Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 160 161 »

Управління освіти, молоді та спорту на період з 12.03.2020 по 03.04.2020 працює у режимі карантину (на виконання протоколів від 12.03.2020 № 5 та від 17.03.2020 № 6 позачергових засідань Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області , протоколу № 2 від 17.03.2020 року позачергового засідання місцевої комісії з тань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій).

Документи направляти на офіційну електронну адресу Управління освіти: Loz_rvo@ukr.net

Он-лайн консультації – за електронною адресою Управління освіти: Loz_rvo@ukr.< ... Читати далі »

Переглядів: 39 | Додав: Fresh | Дата: 24.03.2020

Переглядів: 1539 | Додав: Fresh | Дата: 13.03.2020

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 № 406 « Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID -19» , листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 щодо запровадження карантину для усіх типів закладів, розпорядження ХОДА від 12.03.2020 № 131 « Про запобігання поширенню на території Харківської області коронавірусу COVID -19» , розпорядження Лозівської РДА від 12.03.2020 № 57 « Про запобігання поширенню на території Лозівського району коронавірусу COVID - ... Читати далі »

Переглядів: 136 | Додав: Fresh | Дата: 13.03.2020

Знаково, що в дні пошанування національного пророка  Тараса Шевченка, його величі й планетарного значення, 11 березня 2020 року в Харкові відбулися урочистості з відзначення переможців мовно-літературних конкурсів. Церемонія нагородження майбутньої еліти України пройшла урочисто-хвилююче. Лише переможців та їхніх наставників було за 300!

   Щирі слова привітань пролунали від начальника Департаменту науки й освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариси Карпової, ректора КВНЗ «ХАНО» Любові Покроєвої, директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка, представника Ліги меценатів Олени Маленко, відомого поета Віктора Бойка, професора Артура Петровича Ярещенка. А ще – подарунки! Усе це зворушило й учнів, і педагогів, адже для дітей поцінування дорослими їхньої творчості є дуже важливим!

   Лозівський район презентували переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості:  

... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: Fresh | Дата: 11.03.2020

10 березня учнівським та вчительським загалом Лозівщини було вшановано пам’ять Великого Пророка, Генія, полум’яного Патріота Тараса Григоровича Шевченка. Щоб не вмирало Кобзареве слово, щоб жило воно вічно в серцях вдячних нащадків, у закладах освіти організовано книжкові викладки, квести, Шевченківські читання, вікторини, фестивалі постерів та стіннівок, літературні агітки.

Головним меседжем для всіх стали невмирущі слова Батька українства: «Учітеся, брати мої! Думайте, читайте. І чужому научайтесь. І свого не цурайтесь

 

Переглядів: 28 | Додав: Fresh | Дата: 10.03.2020

Переглядів: 1514 | Додав: Fresh | Дата: 06.03.2020

 28 лютого 2020 року у приміщенні управління освіти, молоді та спорту відбулося підсумкове засідання журі І (районного) етапу Всеукраїнського літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику.

Розглядалися роботи, які надійшли із КЗ «Краснопавлівський ліцей», Орільського ліцею, Надеждівського навчально-виховного комплексу. Всього- 15! У них було все: і популяризація правил пожежної та техногенної безпеки, і заклик до обережного поводження з вогнем. Кожна робота – заклик: бережіть життя, своє і тих, хто поруч!

Дві номінації, дві вікові категорії…все за умовами проведення конкурсу..

Переможцями стали:

у номінації «Поетичний твір»

Переглядів: 73 | Додав: Fresh | Дата: 04.03.2020

За такою актуальною темою та з метою вирішення спільних завдань щодо налагодження партнерських відносин для реалізації прав дітей з особливими освітніми потребами на якісну освіту 27 лютого на базі Орільського ліцею відбувся семінар для керівників та заступників керівників закладів освіти Лозівського району за участю фахівців КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради.

У межах проведеного заходу розглянуто практичні аспекти спільної діяльності ІРЦ та закладів освіти району, сформовано практичний кейс для керівника закладу освіти для активної взаємодії з ІРЦ.

Переглядів: 80 | Додав: Fresh | Дата: 28.02.2020

26 лютого 2020 року в Харківському національному університет імені В. Н. Каразіна відбулася ХІV Всеукраїнська філософська історико - краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід». У роботі секцій конференції за темами: «Г.С. Сковорода: життя, творчість, погляди», «Етнографічні особливості краю», «Глобальні проблеми сучасності», «Духовні скарби мого краю», «Сенс життя у поглядах сучасної молоді», «100 років Української революції» взяли участь 265 учнів закладів освіти з різних регіонів України, в тому числі Харківщини. Юні краєзнавці презентували ґрунтовні доповіді з різних питань краєзнавства та філософії. Лозівський район у секції «Г.С. Сковорода: життя, творчість, погляди» представляла Віталіна ЗАПОРОЖЕЦЬ, учениця 11 класу Комунального закладу «Краснопавлівський ліцей», вихованка клубу старшокласників «Точка зору» БДЮТ Лозівської районної ради Харківської області (керівник Марина Григорівна Запорожець, вчитель української мови та літератури КЗ «Краснопавлівський ліцей»). Усі учасники конференції отримали збірку тез науково-дослідницьких робіт «ХІІІ Всеукраїнська філософська конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…».

Переглядів: 73 | Додав: Fresh | Дата: 27.02.2020

Управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації запрошує батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2020 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» http://edu-post-diploma.kharkov.ua. Даний захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VIІ.

Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативним документом, що регламентує порядок прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету ... Читати далі »

Переглядів: 85 | Додав: Fresh | Дата: 24.02.2020

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0