Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 156 157 »

    29 січня, на базі Орільського ліцею розпочала свою роботу ресурсна кімната.

            За участі голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова, начальника управління освіти, молоді та спорту Вікторії Бойко, Орільського селищного голови Івана Крикуна, заступника голови райради Анжели Пилипчук, керівника ліцею Володимира Душка, учнів закладу та батьківського загалу відбулося урочисте відкриття освітнього простору для для дітей з інклюзивною формою навчання.

            Ресурсна кімната – окремий спеціально облаштований клас для дітей із особливими освітніми потребами, де вони навчаються за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога, – навчальна, соціально-побутова, ігрова зона та зона відпочинку. Ресурсна кімната обладнана сучасним комп'ютерним обладнанням. У ній також є кухня для отримання дитиною повсякденних навичок, соціально-побутового орієнтування, корекційні та наочні засоби для розвивальних занять. Модульні меблі дозволяють по ... Читати далі »

Переглядів: 12 | Додав: Fresh | Дата: 03.02.2020

      26 січня 2020 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» в межах проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відбувся захист робіт в секції «Біологія людини» наукового відділення хімії та біології.
        Лозівський район представляла Ольга ПАЛЬЧИК, учениця 9 класу Комунального закладу "Краснопавлівський ліцей", яка гідно захистила свою наукову роботу на тему "Вплив шуму на функціональний стан слухового аналізатора та психофізіологічні показники організму" та має почесне ІІІ місце. ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: Fresh | Дата: 27.01.2020

Переглядів: 336 | Додав: Fresh | Дата: 24.01.2020

23 січня 2020 року в КЗ «Харківська обласна мала академія наук Харківської обласної ради» відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури «Літературний кіноурок за казкою В. Симоненка «Цар Плаксій і Лоскотон»: анімація на заняттях з української літератури» (спільно з Академією української преси). Участь у семінарі взяли вчителі Лозівського району Н.М.Харибіна (Надеждівський НВК) та Г.О.Загорулько (КЗ "Краснопавлівський ліцей")

Переглядів: 21 | Додав: Fresh | Дата: 24.01.2020

23 січня в Краснопавлівському ЗДО відбувся семінар-практикум на тему "Іграшки та ігри, від яких залежить майбутнє дитини".
Педагоги та батьки вихованців стали не просто слухачами лекції, а повноцінними учасником процесу, творцями розвивального середовища для дошкільнят, спробували перевтілитися на малят, погратися, відчути подих дитинства)))

Переглядів: 24 | Додав: Fresh | Дата: 24.01.2020

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності.

Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в закладах освіти Лозівського району організовано та проведено ряд заходів:

-виховні години: «Україна – єдина Соборна держава»;

-книжкові тематичні виставки літератури в шкільних бібліотеках “Соборна Україна: від ідеї до життя”,

«22 січня – День Соборності України»;

... Читати далі »

Переглядів: 23 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2020

Переглядів: 365 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2020

У 2020 році обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» буде відбуватися за темою «Медіаосвіта – актуальний компонент Нової української школи». Фестиваль проводиться за номінаціями: «Управління освітою», «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Позашкільна освіта», «Українська мова та література», «Зарубіжна література», «Іноземні мови», «Мови національних меншин», «Математика», «Історія», «Громадянська освіта, правознавство», «Географія, економіка», «Фізика, «Астрономія», «Біологія, екологія», «Хімія», «Інформатика», «Мистецтво», «Трудове навчання», «Основи здоров’я, фізична культура», «Захист Вітчизни», «Виховна робота», «Практична психологія та соціальна робота», «Спеціальна та інклюзивна освіта», «Бібліотечна справа».

Фестиваль проводиться у два етапи:

... Читати далі »

Переглядів: 43 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2020

25 грудня 2019 року в залі засідань управління освіти молоді та спорту Лозівської РДА журі підвело підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Талановиті діти району щорічно беруть у ньому участь, бо їх не обмежують ні темою, ні жанром, ні манерою викладу матеріалу.

Традиційно пробують свої сили в літературі (і, до речі, стають переможцями) вихованці Наталії Миколаївни ХАРИБІНОЇ (Надеждівський НВК), Тетяни Леонідівни КОБИШ (КЗ «Краснопавлівський ліцей»).Цьогоріч долучилися до участі і учні Орільського ліцею ( вихованці Марини Іванівни ШАПОВАЛ).

Переможцями визнано:

... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: Fresh | Дата: 08.01.2020

Переглядів: 601 | Додав: Fresh | Дата: 28.12.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів