Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 148 149 »

24 травня 2019 року в 9 закладах загальної середньої освіти Лозівського району для 2208 учнів пролунав Останній дзвоник, перегорнувши ще одну сторінку шкільного літопису. Для 63 випускників 11 класів цей шкільний дзвоник дійсно останній.

На урочисті лінійки були запрошені представники Лозівської районної державної адміністрації, Лозівської районної ради та управління освіти, молоді та спорту.

Талановиті учні були нагороджені Похвальними листами, грамотами, дипломами різних конкурсів та турнірів та цінними подарунками.

Управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА вітає зі святом вчителів, учнів, батьків!!!

Переглядів: 23 | Додав: Fresh | Дата: 24.05.2019

20.05.2019 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу "Спартанець" (с. Братолюбівка, Лозівського району) відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), учасниками якої стали рої з 4 закладів освіти району: "Характерники" Краснопавлівського ліцею,"Орільська паланка" Орільського ліцею, "Залізні вовки" Яковлівського НВК, "Бунаківці - чорнобривці" Бунаківського НВК. 
Головною метою проведення гри "Сокіл" ("Джура") є патріотичне виховання учнівської молоді на засадах національної гідності, високої самосвідомості, активної громадянської позиції, здорового способу життя.
Гра складалася з наступних етапів: «Впоряд», «Відун», «Стрільба», «Рятівник», «Добре діло», «Смуга перешкод туристська», «Смуга перешкод військово-спортивна».
За підсумками усіх конкурсів було визначено переможців на кожному етапі: найкращими у конкурсах «Впоряд», «Рятівник», «Смуга перешкод військово-спортивна» стали учасники рою "Орільська паланка" Орільського ліцею, найшвидшими на «Смузі перешкод туристській» виявилися учасники рою «Залізні вовки» Яковлівського НВК, які також показали кращі результати в конкурсі «Стрільба» і набрали найбільшу кількість балів в конкурсі звітів «Добре діло& ... Читати далі »

Переглядів: 37 | Додав: Fresh | Дата: 20.05.2019

Свято для обдарованих дітей, що відбулось 14 травня 2019 року в районному будинку культури, стало підсумком роботи учнівських та педагогічних колективів Лозівського району за весь навчальний рік. Воно завжди проходить урочисто, з піднесеним настроєм, із почуттям гордості за наших дітей. За тих, хто з юних років утверджує своєю творчістю, розумом не лише славу своєї школи, а й району та області.

У цей день відзначали учнів, які показали високий рівень знань та стали переможцями й призерами олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань . Одинадцять юних обдарувань з високим рівнем підготовки принесли 11 найвагоміших здобутків у наш район. Вшановували і їх наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок навчання дітей, Слова вдячності та подяки тим, хто сіє добро, як щедрий колос, дарує дитячій душі свою любов і знання , що линули з вуст ведучих та гостей свята, це лише краплина у морі вдячності найкращим вчителям Лозівського району.

... Читати далі »

Переглядів: 54 | Додав: Fresh | Дата: 14.05.2019

11 травня 2019 року на майданчику зі штучним покриттям Садовської ЗОШ І-ІІІ відбулись фінальні ігри Першості з міні-футболу серед юнаків 2005 р.н та молодших закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської ради. 
Участь у ньому взяли команди КЗ "Катеринівський ліцей", Орільський ліцей, Смирнівський НВК, Краснопавлівський ліцей, Садовський ліцей, Орільська філія Орільського ліцею, які за результатами відбіркового зонального туру зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.
Ігри завершилися з такими результатами:
1. КЗ "Катеринівський ліцей"- Садовський ліцей 0:4
2. Орільська філія – Смирнівський НВК 3:1
3. Орільський ліцей - Садовський ліцей 0:2
4. Краснопавлівський ліцей - Смирнівський НВК 4:0
5. Орільський ліцей - КЗ "Катеринівський ліцей" 6:3
6. Краснопавлівський ліцей - Орільська філія 5:2
7. гра за 3 місце: Орільський ліцей - Орільська філія 5:3
8. Фінал: Садовський ліцей - Краснопавлівський ліцей 1-6
Кращими гравцями у номінаціях стали :
кращий воротар - Крічфалушій Станіслав (Орільська філія Орільського ліцею)
кращий захисник - Білик Олександр (Садовський ліцей), кращий півзахисник - Біліченко Владислав (Орільський ліцей)
кращий нападник - Твердохліб Максим (Краснопавлівський ліцей), кращий гравець - Гусар Дмитро (Краснопавлівський ліцей)
Команди були нагороджені кубками та дипломами, кращі гравці медалями та дипло ... Читати далі »

Переглядів: 32 | Додав: Fresh | Дата: 11.05.2019

 З нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги в закладах освіти району проходять урочистості, присвячені вшануванню пам'яті учасників та жертв Другої світової війни 1939-1945 років. 

