Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 122 123 »

25 січня в Краснопавлівській ЗОШ відбувся методичний діалог диференційованої групи вчителів фізики та астрономії «Компетентністний потенціал навчального предмета «Фізика» та його вплив на розвиток особистості учнів». Вчителі  фізики опрацювали структуру компетентністного уроку, методи формування ключових копетентностей учнів на уроках фізики.

Переглядів: 14 | Додав: Fresh | Дата: 25.01.2018

24.01.2018 у приміщенні Лозівської РДА відбулось жеребкування  ігор розіграшу зимового Чемпіонату з футзалу серед аматорських команд Лозівського району 2018. Ігри будуть проходити по неділям у спортивній залі Лозівського міського Палацу культури.

Група А 28.01.2018 :

1.Оріль-2

2. «Родіна» Єлизаветівка

3. «Явір - Клітка»

4.Царедарівка

... Читати далі »

Переглядів: 27 | Додав: Fresh | Дата: 24.01.2018

22.01.2018 у Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося показове заняття гуртка «Писанкарство» з теми «Трипільська символіка у Різдвяних писанках».

На заняття були запрошені діти, батьки, вчителі, з метою дізнатися більше про Різдвяну писанку та навчитися секретам її розпису.

Керівник гуртка Тиха С.Ф., творча людина, з великим досвідом роботи, вона уміє запалити в душі учнів вогник цікавості, який допомагає їх духовному збагаченню.

На початку заняття Світлана Федорівна провела цікаву вікторину на кращого знавця звичаїв та традицій Слобожанщини, а також ... Читати далі »

Переглядів: 23 | Додав: Fresh | Дата: 23.01.2018

22 січня в залі засідань управління освіти, молоді та спорту  пройшов майстер – клас для вчителів  англійської мови «Система вправ, спрямованих на розвиток навичок аудіювання».

Вчителі англійської мови Садовької ЗОШ Гончаренко Н.О. та  Орільської ЗОШ Черткова С.М. презентували свій  досвід роботи.                                                                                        

Під час заходу учасники отримали практичні поради для ефективної роботи в класі в процесі підготовки учнів до частини ЗНО «Аудіювання», розглянули  приклади тренувальних завдань, ознайомлися з  труднощами та шляхами їх ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2018

22 січня відбулося засідання диференційованої  групи РМО вчителів інформатики . Засідання було проведено в формі «круглого столу» за темою «Інтеграція ключових компетентностей в курс інформатики закладів загальної середньої освіти». Актуальними були питання:

1. Ключові компетентності учнів у контексті Нової української школи.

2.Основні компетентності в курсі інформатики у закладах освіти.

3.Реалізація міжпредметних зв’язків та наскрізних ліній, як засіб розвитку ключових компетентностей здобувачів освіти. Вчителі поділилися власним досвідом роботи з даного питання.

Переглядів: 23 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2018

Шановні колеги!

День 22 січня ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

Шановні колеги! Прийміть найщиріші привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України! Хай розум, вол ... Читати далі »

Переглядів: 27 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2018

Урочиста церемонія нагородження  відбулася 18 січня у місті Харкові. Цьогорічні переможці та лауреати обиралися у 14 номінаціях.

Лозівський район представляли: директор-редактор Лозівської радіокомпанії  Деняк Роман та культорганізатор Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради Діденко Олена.

За результатами конкурсу, вони вибороли перемогу у номінаціях  «Журналістика» та «Позашкільна освіта» відповідно.

Від імені керівника області Юлії Світличної переможців конкурсу привітав та нагородив заступник голови ХОДА ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: Fresh | Дата: 19.01.2018

17.01.2018 на базі Катеринівського закладу загальної середньої освіти відбулося районне методичне засідання практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти району з теми: «Профілактика та протидія насильству над дітьми, саморуйнівної поведінки дітей та підлітків. Підсумки роботи РМО за І півріччя 2017/2018н.р. ».

На засіданні були розглянуті наступні питання:

  1. Симптоматика насильства. Симптоми фізичного насильства над дітьми. Психологічні аспекти причин виникнення насильницьких дій.
  2. Клінічні симптоми занедбаності та психічного насильства
  3. ... Читати далі »
Переглядів: 30 | Додав: Fresh | Дата: 17.01.2018

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2018

З 6 лютого 2018 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.  

19 березня 2018 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 2 квітня 2018 року.

Програма реєстрації буде розміщена на  веб-сайті УЦОЯО testportal.gov.ua.

Зареєструватися на ЗНО-2018 може особа, яка вже має повну загальну середню освіту або здобуде її у поточному навчальному році.< ... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: Fresh | Дата: 17.01.2018

У Лозівському районі розпочалася Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене".

Акція проводиться щороку з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі.

Головною метою акції є підвищення усвідомленості та інформування населення міста щодо ведення здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Основними завданнями Акції є:

-виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

-обстеження вулиць міста на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв т ... Читати далі »

Переглядів: 51 | Додав: Fresh | Дата: 17.01.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0