Головна » 2017 » Лютий » 13 » Команда «Артіль 2» - переможці Першості Лозівського району з футзалу!
14:28
Команда «Артіль 2» - переможці Першості Лозівського району з футзалу!

12 лютого 2017 року у спортивній залі міської ДЮСШ «Юність» відбулись фінальні ігри відкритої Першості Лозівського району з футзалу.

До фінальної стадії турніру пробились команди «Явір - клітка», «Яковлівка», «Надеждівка» та «Артіль 2». Змагались учасники по коловій системі, кожен з кожним. Ігри завершилися з наступними результатами:

1.Яковлівка - "Явір-Клітка" 2:1
2.Надеждівка - Артіль2 1:6
3."Явір-Клітка" - Артіль2 6:7
4.Яковлівка - Надеждівка 2:3
5.Надеждівка - "Явір-Клітка" 13:3
6.Артіль2 - Яковлівка 4:2
Перемогу у Першості здобула команда «Артіль 2», яка перемогла в усіх зустрічах і набрала 9 очок , друге місце посіла команда «Надеждівка» - 6 очок, третє місце - «Яковлівка» - 3 очки, четверте місце -"Явір-Клітка" – 0.
Переможців та фіналістів Першості нагородили кубками, дипломами та медалями голова Лозівської районної федерації футболу  Ігор Ткаченко та заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Дмитро Міненко.

Переглядів: 388 | Додав: Evgeniy