Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 141 142 »

1 грудня 2018 року відбувся  ІІ(районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії на базі Катеринівської ЗОШ.

Випробувати себе в олімпіадах  вирішили  21 учасник з 9 закладів загальної середньої освіти, які виявляють інтерес до хімії.

Ознайомитись з протоколами можна ТУТ.

Переглядів: 26 | Додав: Fresh | Дата: 10.12.2018

Щорічно початок грудня приносить освітянам Лозівського району приємні новини. У ці дні підводяться підсумки літературного конкурсу імені О.Масельського,  який започаткований Харківською обласною радою 12 років поспіль.

Його учасники, презентуючи багатожанрові твори різної тематики, вшановують велич душі геніального земляка О.Масельського.   Конкурс збільшується у масштабах і набирає обертів. Поряд із майстрами слова, людьми професійними і знаними в літературних колах, бере участь і талановита юнь.

Майже кожного року роботи, що надходять із Лозівського району, журі достойно пошановує, відзначаючи виразну манеру письма молодої літературної порослі, оригінальні назви і форми літературних доробків.

Не став винятком і цей рік. Корсун Єгор, учень 8 класу Надеждівського НВК, запропонував журі драматичний етюд «Мелодії душі», а Реуцька Владислава, дев'ятикласниця з Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – літературний триптих («Свічка пам'яті, або Душа спокою не знає», «Ритмічний танок детективів», «Перехресні стежки»).   Корсун Єгор став переможцем у номінації «Учнівська молодь. Публіцистика», Реуцька Владислава - «Учнівська молодь. Драматургія».

... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: Fresh | Дата: 10.12.2018

6 грудня 2018 року на базі БДЮТ закінчився І (районний) етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

В цьому році науково-дослідницькою роботою займалися 19 учнів з 10 закладів загальної середньої освіти Лозівського району. Юні дослідники достойно захищали власні наукові розвідки перед журі та своїми опонентами. Роботи були представлені у таких наукових відділеннях: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, хімії та біології, екології та аграрних наук, історії, філософії та суспільствознавства.

Участь у наукових змаганнях ... Читати далі »

Переглядів: 122 | Додав: Fresh | Дата: 06.12.2018

Приємна подія відбулася у дошкільному підрозділі Бунаківського навчально-виховного комплексу.

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України  від 6 грудня 2017 р. № 871-р "Про затвердження плану дій на 2017-2019 роки поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку" та за сприяння Лозівської районної державної адміністрації, Лозівської районної ради, Бунаківської сільської ради  05 грудня 2018 року    відкрито   нову додаткову групу для дітей дошкільного віку. Для малечі, їх батьків, працівників закладу цей день став справді святковим. Відкриття групи дало змогу вперше прийти до дитячого садочка 15 малюкам, які довго чекали цієї події. Зауважимо, що    дошкільний  підрозділ  тепер відвідуватимуть  діти із с.Павлівка та с.Зелений Гай.

Привітати дітей, батьків та колектив дошкільного закладу прийшли голова районної державної адміністрації Ашот Оганесович Керопов, голова Бунаківської сільської ради Ірина Іванівна Любченко, депутат Лозівської районної ... Читати далі »

Переглядів: 37 | Додав: Fresh | Дата: 05.12.2018

2 грудня 2018 року в Лозівському районі проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської  учнівської олімпіади з іноземних мов.

Цього року учасниками ІІ туру Олімпіади з англійської та німецької мов стали 19 учнів 8-11 класів з 10 закладів загальної середньої освіти Лозівського району.  Вони показували свої вміння та навички в читанні, тестуванні та творчих письмових роботах - тобто у вмінні обмірковувати та комунікативно вирішувати запропоновані їм проблеми. Проведення цього важливого заходу дає можливість виявити та мотивувати учнів для подальшого поглибленого вивчення англійської та німецької мов.

