Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 145 146 »

13-15 лютого в закладах освіти відбулися заходи з нагоди 30-ї річниці виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Зокрема,

-покладання квітів до місць поховання воїнів-інтернаціоналістів,

- зустрічі з учасниками бойових дій, тематичні години спілкування, бесіди, лекції,

-виставки літератури та фотоматеріалів.

-тематичні виставки художньої літератури,творів мистецтва, історичних документів, що ілюструють події війни в Республіці Афганістан, за темами: «Дорогами Афганістану», «Відлуння кривавих стежок Афганістану», «Болюча пам'ять Афганістану»,

< ... Читати далі »

Переглядів: 23 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2019

15 лютого 2019 року відбулося засідання РМО  вчителів математики. Засідання було сплановано у форматі методичного кейсу за темою «Проблемно-пошукові технології при формуванні критичного мислення учнів».  Вчителі обмінялися власним досвідом роботи.

Переглядів: 18 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2019

14 лютого 2019 року вчителі фізики та астрономії взяли участь в методичному діалозі за темою «Методи організації роботи учнів з інформаційними джерелами при вивченні фізики та астрономії». Присутні обмінялися досвідом використання різних джерел інформації та ознайомились з різними можливостями пошукових систем.

Переглядів: 20 | Додав: Fresh | Дата: 14.02.2019

12 лютого 2019 року вчителі зарубіжної літератури взяли участь у практично-моделюючому занятті «Внесок митців зарубіжної літератури у розвиток національної та світової культур».

Педагоги, визначаючи в творах суспільно-політичний контекст, актуальні соціальні проблеми та ідеї, будували логіко-структурні схеми, літературно-мистецькі колажі, кроссенси, інтелект-карти.

Добре розуміючи, що нашим дітям потрібна освіта для життя, філологи (а  вони є творцями інновацій, лідерами змін) вчилися легко, цікаво, продуктивно співпрацювати з вихованцям, які думають самостійно, діють заради інших і спільно з ними.

Переглядів: 25 | Додав: Fresh | Дата: 12.02.2019

07 лютого 2019 року у м. Первомайський відбувся семінар з кращих практик запобігання злочинам, що здійснюються неповнолітніми особами. Серед присутніх  Томаш Завада, радник (тренер) з питань кримінальних розслідувань, Вішніца Трайчевські, т.в.о. координатора Регіонального представництва КМЄС у Харкові, представники різних правоохоронних органів, місцевих органів влади, відповідних служб та організацій, кожен з яких по роботі стикається зі злочинами, вчиненими неповнолітніми особами. На це зібрання управління освіти, молоді та спорту делегувало Полякову О.П., методиста навчально-методичного центру психологічної служби та Хуснутдінову І.М., соціального педагога Краснопавлівського ліцею.

Були розглянуті найкращі практики превентивних заходів та роботи з неповнолітніми правопорушниками у різних країнах ЄС (у порівнянні).

Всі присутні служби були зацікавлені у співпраці задля майбутнього наших дітей.

Переглядів: 28 | Додав: Fresh | Дата: 08.02.2019

5 лютого в закладах освіти району відзначили День безпечного Інтернету. Учні пригадали правила безпечного користування Інтернетом та поведінки в соціальних мережах.

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня лютого. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін он-лайн, підвищити освіченість запитань безпеки он-лайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці всіх користувачів мережі, надихаючи їх відігравати свою роль у  створені найкращого Інтернету.

Переглядів: 20 | Додав: Fresh | Дата: 05.02.2019

Для 64 одинадцятикласників семи закладів загальної середньої освіти Лозівського району 02.02.2019 року розпочався новий етап навчання: на базі Краснопавлівського ліцею проводяться консультативно-тренінгові заняття по підготовці до ЗНО-2019 з української мови та літератури.

Алгоритм їх цьогоріч видозмінено: консультативні заняття організовує учитель Смирнівського НВК Середа І.В., учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання «учитель-методист». Асистентами, які проводять тренінгові заняття, стали вчителі-предметники. Впевнені, що спільні дії учасників освітнього процесу забезпечать загальний успіх. До речі, керівництво Краснопавлівського ліцею забезпечило належні умови для проведення занять: тепле світле приміщення, сучасне оснащення.

Переглядів: 19 | Додав: Fresh | Дата: 04.02.2019

1 лютого в районному Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». В конкурсі взяли участь учнівські колективи екологічної просвіти «Майбутнє покоління» з Орільського ліцею та «ЕКО-СТАРТ» з Надеждівського НВК. Мета конкурсу підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів закладів освіти.

За результатами конкурсу :

І місце – команда «Майбутнє покоління» Орільського ліцею,

ІІ місце – команда «ЕКО-СТАРТ» Надеждівського НВК.

Вітаємо переможців!!!

Переглядів: 21 | Додав: Fresh | Дата: 01.02.2019

31 січня 2019 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту відбулася нарада керівників закладів освіти Лозівського району, на якій розглядалися різнопланові питання. Це і результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та проведення ІІІ (обласного) етапу олімпіад; і участь закладів освіти Лозівського району в освітніх проектах різного рівня. Чильне місце у роботі наради посіло питання щодо підготовки необхідних для реєстрації документів та матеріалів для зовнішнього незалежного оцінювання, реєстрація на яке розпочнеться 05 лютого 2019 року.  Також учасники зібрання акценували увагу присутніх на організації консультативно-тренінгових занять з української мови та літератури по підготовці до ЗНО-2019.

Переглядів: 24 | Додав: Fresh | Дата: 31.01.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0