Головна » 2017 » Лютий » 13

У Лозівському районі  активно проходить конкурс «Кращий вихователь Харківщини» .  Кращі з кращих вихователів дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів района виборюють  почесне звання.  10 та  13 лютого 2017 року, у Катеринівському ДНЗ та дошкільному підрозділі  Смирнівськго НВК відбулися відкриті перегляди організованої діяльності дітей, які проводили учасники районного етапу Конкурсу : в старшій групі "Подорож до лісу " (логіко- математичний розвиток)  - вихователь дошкільного підрозділу Краснопавлівського НВК Бондаренко Ольга Миколаївна; в різковіковій групі «Кулінарні змагання «Майстер-шеф»» (інтегроване) вихователь дошкільного підрозділу Царедарівського НВК Нестеренко Людмила Петрівна; в молодшій «На гостини до бабусі» (інтегроване) вихователь Катеринівського ДНЗ Каліберда Людмила Володимирівна. На заході були присутні члени журі районного конкурсу, адміністрація закладів,вихователі.

Переглядів: 242 | Додав: Fresh | Дата: 13.02.2017

12 лютого 2017 року у спортивній залі міської ДЮСШ «Юність» відбулись фінальні ігри відкритої Першості Лозівського району з футзалу.

До фінальної стадії турніру пробились команди «Явір - клітка», «Яковлівка», «Надеждівка» та «Артіль 2». Змагались учасники по коловій системі, кожен з кожним. Ігри завершилися з наступними результатами:

1.Яковлівка - "Явір-Клітка" 2:1
2.Надеждівка - Артіль2 1:6
3."Явір-Клітка" - Артіль2 6:7
4.Яковлівка - Надеждівка 2:3
5.Надеждівка - "Явір-Клітка" 13:3
6.Артіль2 - Яковлівка 4:2
Перемогу у Першості здобула команда «Артіль 2», яка перемогла в усіх зустрічах і набрала 9 очок , друге місце посіла команда «Надеждівка» - 6 очок, третє місце - «Яковлівка» - 3 очки, четверте місце -"Явір-Клітка" – 0.
Переможців та фіналістів Першості нагородили кубками, дипломами та медалями голова Лозівської районної федерації футболу  Ігор Ткаченко та заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Дмитро Міненко.

Переглядів: 183 | Додав: Evgeniy | Дата: 13.02.2017

Відповідно до плану роботи, управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації на 2017 рік, з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти, 10.02.2017 у приміщенні районного будинку культури  пройшов І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». За підсумками проведення  надано відеоматеріали  на ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».

У заході взяли участь 10 навчальних закладів.

Кращим колективом, який впроваджував у свою роботу заходи з природоохоронної діяльності став колектив Краснопавлівського багатопрофільного ліцея.

Переглядів: 214 | Додав: Fresh | Дата: 13.02.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0