Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 148 149 »

Учні Садовського ліцею 5-7 квітня на базі комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» взяли участь у роботі весняної школи з підготовки учнів 6-7 класів до олімпіади з математики, організованої КВНЗ «ХАНО». Робота школи організована з метою ефективної організації роботи з обдарованою молоддю та якісної підготовки учнів до інтелектуальних змагань.

Переглядів: 35 | Додав: Fresh | Дата: 07.04.2019

06 квітня 2019 року команда Орільського ліцею «IQ» взяла участь у фіналі чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» який було проведено на базі Комунального закладу « Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості».

До складу команди входило 6 осіб та 2 запасних гравці старшої вікової категорії. Учням 10-11 класів була надана можливість реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал, бо саме метою змагань було популяризація інтелектуальних ігор серед учнівської молоді, пропагування знань з різних галузей науки та мистецтва, залучення до спілкування засобами гри інтелектуально-розвинутих підлітків, виявлення найбільш інтелектуальних команд.

Переглядів: 36 | Додав: Fresh | Дата: 06.04.2019

29.03.2019 року проведено конкурс на посаду керівника комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області.

У період подачі документів (з 06.03.2019 по 26.03.2019) подано одну заяву з пакетом документів до участі в конкурсі від Соболь Валентини Станіславівни. На основі розгляду документів кандидата конкурсна комісія прийняла рішення допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради (протокол засідання конкурсної комісії №1від 26.03.2019).

Конкурс проведено відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду директора та фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради, затвердженого рішенням сесії районної ради від 21.09.2018 (XXXIX сесія VII скликання) і передбачав складання кваліфікаційного іспиту та проходження співбесіди для оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенцій, особистих якостей вимогам до кандидата.

За результатами проведеного конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної рад ... Читати далі »

Переглядів: 73 | Додав: Fresh | Дата: 29.03.2019

     27 березня 2019 року випускники 9, 11 класів із Краснопавлівського ліцею та Орільського ліцею прибули на День гостинності до Лозівського центру професійної освіти. Господарі подбали про те, щоб про життя у закладі гості дізналися від тих, хто там працює і здобуває професію. А учні центру із задоволенням розповідали, як проходять навчання, з якими труднощами зустрілися при переході із закладу загальної середньої освіти, хто допомагає освоювати професію, чим наповнене життя у студента.

Змістовно пройшли майстер-класи. І господарі, й учні шкіл разом працювали на швейних машинах, готували страви.

Про різносторонні інтереси учнівської, молоді повідала виставка технічної та декоративно-прикладної творчості в межах обласного огляду-конкурсу під девізом «Творчість об’єднує і надихає!», концерт художньої самодіяльності в рамках обласного огляду-конкурсу.

Лише один день із життя… Впевнені, що він переконав багатьох випускників продовжити навчання саме тут.

Переглядів: 46 | Додав: Fresh | Дата: 27.03.2019

27 березня 2019 року відбулися урочистості з нагоди відкриття відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області. Серед почесних гостей – перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер, голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов, голова Лозівської районної ради Володимир Лаптєв. А також – представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування області та району, педагогічні працівники закладу, батьківський актив.

З нагоди урочистого відкриття до присутніх звернувся перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер. У своєму виступі він зазначив, що сьогоднішня подія є свідченням успішної реалізації державної політики в частині розвитку інклюзивної освіти в Харківській області, що стало можливим завдяки підписанню Мариною Порошенко і головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною Меморандуму про співпрацю з Всеукраїнською благодійною організацією «Благодійний фонд Порошенка».

Голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов зазначив, що забезпечення реалізації конституційних прав на освіту для всіх дітей, незалежно від ... Читати далі »

Переглядів: 72 | Додав: Fresh | Дата: 27.03.2019

23 березня 2019 року дві команди Краснопавлівського ліцею «Живі серця» та «Фенікс» (керівник педагог-організатор Сачук С.М.) стали учасниками гри «Встановлення рекорду України з кількості одночасно граючих команд «Що? Де? Коли», яка відбулася в спорткомплексі аерокосмічного університету імені М.С.Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Переглядів: 39 | Додав: Fresh | Дата: 23.03.2019

Цю думку поділяють члени інтегрованого тимчасового творчого колективу «Есе + Я». Представники різних фахів зібралися 21 березня 2019 року у залі управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації (Краснопавлівський ліцей – Кобиш Т.Л. учитель української мови та літератури) Скарга Л.В. учитель зарубіжної літератури; Смирнівський НВК – Демиденко Т.М. учитель початкових класів, Жданей О.В. учитель фізики; Павлівська ЗОШ – Редька О.І. учитель зарубіжної літератури; Орілький ліцей – Бершак І.С. учитель української мови та літератури). Керівник групи – Харибіна Н.М. учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання «учитель-методист». У залі – фізики і лірики, компетентні високопрофесійні педагоги, творці інновацій; віддані професії, обов’язку, із вродженим оптимізмом, загостреним почуттям прекрасного; вони мислять критично, розкуто, нестандартно, образно.

Тренінги, теоретичні викладки, схеми вчили педагогів, як заінтригувати, захопити, вразити, здивувати написанням есе; чим відрізняється воно від інших видів творчих робіт.

... Читати далі »

Переглядів: 70 | Додав: Fresh | Дата: 21.03.2019

У сучасному суспільстві наукам природничого циклу належить особлива роль, оскільки в процесі їх вивчення відбувається формування основ світогляду.«Сучасний урок – сучасний вчитель» - під таким гаслом 21березня 2019 року відбулось районне методичне об’єднання вчителів географії закладів загальної середньої освіти Лозівського району. Педагоги ділилися досвідом як не просто працювати на репродуктивному рівні, а творити, імпровізувати, пропонувати.

Керівник РМО вчителів географії Олешко Л.М., вчитель Краснопавлівського ліцею, обрала для своєї роботи актуальну методичну тему «Розвиток творчого мислення учнів шляхом формування їх медіа грамотності - запорука якісного навчання».Свій досвід вона описала в рамках фестивалю «Добрих практик» освітян Харківщини. Вчитель Смирнівського НВК Білошніченко Я.М. , учениця якої стала абсолютним переможцем олімпіади з географії на обласному рівні, проаналізувала завдання олімпіади ІІІ (обласного) етапу, поділилась з колегами як вона зацікавила своїх учнів до поглибленного вивчення предмету. Корисні поради з підготовки до ДПА з географії надала досвідчений вчитель Яковлівського НВК Копа Л.І.

Всі вчителі були активними учасниками РМО, працювали в групах, готувались до ЗНО, доводячи: хто осягає нове, плекає старе, той може бути вчителем.

Переглядів: 49 | Додав: Fresh | Дата: 21.03.2019

20 березня 2019 року в Орільському ліцеї Лозівської районної ради відбувся семінар-практикум для заступників директорів та вчителів початкових класів за темою «Розвиток інноваційних ідей Нової української школи: дослідження, методичний супровід». Учасники заходу отримали та збагатили інформацію про сутність і структуру новацій Нової української школи; виявили коло проблем та збудували стратегію досягнення мети у впровадженні освітніх технологій.

В ході семінару педагоги відвідали урок Всесвіт у 1 класі за освітньою програмою «На крилах успіху» (вчитель: Невенкіна Г.С.) та відеоролик інтегрованого уроку «Я досліджую світ» (вчитель: Мороз А.Б.).

Практична складова семінару була проведена у формі Workshop «Формування персонального пізнавального стилю учнів через варіативність інтеграційних форм та методів педагогічної взаємодії в умовах Нової української школи» із застосуванням методу «Намалюй картину».

... Читати далі »

Переглядів: 69 | Додав: Fresh | Дата: 20.03.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів