Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 148 149 »

Оголошено конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області

 

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області.

Адреса: вул. Шкільна, смт Краснопавлівка, Лозівський район, Харківська область.

 

Вимоги до кандидатів на посаду: ... Читати далі »

Переглядів: 95 | Додав: Fresh | Дата: 05.03.2019

Закінчився ІІІ ( обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Кращі учні закладів загальної середньої освіти Лозівського району під керівництвом наставників підтвердили свої результати наполегливої роботи дипломами переможців:

І місце - Горлатенко Вікторія, 8кл. учениця Смирнівського НВК (вчитель Білошніченко Я.М.) - олімпіада з географії;

ІІ місце – Кошовий Владислав, 11кл., учень Артільського НВК (науковий керівник вчитель Поліщук С.В.)- конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, секція агрономія.

ІІІ місце – Харченко Назар, 8кл. учень Садовського ліцею (вчитель Жуков С.І.) –олімпіада з трудового навчання;

ІІІ місце –Тарасов Олександр, 11кл. учень Садовського ліцею (вчительГончаренко Н.О.) - олімпіада з англійської мови;

ІІІ місце - Маслоїд Ізабелла, 9кл. , учениця Яковлівського НВК ( вчитель Куштим Л.О.)- олімпіада з правознавства;

Відрадно, що з ... Читати далі »

Переглядів: 75 | Додав: Fresh | Дата: 28.02.2019

22 лютого в Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради відбувся I ( районний ) етап щорічного Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я ». Команди з 6 закладів освіти району представили літературно-музичні міні композиції.

За результатами виступів:

I місце – команда Живі серця» Краснопавлівського ліцею,

II місце – команда «Молодість» Яковлівського НВК та команда «Енергійні та загартовані» Орільської філії Орільського ліцею,

III місце – команда «Азарт» Артільського НВК ,  ... Читати далі »

Переглядів: 78 | Додав: Fresh | Дата: 22.02.2019

Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову.
Ліна Костенко

Щороку 21 лютого в усьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Про підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила в Парижі в 1999 році.

Філологічна спільнота Лозівщини, учні, небайдужі громадяни подали свій голос на захист та підтримку рідної мови, оскільки для кожної людини вона була і залишається найдорожчою у світі, бо саме вона визначає пам’ять народу в історичному та цивілізаційному часі.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у закладах освіти відбулися години плекання рідної мови, літературні години, книгофести, відеопрезентації, книжково-ілюстративні виставки, окрім того засвідчили свою причетність до великої нації, узявши участь у написанні диктанту єдності «Україна в нас одна».

Учасники заходів укотре наголосили, що мовою національної ... Читати далі »

Переглядів: 64 | Додав: Fresh | Дата: 21.02.2019

20 лютого відбулось засідання методичного об’єднання  вчителів історії та правознавства ЗЗСО Лозівського району з питання "Шляхи вдосконалення педагогічної майстерності вчителя". На засіданні РМО розглядались питання з використання форм і методів підготовки учнів 11-х класів до ДПА та ЗНО з історії.   Керівник РМО Білошниченко Я.М. проаналізувала результати районного та обласного етапів Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів. Учитель Войнова С.П. запропонувала підтримати бажання учнів спробувати свої сили в інтернет-олімпіаді «На Урок»

Однією з передумов підвищення педагогічної майстерності є самоосвіта вчителів. Як вчителі здійснюють самоосвітню роботу обговорювали на засіданні методичної студії. ... Читати далі »

Переглядів: 81 | Додав: Fresh | Дата: 20.02.2019

До Дня Героїв Небесної Сотні з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв сьогодення, які віддали своє життя під час Революції гідності в закладах освіти району відбулися тематичні заходи. Учні говорили про патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Вшанували пам'ять Героїв хвилиною мовчання.

Переглядів: 46 | Додав: Fresh | Дата: 20.02.2019

13-15 лютого в закладах освіти відбулися заходи з нагоди 30-ї річниці виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Зокрема,

-покладання квітів до місць поховання воїнів-інтернаціоналістів,

- зустрічі з учасниками бойових дій, тематичні години спілкування, бесіди, лекції,

-виставки літератури та фотоматеріалів.

-тематичні виставки художньої літератури,творів мистецтва, історичних документів, що ілюструють події війни в Республіці Афганістан, за темами: «Дорогами Афганістану», «Відлуння кривавих стежок Афганістану», «Болюча пам'ять Афганістану»,

< ... Читати далі »

Переглядів: 64 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2019

15 лютого 2019 року відбулося засідання РМО  вчителів математики. Засідання було сплановано у форматі методичного кейсу за темою «Проблемно-пошукові технології при формуванні критичного мислення учнів».  Вчителі обмінялися власним досвідом роботи.

Переглядів: 57 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2019

14 лютого 2019 року вчителі фізики та астрономії взяли участь в методичному діалозі за темою «Методи організації роботи учнів з інформаційними джерелами при вивченні фізики та астрономії». Присутні обмінялися досвідом використання різних джерел інформації та ознайомились з різними можливостями пошукових систем.

Переглядів: 67 | Додав: Fresh | Дата: 14.02.2019

12 лютого 2019 року вчителі зарубіжної літератури взяли участь у практично-моделюючому занятті «Внесок митців зарубіжної літератури у розвиток національної та світової культур».

Педагоги, визначаючи в творах суспільно-політичний контекст, актуальні соціальні проблеми та ідеї, будували логіко-структурні схеми, літературно-мистецькі колажі, кроссенси, інтелект-карти.

Добре розуміючи, що нашим дітям потрібна освіта для життя, філологи (а  вони є творцями інновацій, лідерами змін) вчилися легко, цікаво, продуктивно співпрацювати з вихованцям, які думають самостійно, діють заради інших і спільно з ними.

Переглядів: 60 | Додав: Fresh | Дата: 12.02.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів