Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 147 148 »

1 лютого в районному Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». В конкурсі взяли участь учнівські колективи екологічної просвіти «Майбутнє покоління» з Орільського ліцею та «ЕКО-СТАРТ» з Надеждівського НВК. Мета конкурсу підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів закладів освіти.

За результатами конкурсу :

І місце – команда «Майбутнє покоління» Орільського ліцею,

ІІ місце – команда «ЕКО-СТАРТ» Надеждівського НВК.

Вітаємо переможців!!!

Переглядів: 41 | Додав: Fresh | Дата: 01.02.2019

31 січня 2019 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту відбулася нарада керівників закладів освіти Лозівського району, на якій розглядалися різнопланові питання. Це і результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та проведення ІІІ (обласного) етапу олімпіад; і участь закладів освіти Лозівського району в освітніх проектах різного рівня. Чильне місце у роботі наради посіло питання щодо підготовки необхідних для реєстрації документів та матеріалів для зовнішнього незалежного оцінювання, реєстрація на яке розпочнеться 05 лютого 2019 року.  Також учасники зібрання акценували увагу присутніх на організації консультативно-тренінгових занять з української мови та літератури по підготовці до ЗНО-2019.

Переглядів: 35 | Додав: Fresh | Дата: 31.01.2019

Стало доброю традицією для учнів закладів освіти Лозівського району брати участь у рейтингових мовно-літературних конкурсах. Тим паче, що щорічно роботи наших школярів достойно поціновуються журі обласного та всеукраїнського рівнів.

За останні роки тричі наші учасники отримували нагороди на Чернечій горі в Каневі як переможці заключного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Щороку посідають призові місця на ІІІ (обласному) етапі цього конкурсу, а в минулому році наші одночасно були і І, і ІІ, і ІІІ місця.

Цьогорічний конкурс на тему «Духовні святині рідного краю» ствердив думку, що в закладах району (Краснопавлівський ліцей, Смирнівський НВК, Надеждівський НВК) системно ведеться робота з розбудови інтелектуального простору Лозівщини. Тут формуються особистості, освічені, духовно і культурно просвітлені, з високими ідеалами і благородними діяннями,  когнітивно гнучкі, емоційно виразні, які бездоганно послуговуються рідним словом, мислять розкуто й нестандартно. Переконані, що саме такі люди повинні складати основу національної еліти.

Переможцями обласного етапу  2019 року визначені:

         І місце – Лукаш Діана, учениця 11 класу Смирнівського НВК («Благословенна будь, рідна земле!» - ... Читати далі »

Переглядів: 74 | Додав: Fresh | Дата: 30.01.2019

29 січня в закладах освіти району  вшанували  події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

В  закладах освіти Лозівського району проведено заходи: уроки пам’яті «Із забуття – в безсмертя», «Українське розстріляне відродження»;семінари «Трагічна сторінка української історії на шляху до незалежності»;бесіди «Їм було лише шістнадцять», «Бій під Крутами. Як це було»; засідання у форматі «круглих столів» присвячених вшануванню пам’яті Героїв Крут за темами: «Трагічна сторінка української історії на шляху до незалежності», «Причини та наслідки трагедії під Крутами»; в бібліотеках, музеях, музейних кімнатах оформлені  тематичні виставки художньої літератури, творів мистецтва, фотоматеріалів, історичних документів, експозицій присвячених подіям під Крутами, за темами «Вічна пам'ять героям», «Героїчні сторінки в історії українського народу»; перегляд документальної хронічки та художніх фільмів, які відображають історичні події «Герої України. Крути. Перша незалежність», «Україна. З ... Читати далі »

Переглядів: 44 | Додав: Fresh | Дата: 29.01.2019

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

З 5 лютого 2019 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

18 березня 2019 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 25 березня 2019 року.

Програма реєстрації буде розміщена на  веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Важливо правильно обрати категорію особи- учасника ЗНО:

Переглядів: 56 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2019

22 січня з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки  та Західноукраїнської Народної Республіки  в закладах освіти району відбудуться заходи з ушанування подій і персоналій української історії та сучасних героїв.

Проголошення Соборності УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року стало історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу, основоположною подією для новітнього українського державотворення.

 

Переглядів: 44 | Додав: Fresh | Дата: 17.01.2019

Ще наприкінці минулого року учні закладів загальної середньої освіти району розпочали інтенсивну підготовку до Зовнішнього незалежного оцінювання-2019.

Щосуботи на базі Краснопавлівського ліцею тривають консультативно-тренінгові заняття з підготовки до ЗНО з математики та  історії. З 2-го лютого розпочнуться заняття з української мови. Взагалі такою підготовкою охоплено 58 майбутніх випускників закладів освіти Лозівщини.

До проведення занять залучені кращі педагоги району. Учні мають можливість актуалізувати вивчений раніше матеріал шляхом виконання різноманітних завдань, вправ, тестів у форматі ЗНО.

Переглядів: 49 | Додав: Fresh | Дата: 17.01.2019

16 січня з  метою розвитку й підтримки обдарованої молоді, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів розпочинається ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів Малої Академії Наук.

П’ять учнів-дослідників разом зі своїми науковими керівниками  з закладів загальної середньої освіти Лозівського району направляються   для участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2018/2019 навчальному році  на базі Харківського національного університету  імені В.Н. Каразіна відповідно до поданої заявки команду у такому складі:

учні Краснопавлівського ліцею:

Щербініна Єлизавета Михайлівна, учениця 10 класу (науковий керівник Чурилова Марія Олександрівна, учитель хімії та біології   Краснопавлівського ліцею ... Читати далі »

Переглядів: 80 | Додав: Fresh | Дата: 16.01.2019

Розпочався  ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, який проходить в період з 12 січня по 12 лютого 2019 року в м.Харків згідно графіку.  Для участі в ІІІ  (обласному) етапі олімпіад направляється 21 учень-переможець ІІ (районного) етапу олімпіад з навчальних предметів із закладів загальної середньої освіти Лозівського району.

12 січня першими взяли участь в олімпіаді з трудового навчання учні Орільського ліцею (Винник Володимир та Недбайлова  Оксана),  Садовського  ліцею (Харченко Назар).

19 січня  естафету в інтелектуальних змаганнях з іноземних мов продовжать учні Смирнівського НВК (Пішта Катерина) та Садовського ліцею (Тарасов Олександр).

Переглядів: 52 | Додав: Fresh | Дата: 14.01.2019

В Лозівському  районі  закінчився ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із  навчальних предметів. Інтелектуальні змагання для учнів із 16 ЗЗСО  проходили з 16 навчальних предметів. Вітаємо  85 учнів-переможців  ІІ (районного) етапу  олімпіад!

Переглядів: 62 | Додав: Fresh | Дата: 09.01.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0