Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 122 123 »

07.02.2018 в залі засідань управління освіти, молоді та спорту було проведено районне методичне об’єднання педагогічних працівників з предмету «Фізичне виховання» та «Захист Вітчизни». На засіданні були розглянуті актуальні питання  з предметів, а саме: створено фізкультурно - оздоровчі та спортивно-масові  заходи на ІІ семестр поточного року, обговорено пріоритетні напрямки з організації викладання предметів «Фізичне виховання» та «Захист Вітчизни» та стан організації відвідування басейну  НВК-ліцею № 4 учнями Лозівського району на лютий-березень місяці. Під час підведення підсумків учасники засідання мали можливість обмінятися думками, обговорити форми і методи організації уроків.

Переглядів: 24 | Додав: Fresh | Дата: 07.02.2018

04.02.2018 у спортивній залі Лозівського міського Палацу культури змагались команди групи B, які показали наступні результати:
Оріль – Михайлівка 4-2
ДЮСШ Шатівка – Перемога 0-2
Михайлівка - Перемога 6-1
Оріль - ДЮСШ Шатівка 3-2
ДЮСШ Шатівка – Михайлівка 0-4
Перемога – Оріль 1-2
1. Оріль 9 9-5

2. Михайлівка 6 12-5
3. Перемога 3 4-8
4. ДЮСШ Шатівка 0 2-9

Переглядів: 18 | Додав: Fresh | Дата: 06.02.2018

2 лютого 2018 року в управління освіти, молоді та спорту відбулась нарада-навчання для відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які складатимуть ДПА у формі ЗНО.

В ході наради розглянуто нормативно-правові аспекти, терміни та процедурні питання щодо реєстрації на ЗНО, ознайомлено з програмою реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання учнів 11-х класів.

Переглядів: 26 | Додав: Fresh | Дата: 02.02.2018

1 лютого в районному будинку культури пройшов  I ( районний ) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Конкурс проводився з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти закладів освіти.

Виступи команд були оригінальними , відображали власний досвід і результати практичної природоохоронної діяльності  учнівського колективу.

В конкурсі  взяли участь  команди з 5 закладів освіти.

I місце – команда «Свіжий вітер», Катеринівської ЗОШ;

... Читати далі »

Переглядів: 59 | Додав: Fresh | Дата: 01.02.2018

28.01.2018 у спортивній залі Лозівського міського Палацу культури змагались команди групи А, які показали наступні результати:
«Явір - Клітка» - Царедарівка 4-2
Родіна – Смирнівка 5-0
Оріль-2 – Родіна 0-7
Смирнівка - «Явір - Клітка» 2-5
«Явір - Клітка» - Оріль-2 6-2
Царедарівка – Смирнівка 9-0
Оріль-2 – Царедарівка 1-6
Родіна - «Явір - Клітка» 2-2
Царедарівка – Родіна 5-2
Смирнівка - Оріль-2 0-1

1.«Явір - Клітка» 10 17-8
2.
Царедарівка 9 22-7
3. «Родіна» Єлизаветівка 7 16-7
4. Оріль 2 3 4-19
5.Смирнівка 0 2-20

Переглядів: 19 | Додав: Fresh | Дата: 30.01.2018

Ви знаєтесь на тому, як навчати учнів. Ми знаємо, як вам у цьому допомогти. Такий лейтмотив проведеного 27.01.2018 року майстер-класу для вчителів української мови та літератури з теми: «Синтез інноватики й традицій у навчанні – веління часу й запорука успішного навчання учнів української мови та літератури».

Своїм досвідом із колегами поділилася Середа Інна Вікторівна, учитель української мови та літератури Смирнівського НВК, учитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «учитель-методист».

Як побудувати повторення, осмислення, узагальнення мовно-літературного матеріалу, щоб він став підґрунтям формування предметних та життєвих компетенцій? Це питання було в центрі уваги словесників.

Інна Вікторівна має стосовно цього свій рецепт: технологічний підхід у навчанні. Технологічні картки, картки саморозвитку, опорні схеми та інше в умовах компетентнісно орієнтовного навчання збагачують пам'ять, розвивають ... Читати далі »

Переглядів: 32 | Додав: Fresh | Дата: 29.01.2018

26 січна на базі Катеринівської ЗОШ відбувся психолого-педагогічний  семінар диференційованої групи вчителів математики«Специфіка індивідуальної роботи з учнями у контексті підготовки до ДПА і ЗНО з математики». Вчителі опрацювали систему  психолого-педагогічної підготовки  учнів до ДПА та ЗНО та технологію підготовки учнів до ДПА та ЗНО. Вчитель  математики Миколаївського НВК Яковлєва Ольга Василівна провела практичне заняття по розв’язуванню завдань ЗНО з математики відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Переглядів: 19 | Додав: Fresh | Дата: 26.01.2018

Радісна звістка облетіла учнівську  та педагогічну громаду Лозівського району: троє старшокласників стали переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література».

      Це:

  • Реуцька Владислава Володимирівна, учениця 8 класу Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Кобиляцький Роман Андрійович, учень 9 класу Надеждівського НВК;
  • Бутенко Анна Олександрівна, учениця 11 класу Смирнівського НВК.

Їх наставники – це пошановані у районі люди - Харибіна Н.М., Кобиш Т.Л., Середа І.В., учителі української мови та літератури Надеждівського НВК, Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Смирнівського НВК.

... Читати далі »

Переглядів: 40 | Додав: Fresh | Дата: 26.01.2018

25 січня на базі Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся навчально-методичний семінар для керівників закладів освіти з теми: «Формування єдиного простору розуміння та розв’язання проблем щодо підготовки до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Метою даного заходу стало створення організаційно-координаційних умов успішної діяльності керівників в умовах розбудови Нової української школи. Толкай І.М., методист РМК, яка супроводжує початкову освіту в районі, націлила керівників на чітке розуміння вимог нового Державного стандарту, зорієнтувала на подолання стереотипів мислення та на розвиток творчого потенціалу вчителів, які будуть викладати у 1-х класах з 1 вересня 2018 року. Як повинен мінитись вчитель, що він повинен знати і вміти роботи, щоб якісно реалізувати вимого Стандарту?  Відповіді на ці та багато інших питань надали ... Читати далі »

Переглядів: 56 | Додав: Fresh | Дата: 25.01.2018

25  січня в Краснопавлівській ЗОШ відбувся майстер-клас для вчителів фізики, які викладають в 11 класах. Майстер-клас провів вчитель фізики Краснопавлівської ЗОШ Самойленко Олег Вікторович. Метою заняття було ознайомити вчителів з  різними формами та методами організації підготовки учнів до ЗНО з фізики. Під час обговорення заняття, вчителі поділилися власним досвідом з даного питання.

Переглядів: 19 | Додав: Fresh | Дата: 25.01.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0