Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 151 152 »

Переглядів: 710 | Додав: Fresh | Дата: 27.09.2019

25 вересня 2019 року на майданчику зі штучним покриттям Орільського ліцею відбулись фінальні ігри Першості з міні-футболу серед юнаків ЗЗСО Лозівського району у двох вікових групах: 2002 р.н і молодші та 2006 р.н.та молодші.
Команди показали наступні результати:
2002 р.н і молодші:
1.Орільський ліцей - Орільська філія Орільського ліцею 7:2
2.Орільська філія Орільського ліцею - Краснопавлівський ліцей 0:12
3.Орільський ліцей -Краснопавлівський ліцей 1:1
Імісце -Краснопавлівський ліцей 4 (13-1)
ІІ місце - Орільський ліцей 4 (8-3)
ІІІ місце - Орільська філія Орільського ліцею 0 (2-19)

2006 р.н.та молодші:
1.Орільський ліцей - Орільська філія Орільського ліцею 6:3
2.Орільська філія Орільського ліцею - Краснопавлівський ліцей 1:9
3.Орільський ліцей -Краснопавлівський ліцей 3:1
Імісце - Орільський ліцей 6 (9-4)
ІІ місце - Краснопавлівський ліцей 3 (10-4)
ІІІ місце - Орільська філія Орільського ліцею 0 (4-15)
Кращим гравцями стали Деревянкін Денис (Краснопавлівський ліцей), Сапай Ілля (Орільський ліцей)

Переглядів: 15 | Додав: Fresh | Дата: 25.09.2019

18.09.2019 року проведено конкурс на посаду вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області.

У період подачі документів (з 28.08.2019 по 16.09.2019) подано одну заяву з пакетом документів до участі в конкурсі від Колубаткіної Наталії Володимирівни. На основі розгляду доку ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: Fresh | Дата: 18.09.2019

Відповідно до Наказу МОН № 798 від 10.06.2019 року в 2019/2020 навчальному році проводиться Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2020»

Мета конкурсу: підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників

Номінації:

«Зарубіжна література»,

«Історія»,

«Образотворче мистецтво»,

... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: Fresh | Дата: 17.09.2019

Хто складає ЗНО-2020?

Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один з навчальних предметів (за вибором здобувача освіти): біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результат ДПА для студентів ЗВО, які скористалися правом повторного складання атестації у формі ДПА.

Особи, які вже здобули повну загальну середню освіту у минулі роки також можуть стати учасниками ЗНО-2020.

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох предметів.

... Читати далі »

Переглядів: 20 | Додав: Fresh | Дата: 17.09.2019

13 вересня 2019 року на базі Орільського ліцею відбулися урочистості з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту України, свята прославлених спортсменів, тренерів, учителів фізичної культури, і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя! 
Грамотами та Подяками Лозівської районної державної адміністрації, Лозівської районної ради за високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Лозівському районі нагороджено кращих вчителів фізичної культури та тренерів Лозівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартанець».
Грамотами управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації за активну участь у спортивному житті школи і району були нагороджені кращі спортсмени району.
Після урочистої частини усі присутні змогли повболівати за юних спортсменів Орільського ліцею, Краснопавлівського ліцею, Орільської філії Орільського ліцею, які зустрілися у змаганнях з волейболу, міні-футболу, та пляжного волейболу.
У змаганнях з волейболу серед дівчат І місце посіла команда Орільського ліцею, ІІ місце- команда Краснопавлівського ліцею.
У змаганнях з міні-футболу серед юнаків 2009 р.н. І місце посіла команда Краснопавлівського ліцею, ІІ місце- команда- Орільського ліцею, ІІІ місце- команда Орільської філії Орільського ліцею.
У змаганнях з пляжного волейболу І місце посів тандем «Шелест-Полатай» (Орільський ліцей) , ІІ місце дует – «Лихвар ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Додав: Fresh | Дата: 13.09.2019

 На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 01.04.2019 № 415 «Про деякі питання організації у 2019 році підвищення кваліфікації педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» 07 вересня 2019 року на базі Лозівського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ-ліцей» № 4 розпочато роботу тематичних спецкурсів для педагогічних працівників початкових класів «Формування математичної компетентності молодших школярів».

Активними учасниками освітянського заходу стали вчителі початкових класів Краснопавлівського ,Орільського ліцеїв та Надеждівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради. Тренер групи - Островерх Валентина Володимирівна, учитель вищої кваліфікаційної категорії Краснопавлівського ліцею. До того ж вона має звання «учитель –методист».

Під час навчання передбачається виконання різноманітних теоретичних і практичних завдань. Запропоновані спецкурси спрямовані на поглиблення та розширення знань педагогів із актуальних питань. ... Читати далі »

Переглядів: 22 | Додав: Fresh | Дата: 09.09.2019

Перший урок – важлива подія для учнівського та учительського загалу. Бо це ж урок ціннісно орієнтований! Це добре розуміє освітянська спільнота нашого району. Тому при його проведенні вчителями Краснопавлівського та Орільського ліцеїв, Надеждівського НВК вдалося уникнути формалізму та заорганізованості. По-перше, теми були близькі та зрозумілі як для учнів так і для вчителів (про гідність, справедливість, чесність, патріотизм, лідерство, відповідальність і так далі). По-друге, у межах академічної свободи педагогічні працівники самі вибирали тему.

Зрозуміло, що формування ціннісних орієнтирів, проводитиметься протягом усього навчального року, бо закладені у дитинстві вони слугують базою для щасливого особистого життя та успішної взаємодії людини з суспільством.

Переглядів: 26 | Додав: Fresh | Дата: 02.09.2019

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у закладах дошкільної освіти . Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка. Країна Знань КЗ «Краснопавлівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Оленка» Лозівської районної ради Харківської області» знову гостинно відкрила свої двері для малят. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, веселими дитячими посмішками. Усі радо вітали один одного з початком нового навчального року

День Знань –це важлива подія для вихованців та працівників ЗДО. Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.

Отже усіх вітаємо з новим навчальним роком.

Переглядів: 23 | Додав: Fresh | Дата: 02.09.2019

2 вересня відбулося свято Першого дзвоника в закладах загальної середньої освіти Лозівського районуТрадиційно на шкільних подвір’ях у цей день -школярі, вчителі, батьки, представники влади. Панує атмосфера святковості, небуденності: квіти, метушня, національні кольори, гасла та музика національно-патріотичного спрямування. З привітаннями та настановами до учнів звернулися: Керопов Ашот Оганесович, голова Лозівської районної державної адміністрації, Петренко Юрій Іванович, перший заступник голови Лозівської РДА, Харченко Валентина Володимирівна, заступник голови Лозівської РДА, начальник управління освіти, молод ... Читати далі »

Переглядів: 32 | Додав: Fresh | Дата: 02.09.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Fresh
Архів записів