Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 129 130 »

Учаснику ЗНО-2018 в день тестування необхідно:

... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: Fresh | Дата: 16.04.2018

12 квітня 2018 року  у районному Будинку культури відбувся районний етап Харківського  обласного фестивалю «Молоді таланти Харківщини».

На свято прибули юні  таланти з усього Лозівського району.

Фестиваль проводився за такими номінаціями: вокальні та інструментальні ансамблі, вокал, хореографія.

До складу журі входили:

... Читати далі »

Переглядів: 50 | Додав: Fresh | Дата: 12.04.2018

06 квітня 2018 року на базі Катеринівської ЗОШ в межах ІІ сесії підготовки педагогів до роботи в умовах Нової української школи та відповідно до плану управління освіти, молоді та спорту провдено семінар-тренінг "Подолання стереотипів мислення та переналаштування до нових умов педагогів, які будуть навчати першокласників у 2018 році". У даному заході прийняли участь 39 заступників керівників з навчально-виховної роботи та вчителів початкових класів, які будуть працювати в 1-х класах з 2018/2019 навчального року.

Заняття для педагогів були спрямовані на формування психологічної готовності педагогів, адміністрації, учнів та батьків до роботи в умовах Нової школи; розуміння сутності інклюзивної освіти, що базується на забезпеченні права на освіту для всіх дітей, в тому числі із соціально вразливих груп; виявлення і усунення бар'єрів та негативного, упередженого ставлення, цінування та врахування відмінностей кожного учня. 

Переглядів: 23 | Додав: Fresh | Дата: 10.04.2018

В рамках підготовки до роботи в Новій українській школі закінчились навчальні заняття (ІІ очна сесія) з учителями початкових класів, які з 1 вересня будуть працювати з першокласниками. Слухачі опрацьовали новий Державний стандарт початкової освіти, Типові освітні програми, Базові навчальні плани. Педагоги удосконалювали уміння створювати нове ефективне й безпечне освітнє середовище, набули практики проведення ранкових зустрічей, залучення дітей до організації освітнього середовища.

У процесі роботи учасники навчання ознайомились із другим програмовим модулем «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення» та модулем «Організація ефективного і безпечного освітнього середовища».

Особливий інтерес викликали теми, що торкалися змісту освіти, а саме, теми: « Типова освітня програма. Освітня програма закладу освіти», «Планування на тиждень. Планування на день»; форм та методів у контексті викликів Нової української школи; формування нового освітнього середовища, його наповнення, дизайн.

... Читати далі »

Переглядів: 22 | Додав: Fresh | Дата: 06.04.2018

Надання методичної допомоги вчителям біології та хімії у підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання стало метою для проведення засідання круглого столу з теми: «Реалізація компетентнісного та діяльнісного підходів на уроках біології та хімії відповідно до вимог ЗНО».

Педагоги активно ділилися досвідом роботи з даного питання. Увага вчителів була зосереджена на осмисленні діяльнісного та компетентнісного підходів відповідно до вимог ЗНО.

Переглядів: 15 | Додав: Fresh | Дата: 06.04.2018

Переглядів: 535 | Додав: Fresh | Дата: 06.04.2018

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту»,  «Про позашкільну освіту», керуючись Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників  (наказ МОНУ від 06.10.2010 № 930 «Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників» із змінами, внесеними наказами МОНУ від 20.12.2011 № 1473 та від 08.08.2013  № 1135  «Про затвердження Змін  до Типового положення про атестацію педагогічних працівників»),  з метою активізації творчої професійної діяльності педагогів, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, підвищення відповідальності педагогічних працівників за результати навчання і виховання учнів, вихованців, здійснення соціального захисту педагогів у 2017/2018 навчальному році  забезпечено проведення атестації  педагогічних працівників закладів освіти району.

Атестація педагогічних кадрів – це комплексна оцінка професійної діяльності педагогічного працівника, визначення його відповідності займаній посаді, рівню кваліфікації.

29 березня 2018 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня  ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: Fresh | Дата: 05.04.2018

04.04.2018 року для словесників Лозівського району проводився філологічний тренінг «Курс на успішне складання ДПА та ЗНО». Учасники ознайомилися зі змістом листа Міністерства освіти і науки України від 27.03.2018 № 1/9-185 «Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/2018 навчальному році», вправлялися у складанні висловлення сертифікаційної роботи.

Викликав інтерес у присутніх ілюстраційний меседж «Презентую свій варіант висловлення».

Переглядів: 13 | Додав: Fresh | Дата: 04.04.2018

3 квітня 2018 року на базі  управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбувся семінар-тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти з теми «Формування життєвої компетентності  особистості дошкільника в умовах упровадження    освітньої програми «Впевнений старт», який провели тренери, вихователь дошкільного відділення Чернігівського НВК Буря Анастасія Володимирівна та  вихователь дошкільного відділення  Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Артеменко Марина Вікторівна.  

Вихователі мали змогу ознайомитись із програмно-методичним комплексом «Впевнений старт», опрацювати алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу за оновленою програмою, визначили її  переваги ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: Fresh | Дата: 03.04.2018

03 квітня 2018 року у Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради відбулося засідання районного методичного об’єднання класних керівників «Педагогічне ательє «Сучасні орієнтири перебудови виховної складової освітнього простору: шляхи вдосконалення спільної виховної роботи сім’ї, школи та громадськості». В ході проведення керівники шкільних методичних об’єднань класних керівників закладів освіти  Лозівського району порушили наступні питання: Стандарти педагогічного партнерства. Досвід формування освітньої політики Нової української школи в контексті децентралізації та інших змін (доповідач Акименко В. В., керівник РМО); Спільна робота школи та громадськості: проблеми, пошуки, перспективи. Презентація досвіду роботи (доповідач Терещенко Н. Ф., Миролюбівський НВК); Основи творчої діяльності класного керівника та батьківської громадськості. Організація спільної роботи батьків та учнів класу (доповідач Дмитренко І. Т., Шатівський НВК); Навчання батьків у школі: яким йому бути в сучасних умовах? (доповідач Ткаченко В.В., Миколаївський НВК); Батьки і профорієнтація: вибір професії – майбутнє дитини (доповідач Яцук В.М., Бунаківський НВК). В другій частині засідання було проведено освітній коучинг «Проектування фрагментів різних форм роботи з батьками в рамках освітнього процесу та у позанавчальній діяльності».

Переглядів: 13 | Додав: Fresh | Дата: 03.04.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0