Переможцями ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних  мов, згідно з відповідним Положенням, журі цього року визнало учнів Садовської ЗОШ, Орільської філії Орільської ЗОШ, Краснопавлівської ЗОШ, Орільської ЗОШ, Миролюбівського ліцею та Смирнівського НВК. ... Читати далі »

Переглядів: 126 | Додав: Fresh | Дата: 05.12.2018

24  листопада 2018  року відбувся ІІ (районний) етап олімпіади з історії, завдання якої спрямовані на активізацію історичних знань в учнів. В цьому році було 27 учасників з 11 закладів  загальної середньої освіти Лозівського району. За рішенням журі переможцями олімпіади визнано  учнів Яковлівського НВК, Катеринівської ЗОШ, Смирнівського НВК та Миролюбівського ліцею.

Представляти район на обласному етапі будуть Кошовий Владислав (Артільський НВК), Мельниченко Аліна (Яковлівський НВК) та Коба Анастасія (Миролюбівський ліцей). В ... Читати далі »

Переглядів: 139 | Додав: Fresh | Дата: 29.11.2018

18 листопада 2018 року на базі Катеринівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ІІ (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, учасниками якої стали учні 7-11-х класів з 11 закладів освіти району.

22 листопада 2018 року компетентне журі підсумувало результати ІІ етапу олімпіади і визначило найкращих.

З протоколом можна ознайомитися ТУТ.

Переглядів: 47 | Додав: Fresh | Дата: 23.11.2018

21 листопада 2018 року на базі Харківського регіонального інституту національної академії державного управління (ХарРІ НАДУ) розпочала свою роботу Школа лідерів учнівського самоврядування. Серед активних учасників – одинадцятикласники закладів загальної середньої освіти Лозівського району. «У програмі Школи – тренінги з розвитку лідерських якостей, ділові ігри, цікаві зустрічі, навчальні тренінги для успішного проходження ЗНО-2019», – поділилась враженнями Марія Єгожа (Садовська ЗОШ). Як зазначив Владислав Кошовий (Артільський НВК), для нього особисто перевагою для відвідування занять Школа лідерів стало запрошення на участь у творчих проектах «Я обираю професію державного службовця». На переможців Конкурсу чекає екскурсія до Верховної Ради України.

Після закінчення занять у Школі лідерів її випускники отримають сертифікати, які буде враховано при вступі до ХарРІ НАДУ під час вступної кампанії – 2019.

Переглядів: 46 | Додав: Fresh | Дата: 22.11.2018

17 листопада 2018 року на базі Катеринівської ЗОШ проведено ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів. У ньому взяло участь 27 учнів із 14 закладів освіти Лозівського району.

За результатами ІІ (районного) етапу конкурсу визначено переможців:

І місце:

  • Філевська Софія, учениця 3 класу Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області (вчитель Островерх В.В.);
  • Лукаш Діна, учениця 4 класу Смирнівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області (вчитель Гайдаржа Л.В.);

ІІ мі ... Читати далі »

Переглядів: 105 | Додав: Fresh | Дата: 21.11.2018

20 листопада 2018 року відбулися урочистості з нагоди відкриття ресурсної кімнати на базі Краснопавлівської ЗОШ. Серед почесних гостей – керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, а також представники громадськості, члени піклувальної ради закладу освіти, батьківський актив.

З нагоди урочистого відкриття до присутніх звернувся голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов. Очільник району зазначив, що забезпечення реалізації конституційних прав на освіту для всіх дітей, незалежно від стану здоров’я та інших особливих потреб, у процесі розвитку інклюзивної освіти на всіх рівнях є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави. Сьогоднішня подія є свідченням успішної реалізації державної політики в частині розвитку інклюзивної освіти в Харківській області, що стало можливим завдяки підписанню Мариною Порошенко та головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною Меморандуму про співпрацю з Всеукраїнською благодійною організацією «Благодійний фонд Порошенка».

... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: Fresh | Дата: 20.11.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0