Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 136 137 »

08 червня 2018 року  на базі Орільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації  проведено семінар для  керівників закладів освіти Лозівського району на тему  «Новітні підходи до системи управління  закладом освіти в умовах децентралізації» з метою формування професійного іміджу керівників закладів освіти,  підвищення результативності освітньої діяльності.  

 У  ході семінару  було розглянуто  питання:  «Управління закладом освіти в контексті Закону України  «Про освіту», «Опорна школа - центр освітніх змін в умовах децентралізації»  з  відеоекскурсом  по закладах, представлена імпровізована конкурсна презентація «Визначення опорного закладу загальної середньої освіти»,  розглянуто презентацію  проекту «Аналіз, планування, контроль як функції управлінської діяльності керівника закладу»,   надано юридичний коментар «Модель керівника закладу освіти в сучасному освітньому просторі: управлінський аспект ».  Керівники були ознайомлені з результатами психолого-педагогічного дослідження &laqu ... Читати далі »

Переглядів: 118 | Додав: Fresh | Дата: 08.06.2018

06 червня  відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.

Для участі в тестуванні з цього навчального предмета зареєструвалися 78 осіб із 11 закладів освіти Лозівського району.

Бажаємо успіхів на ЗНО!

Переглядів: 99 | Додав: Fresh | Дата: 06.06.2018

Підведено підсумки І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.  Серед переможців даного конкурсу приємно відзначити Жилку Аліну та Попову Валентину, учениць 8 класу Шатівського навчально-виховного комплексу, які посіли ІІ-і місця у номінації «Звалища та довкілля».

Вітаємо Аліну, Валентину та їх вчителя Калязіну Галину Григорівну. Бажаємо плідної роботи, нових творчих звершень та успіхів у досягненні омріяних цілей і підкоренні нових вершин.

Переглядів: 94 | Додав: Fresh | Дата: 05.06.2018

5 червня 2018 року в Катеринівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочалася третя остання сесія з підготовки вчителів 1-х класів та заступників директорів з навчально-виховної роботи в початкових класах закладів середньої освіти для роботи в умовах Нової української школи з 01 вересня 2018року.

Навчання триватимуть до 07 червня.

До розкладу занять входить складання модельної програми за темою «Бабусина скринька», а також детальне знайомство з технологією навчання «Шість цеглинок» від LEGO, яка допоможе учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити.

По завершенні навчання учителям, які успішно пройдуть курс підготовки з впровадження нового змісту початкової освіти, будуть видані сертифікати.

Переглядів: 92 | Додав: Fresh | Дата: 05.06.2018

У понеділок ,4 червня,  42 учня  із десяти закладів  освіти Лозівського району взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні  з біології.

Результати тестування з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 15 червня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів.

Переглядів: 81 | Додав: Fresh | Дата: 04.06.2018

04 червня 2018 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту відбулася нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Лозівського району.

Були розглянуті наступні питання:

1. Про деякі нормативно-правові аспекти 2018/2019 навчального року.

2. Про оновлені навчальні програми для учнів 10-х класів закладів загальної середньої освіти.

3. Про типові освітні програми для закладів освіти І ступеня.

4. Про гранично допустиме навчальне навантаження на дитину у закладі дошкільної освіти.

5. Про реалізацію варіативного складника навчальних планів у 2018/2019 навчальному році.

Переглядів: 87 | Додав: Fresh | Дата: 04.06.2018

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

1 червня 2018 року 250 дітей пільгових категорій закладів освіти району  стали учасниками  дитячого свята у приміщенні Лозівського міського Палацу культури.

Діти із задоволенням переглянули музично-циркову виставу, отримали солодощі, призи та повітряні кульки, стали учасниками розважальних конкурсів та майстер-класів по виготовленню сувенірних виробів.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

... Читати далі »

Переглядів: 110 | Додав: Fresh | Дата: 01.06.2018

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у закладах дошкільної освіти Лозівського району відбулися випускні свята. Ці дні - святкові, радісні, веселі і сумні водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти… Свято, коли діти прощаються з дитинством.

Випускний бал у дитячому садку — важлива подія, що стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск – це маленька сходинка до нового життя.  

Тож побажаймо, щоб у кожного сьогоднішнього малюка в дорослому житті обов’язково здійснилася його заповітна дитяча мрія – родом з дитинства.

Переглядів: 90 | Додав: Fresh | Дата: 31.05.2018

31 травня 2018 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту відбулася нарада керівників закладів освіти Лозівського району. Були розглянуті наступні питання:

1. Про нормативно - правові аспекти початку 2018/2019 н. р. 

2. Про хід проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року.

3. Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнської  дитячо- юнацької патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

4. Про підсумки проведення свята Останнього дзвоника у закладах освіти району.

5. Про підсумки участі педагогічних колективів закладів освіти у регіональних та міжнародних освітянських виставках.

Переглядів: 93 | Додав: Fresh | Дата: 31.05.2018

З 29 травня 2018 року час літнього відпочинку та розваг розпочався роботою пришкільних мовних таборів організованих у  9 закладах освіти для 134 учнів. Основною метою таких таборів є зацікавлення школярів англійською та німецькою  мовами, здобуття необхідних мовних навичок, наповнення відпочинку веселим та пізнавальним спілкуванням та забезпеченням змістовного дозвілля. Перебуваючи в таборі учні мають змогу покращити свої знання з англійської мови, розкрити свої здібності під час занять, адже тут створена атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри, взаємодопомоги. Нестандартні форми проведення занять надихають учнів на самовдосконалення, поглиблення набутих знань, пошуку матеріалу та нової для себе інформації.

Під час перебування у мовному таборі школярі набудуть та удосконалять свої мовні навички, отримають мотивацію для подальшого оволодіння іноземною мовою.

Переглядів: 39 | Додав: Fresh | Дата: 30.05.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0