Переглядів: 22 | Додав: Fresh | Дата: 08.05.2019

24 квітня 2019 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти відбулося спільне засідання оргкомітету та журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році, на якому було підбито підсумки обласного етапу та визначено переможців конкурсу.       На підставі рішень фахового  журі за результатами трьох етапів змагання у ІІ (обласному) турі конкурсу  у номінації «Вихователь дітей різновікової групи» лауреатом конкурсу визнано  Бабич Ірину Петрівну, вихователя Яковлівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради, яка посіла ІІІ призове місце.

Щира у спілкуванні з дітьми та їх батьками, енергійна й ініціативна, оптимістично налаштована, відкрита новому, вона достойно презентувала себе на всіх етапах фахового конкурсу.

Переглядів: 51 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2019

Відповідно до ст.11 Закону України «Про дошкільну освіту» заклад дошкільної освіти створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей,  умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечує їх дотримання. З метою надання консультаційно-методичної допомоги та координації роботи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з питань вивчення цивільного захисту і безпеки життєдіяльності, організації та проведення заходів з практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуація

24 квітня  2019 року на базі  КЗ «Краснопавлівський  дошкільний  навчальний заклад  (ясла-садок) «Оленка» в рамках Тижня безпеки дитини відбувся показовий день Цивільного захисту для посадових осіб ЦЗ закладів дошкільної освіти з теми: «Дотримання основ безпеки в надзвичайних ситуаціях та перша допомога при ушкодженнях».

З метою надання практичної допомоги     закладам дошкільної освіти з питань цивільного захисту т ... Читати далі »

Переглядів: 59 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2019

Фінал Першості з волейболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської ради.
24 квітня 2019 року у спортивній залі Лозівського міського Палацу культури пройшли фінальні ігри Першості з волейболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської ради.
Участь у ньому взяли команди КЗ "Катеринівський ліцей" (вчитель Іван Цяцька), КЗ "Полтавський ліцей"(вчитель Тараненко С.В), Орільський ліцей(вчитель Олександр Марков), Краснопавлівський ліцей (вчитель Микола Теличко), які за результатами відбіркового зонального туру зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.
Ігри завершилися з такими результатами:
1. Краснопавлівський ліцей -КЗ "Полтавський ліцей" 2:0
2. Орільський ліцей – КЗ "Катеринівський ліцей 2:0
гра за 3 місце КЗ "Катеринівський ліцей" - КЗ "Полтавський ліцей"0:3
фінал Краснопавлівський ліцей -Орільський ліцей 3:0
... Читати далі »

Переглядів: 47 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2019

18  квітня 2019 року на базі Садовського ліцею відбувся практичний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти Лозівського району "Цивільний захист у закладах загальної середньої освіти. Організація і методика проведення Дня Цивільного захисту в ЗЗСО. Тема: «Штормове попередження, як наслідок – пожежа».

 Серед завдань семінару - вдосконалення системи компетенцій керівника закладу освіти з питань організації Цивільного захисту, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, проведення просвітницької та профілактичної роботи у сфері цивільного захисту.

Як результат - керівники ЗЗСО підвищили рівень управлінської компетентності, щодо створення ефективної, рішуче діючої команди фахівців під час виникнення надзвичайних ситуацій у закладах освіти, визначили можливості в наданні всебічної допомоги, яка в сукупності спрямована на успішну реалізацію заходів цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти.

Переглядів: 42 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2019

Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації від 22.03.2019 №142 «Про проведення І (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році» відбувся І (районний) тур Конкурсу. Учасниками цьогорічного конкурсу стали 6 педагогів, які змагалися за звання кращого вихователя 2019 року у номінаціях:   «Вихователь-новатор» та «Вихователь дітей різновікової групи».   Переможцями І (районного) туру Конкурсу стали: у номінації «Вихователь-новатор» - Щоголєва  Наталія Сергіївна, вихователь комунального закладу «Краснопавлівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Оленка» Лозівської районної ради Харківської області,у номінації «Вихователь дітей різновікової групи» - Бабич Ірина Петрівна, вихователь дошкільного підрозділу Яковлівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області, які гідно представили дошкільну освіту Лозівського району на ІІ (обласному) турі конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році.

Переглядів: 30 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0