трагічна сторінка української історії на шляху до незалежності», «Причини та наслідки трагедії під Крутами»; в бібліотеках, музеях, музейних кімнатах оформлені  тематичні виставки художньої літератури, творів мистецтва, фотоматеріалів, історичних документів, експозицій присвячених подіям під Крутами, за темами «Вічна пам'ять героям», «Героїчні сторінки в історії українського народу»; перегляд документальної хронічки та художніх фільмів, які відображають історичні події «Герої України. Крути. Перша незалежність», «Україна. З ... Читати далі »

Переглядів: 58 | Додав: Fresh | Дата: 29.01.2019

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

З 5 лютого 2019 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

18 березня 2019 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 25 березня 2019 року.

Програма реєстрації буде розміщена на  веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Важливо правильно обрати категорію особи- учасника ЗНО:

Переглядів: 73 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2019

22 січня з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки  та Західноукраїнської Народної Республіки  в закладах освіти району відбудуться заходи з ушанування подій і персоналій української історії та сучасних героїв.

Проголошення Соборності УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року стало історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу, основоположною подією для новітнього українського державотворення.

 

Переглядів: 57 | Додав: Fresh | Дата: 17.01.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів