Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 134 135 »

З 14 по 21 травня 2018 року комісією, створеною відповідно до розпорядження голови Лозівської районної державної адміністрації №181 від 11.05.2018 "Про затвердження складу комісії з перевірки готовності, своєчасного відкриття та належного функціонування дитячих закладів відпочинку у 2018 році", було здійснено перевірку готовності до своєчасного відкриття та належного функціонування дитячих закладів відпочинку на базі ЗЗСО у 2018 році. Результатом перевірки було підписання актів прийому готовності 17 таборів відпочинку з денним перебуванням та надання дозволу на їх відкриття.

Переглядів: 14 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2018

УМОВИ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2018

 

Протягом п'яти робочих днів з дня проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (з урахуванням дня проведення) подати заяву щодо участі в додатковій сесії можуть учасники зовнішнього оцінювання, які:

1) не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від дій та волі особи, яка проходить зовнішнє оцінювання, та на які вона не може вплинути;

2) у день проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета брали участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, або прямувал ... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2018

Національний центр «Мала академія наук України» у травні 2018 року вже дев’ятий рік поспіль  проводив  Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник».

Цьогоріч змагання відбулося в номінаціях «Історія», «Екологія», «Техніка» й «Астрономія» за інноваційною методикою із залученням інтернет-технологій,  що передбачає ефективну пропедевтику всіх видів діяльності учнів МАН України на засадах дистанційного навчання. Учасники конкурсу мали змогу відчути себе дослідниками і долучитися до винахідництва та наукового пошуку.

На І (підготовчому) етапі конкурсу учні надсилали  презентації та тези своїх досліджень на запропоновані теми. Дослідження, які набирали більше п’яти балів, допускалися до ІІ етапу конкурсу – онлайн-захисту.

За результатами конкурсу у номінації «Екологія» диплом ІІІ ступеня  отримали  Жилка Аліна ... Читати далі »

Переглядів: 62 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2018

Відповідно до Програми предмета «Захист Вітчизни» та з метою закріплення знань і навичок, отриманих учнями 11-х класів, з 15 по 17 травня 2018 року на базі Орільської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися триденні навчально-польові збори для учнів закладів загальної середньої освіти  Лозівського району.

Були запрошені завідувач сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Мороз Сергій Володимирович, в. о. військового комісара Лозівського ОМ ВК підполковник Наконечний Сергій Миколайович, голова громадської організації «Спілка учасників АТО» Беседа Сергій Миколайович.

Юнаки і дівчата під  керівництвом учителів предмету «Захист Вітчизни» та начальн ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2018

18 травня в Катеринівському СБК відбулося свято юних інтелектуалів. Свої відзнаки отримали учні, які здобули найвищі нагороди на підсумкових та обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, мовно-літературних конкурсах.    

Із вітальними словами до присутніх звернулися  Красноперов С.Г.,  голова Лозівської районної державної адміністрації , Губенко О.М., помічник народного депутата України  Гіршфельда А.М..

Цьогоріч премія для учнів та їх наставників склала 124 тис.грн. 100 тис. грн. виділено із  районного бюджету для учнів – переможців інтелектуальних змагань.

Учні від районного керівництва отримали грамоти,цінні подарунки та сертифікати на веселі   канікули у табори відпочинку.

< ... Читати далі »

Переглядів: 79 | Додав: Fresh | Дата: 18.05.2018

15 – 16 травня 2018 року відбулась п’ятдесят перша обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: підвищення якості фізико-математичної освіти через формування активного навчального простору».

Шкільне методичне об’єднання вчителів математики, фізики та астрономії,  інформатики  Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримало Диплом ІІ ступеня у номінації «Формування ключових і предметних компетентостей у процесі навчання фізико-математичних дисциплін». 

Тематика виставки зумовлен ... Читати далі »

Переглядів: 48 | Додав: Fresh | Дата: 16.05.2018

Як зробити урок змістовним і цікавим, а учнів успішними? Як учительське "треба" перетворити в учнівське "хочу"?

Про це йшла мова на філологічному форумі "Автономія вчителя і його свобода творити та навчати. Рік натхненного пошуку", який відбувся 16 травня 2018 року. Його девіз: "Кожен підкорює свій Еверест" якнайкраще передав атмосферу заходу.

За результатами індивідуальних та групових презентацій за темами: "Шляхами великої долі", "Стежками творчого генія" відстежено інноваційний поступ філологічної освіти Лозівського району, шляхи забезпечення умов для розвитку особистості; консолідовано філологічну спільноту на активний педагогічний пошук, постійне перебування у фаховому русі, ініціювання цікавої та корисної діяльності, зокрема, алгоритмізованих шляхів аналізу художнього твору, технологізованого підходу до вивчення української та зарубіжної літератур.

Усі учасники зібрання упевнилися в тому, що у нас є, чим пишатися, у нас є, чому навчатися.

Переглядів: 26 | Додав: Fresh | Дата: 16.05.2018

10  травня в  управлінні освіти, молоді та спорту відбувся семінар-практикум для вчителів географії.

Завдання сучасного вчителя – знайти такі форми навчання, які зробили б урок цікавим, підвищили інтерес учнів до вивчення предмета, активізували б їхню діяльність та зняли напруження, особливо під час перевірки знань. Методи активного навчання відрізняються розмаїтістю і складністю, їх використання дозволяють вирішити безліч навчальних завдань. А головні з них – продуктивне вивчення матеріалу, засвоєння базових знань, розвиток логічного, критичного та креативного мислення. Добре продуманий та правильно побудований урок, як правило, дає добрі результати, озброює школярів життєво необхідними компетентностями. Олешко Л.М., вчитель Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів поділилася своїм досвідом з використанням  навчальних електронних посібників та інтегрованих карт - нові підходи до навчання географії. Бородуля Н.М., вчитель Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів виступила з презентацією «Формування ключових компетенцій  на уроках географії». Копа Л.І., вчитель Яковлівського НВК поділилася досвідом роботи «Сучасний урок географії». Робота семінару завершилася підбиттям підсумків.

Переглядів: 21 | Додав: Fresh | Дата: 11.05.2018

Перемога учениці 8 класу Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Реуцької Владислави на 4-му (підсумковому) етапі XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості була сподіваною, адже її робота "Перехресні стежки, або Камертон душі на чотири октави" на обласному рівні цього рейтингового конкурсу названа найкращою за оригінальність форми і назви, глибину змісту, за високохудожність та індивідуальне світобачення.

Радість перемоги поділяє і її наставник - Кобиш Тетяна Леонідівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання "учитель-методист".

Переглядів: 31 | Додав: Fresh | Дата: 10.05.2018

Переглядів: 541 | Додав: Fresh | Дата: 08.05.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0