Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 154 155 »

З 22 по 24 листопада 2019 року на території 92 – гої ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка (ВЧ А0501, село Клугіно – Башкирівка Чугуївської міськради Харківської області) відбувся обласний вишкіл для підготовки тренерів-вихователів з числа гуртківців, які працюють з молоддю у сфері національно – патріотичного виховання.

Лозівський район у даному заході представляв Олександр Бершак, вчитель предмету «Захист Вітчизни» та «Основи здоров’я» Орільського ліцею Лозівської районної ради Харківської області.

За програмою вишколу учасники взяли участь у різноманітних тренінгах, семінарах, практичних заняттях, майстер - класах. Також було організовано ознайомлення з культурою, історією козацтва та традиціями українського народу, зустрічі з учасниками - воїнами АТО, заняття з тактичної та стройової підготовки, домедичної допомоги, прийоми самозахисту, розбірка та збірка автомата, стрільба.

По закінченню вишколу усі учасники отримали посвідки про те, що є учасниками семінару-тренінгу з підготовки виховників Всеукраїнської дитячо-юнацьк ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: Fresh | Дата: 25.11.2019

Відповідно до Плану заходів з виконання у 2019 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року», з метою формування свідомого, з активною громадською позицією громадянина України, всебічно розвиненої гармонійної особистості, за підтримки Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, з 17 по 19 листопада 2019 року відбулася екскурсійно-навчальна подорож лідерів Харківської області, переможців обласного конкурсу проектів лідерів учнівського самоврядування до Верховної Ради України та м.Києва. До числа делегації увійшла голова Лозівської районної асоціації старшокласників «Стожари», учениця 11 класу Краснопавлівського ліцею Алфімова Ляля.

Переглядів: 8 | Додав: Fresh | Дата: 22.11.2019

В новій історії України 21 листопада День Гідності та Свободи – державне свято, яке має дуже важливе значення. Цього дня ми вшановуємомужніхпатріотів, якінезламно стояли на захисті прав наших громадян і національнихінтересівУкраїни

Заходи з відзначення цього дня для закладів загальної середньої освіти Лозівського району є пріоритетними Так, цікавими для учнів стали високо змістовні години спілкування «Хто вони герої Небесної Сотні?», фотовиставки за темами: «Україна в боротьбі за державність», «В єдності сила народу», «Герої не вмирають», Інформаційний вісник «Причини початку Революції Гідності в Україні», перегляд на перервах нового кліпу ТНМК «Історія України за 5 хвилин», Участь у заходах до Дня Гідності «GlobalDignityDay:Ukraine», фото-флешмоб «Україна – територія гідності та свобод ... Читати далі »

Переглядів: 22 | Додав: Fresh | Дата: 21.11.2019

Переможці ХХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

імені Петра Яцика:

ІІ місце - Єгоренко Ярослав Олексійович - 4 клас, Орільський ліцей.

ІІІ місце - Удовиченко Софія Євгенівна - 3 клас, Орільська філія Орільського ліцею,

Бузохіна Валерія Сергіївна - 4 клас, КЗ «Краснопавлівський ліцей».

Переможці Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: ... Читати далі »

Переглядів: 266 | Додав: Fresh | Дата: 20.11.2019

Гарбузовий Breakfast 1-4 кл

  1. Рецепти страв з гарбуза
  2. Родинний майстер клас «Традиції сімейного здорового харчування»
  3. Бліц-зустріч з медичним працівником «Продукти харчування – наші друзі і вороги»
  4. Звіт у вигляді великого «лепбука» Тема «Сімейні традиції здорового харчування»

Healthy Breakfest 5-8  кл.

  1. Родинний майстер клас «Традиції здорового харчування у родині»
  2. Фотовернісаж «Здорові сніданки у моїй родині»
  3. Бліц-зустріч з медичним працівником «Правила харчування школяра»
  4. Звіт у формі Інтернет видання «Рецепти здоровихсніданків школяра»
Переглядів: 15 | Додав: Fresh | Дата: 18.11.2019

16 та 17 листопада 2019 року в Лозівському районі відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та фізики.

Переможцями районного етапу олімпіади з фізики стали учні Орільського ліцею Найпак Людмила (7 кл.) - ІІІ місце, Нєвєров Віталій (7 кл.) - ІІІ місце та Шелест Олександр (11кл.) - ІІІ місце , наставниками яких є Калина В.П. та Бистрий Р.В.

Переможцями районного етапу олімпіади з географії стали учні КЗ «Краснопавлівський ліцей» Ковтун Єгор (9 кл.)- ІІІ місце та Сичов Олександр (11кл.)- ІІ місце , наставником яких є Олешко Л.М., та учень Орільського ліцею Лянник Михайло (8 кл.) – ІІІ місце, якого підготувала учитель Бородуля Н.М.

На ІІІ (обласному) етапі олімпіади з географії район представлятимуть учні КЗ «Краснопавлівський ліцей» Ковтун Єгор та Сичов Олександр.

Переглядів: 27 | Додав: Fresh | Дата: 18.11.2019

День 16 листопада 2019 року для юних школярів Лозівського району, як і для великої кількості учнівської юні України, був надзвичайно насиченим. ІІ (районний) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ХІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка … А ще й олімпіада з географії.

Відчувалася якась атмосфера щирості, незвичності. Схвильовані, з почуттям особливої відповідальності, а відтак і зворушливі, пройшли учні 3,4,5-х класів. Це ж для них перші змагання!

Впевнено себе почували учасники олімпіади з географії , адже у цій справі вони не є новачками.

Члени журі побажали школярам бути успішними… І не тільки цього дня!

Про результати інтелектуальних змагань повідомлення буде незабаром.

 

Переглядів: 17 | Додав: Fresh | Дата: 18.11.2019

Психолого – педагогічні та корекційно – розвивальні послуги надаються дітям в закладах освіти району.

З дітьми працюють вчитель – дефектолог Тертичнікова Олена Олегівна та вчитель – логопед Пугачова Світлана Анатоліївна в Краснопавлівському ЗДО "Оленка".

В Орільському ліцеї з дітьми займається вчитель – логопед.

Переглядів: 15 | Додав: Fresh | Дата: 18.11.2019

На виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 березня2018 року № 231-р листа Міністерства освіти і науки України від 14.03.2019 року № 1/9 -154, щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху в 2019 році, з метою привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм на дорозі у період з 11 по 15 листопада в закладах освіти Лозівського району було проведено ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху 15 листопада проведено єдиний національний урок «Безпечна країна» присвячений профілактиці та підвищенню рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху серед учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Переглядів: 16 | Додав: Fresh | Дата: 15.11.2019

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2020

 

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096. У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком). ... Читати далі »

Переглядів: 21 | Додав: Fresh | Дата: 12.11.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів