Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 141 142 »

04.11.2018 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Своїх представників направили усі заклади загальної середньої освіти. Найчисельніші команди юних філологів прибули з Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Смирнівського НВК. Всього відстоювали честь закладів 38 учасників.

07 листопада 2018 року компетентне журі визначило найкращих.  Журі підсумкувало результати ІІ етапу олімпіади і визначило найкращих.

Серед переможців - учні Шатівського НВК, Надеждівського НВК, Яковлівського НВК,  Миролюбівського ліцею, Царедарівської філії  Миролюбівського ліцею, Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Найрезультативніше спрацювали учні Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (наставник Кобиш Т.Л., Пальчик Л.М.), Смирнівського НВК (наставник Середа І.В.).

З протоколом можна ознайомитися ТУТ.

Переглядів: 60 | Додав: Fresh | Дата: 08.11.2018

На виконання наказу управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації   від 12.10.2018 № 320 «Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Лозівському районі у 2018/2019 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів  03 листопада 2018 року  на базі Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ІІ  (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з предметів "Трудове навчання" та "Технології", учасниками якої стали учні 8-11-их класів з 12 закладів освіти району. Олімпіада складалася з двох частин (теоретичної та практичної),  які  дали можливість учням показати набуті професійні навички. З протоколом можна ознайомитися ТУТ.

Переглядів: 66 | Додав: Fresh | Дата: 05.11.2018

У період із 23 по 25 жовтня у м.Київ відбулась Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій. До уваги учасників, відвідувачів, гостей і запрошених було презентовано досягнення та кращий досвід національних і закордонних закладів освіти; експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти; проведено науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем розвитку освіти.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції. У межах Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбулося нагородження переможців конкурсу на отримання Почесного звання «Лідер інновацій в освіті» в номінації «Інновації в підвищенні якості освіти» та конкурсу з восьми тематичних номінацій золотими, срібними та бронзовими медалями.

Серед тих, чий досвід був гідно пошанований – педагогічний &n ... Читати далі »

Переглядів: 81 | Додав: Fresh | Дата: 01.11.2018

30 жовтня  2018 року о 9.00  в  актовій залі управління освіти, молоді та  спорту  відбулася установча (осіння) сесія  районного відділення учнів-членів Малої академії наук.

На захід  були запрошені  учні–члени  МАН та їх наукові керівники.    

21 учень Лозівського району в 2018/2019 н.р. співпрацює з Малою академією наук.

Мета заходу: підтримати  інтелектуально та творчо обдаровану молодь, залучити її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створити умови для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

З правилами оформлення дослідницьких робіт та з рекомендаціями для захисту робіт виступили наукові керівники Акименко В.В. та Харибіна Н.М.

... Читати далі »

Переглядів: 72 | Додав: Fresh | Дата: 30.10.2018

27 жовтня в Київському університеті  імені Б.Грінченка відбулася Всеукраїнська НЕконференція «Академія ігрових технологій».

Учитель української мови та літератури Надеждівського НВК Харибіна Наталія Миколаївна взяла участь у цьому престижному заході, відвідавши серію майстер-класів з новітніх методик навчання та поспілкувавшись з корифеєм вишуканого українського слова Олександром Миколайовичем Авраменком.

Враження педагога  - неймовірні: емоційно насичені зустрічі, цікаві та новітні форми роботи, творча атмосфера, корисні  методичні подарунки від науковців, нові знайомства.

У  планах учителя – провести майстер-клас  для колег-філологів із теми «Мова – гра – творчість: реалізуй свою мрію!» та поділитись досвідом роботи з використання лінгвістичних ігор та квестів на уроках української мови.

Переглядів: 37 | Додав: Fresh | Дата: 29.10.2018

Ось і пройшли довгоочікувані осінні канікули.

Просто промайнули, залишивши тільки приємні спогади. Адже на канікулах учні активно відпочивали. У кожному закладі освіти були заплановані цікаві заходи, екскурсії, змагання. Учні мали змогу проявити свої творчі, інтелектуальні, спортивні можливості, поспілкуватися з однолітками на актуальні теми. Цікавою формою роботи з дітьми у канікулярний час є організація екскурсій. Діти отримали величезне задоволення від прогулянки осіннім парком, лісових пригод,  від ковдри різнобарвного листя під ногами, веселої компанії… Учні Краснопавлівської ЗОШ та Чернігівського НВК відвідали музеї та парки м. Харкова та о. Хортиця м. Запоріжжя. Під час канікул учні мали змогу підготуватися до предметних олімпіад, ДПА та ЗНО.

Переглядів: 37 | Додав: Fresh | Дата: 29.10.2018

Відповідно до Закону України «Про освіту» структура навчального року, (навчального тижня, дня, занять, відпочинку між ними), форми організації освітнього процесу визначено педагогічними радами закладів загальної середньої освіти Лозівського району. Із  22 по 28 жовтня 2018 року  в закладах загальної середньої освіти Лозівського району відбудуться осінні канікули.

Змістовне наповнення канікул відображено в планах роботи закладів освіти. З метою сприяння всебічному розвитку учнів, виховання любові до рідного краю, збагачення знань про свій рідний край, країну, інтелектуального та спортивного розвитку,  заплановано екскурсії (поїздки), розважально-пізнавальні, спортивно-масові заходи.

Переглядів: 50 | Додав: Fresh | Дата: 19.10.2018

03.10.2018 року у актовій залі управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА відбувся І (районний) етап обласного фестивалю ораторського мистецтва. Учні 10, 11 класів 9 закладів загальної середньої освіти достойно представили себе, заклад, родину, бо виступ готували за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М.Адаменко)»

Говорили так, що «словам було тісно, а думкам – просторо». Кожен виклав своє бачення теми, але через усі промови червоною ниткою пройшла думка:  мова - духовний скарб нації, і саме вона творить людину, культуру, історію.

Переможцями стали:

 Мітяков Данило, учень 11 класу Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (наставник Кобиш Т.Л.);

 Пішта Катерина, учениця 11 класу Смирнівського НВК (наставник Середа І.В.);

 Ворона Наталія, учениця 11 класу Орільської ЗОШ І-ІІІ ступе ... Читати далі »

Переглядів: 85 | Додав: Fresh | Дата: 18.10.2018

16 жовтня 2018 року конкурсною комісією, затвердженою розпорядженням голови  районної ради  від 28.09.2018  № 42,  проведено конкурс на посаду керівника комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області.

Протягом періоду подачі документів (з 26.09.2018 по 11.10.2018) подано одну заяву з пакетом документів до участі в конкурсі від Басалаєвої Дарини Валеріївни. На основі розгляду документів кандидата конкурсна комісія прийняла рішення допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради (протокол №1 від 11.10.2018).

Конкурс було проведено відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду директора та фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради, затвердженого рішенням сесії районної ради від 21.09.2018 року (XXXIX сесія VII скликання) і передбачав ... Читати далі »

Переглядів: 108 | Додав: Fresh | Дата: 16.10.2018

11-12 жовтня в закладах освіти пройшов єдиний «Урок мужності», на який були запрошені учасники АТО та члени сімей загиблих учасників АТО.

 12-14 жовтня відбулися урочисті зібрання  та покладанням квітів до меморіальних дошок та могил загиблих учасників АТО ( Орільська ЗОШ, Перемозька філія Краснопавлівської ЗОШ, Катеринівська ЗОШ, Яковлівський НВК) та покладання квітів до поховань борців за незалежність України, братських могил Другої світової війни.

Проведено  тематичні уроки з історії України, уроки мужності, лекції, семінари, бесіди,святкові концерти, присвячені Дню захисника України, за участю учасників АТО, членів сімей загиблих воїнів АТО за темами: «Односельці – учасники антитерористичної операції на сході України», «Мій рідний край, моя земля, моя історія жива», «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе», «Часи не обирають…».

... Читати далі »

Переглядів: 37 | Додав: Fresh | Дата: 16.10.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0