Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 157 158 »

23 січня в Краснопавлівському ЗДО відбувся семінар-практикум на тему "Іграшки та ігри, від яких залежить майбутнє дитини".
Педагоги та батьки вихованців стали не просто слухачами лекції, а повноцінними учасником процесу, творцями розвивального середовища для дошкільнят, спробували перевтілитися на малят, погратися, відчути подих дитинства)))

Переглядів: 26 | Додав: Fresh | Дата: 24.01.2020

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності.

Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в закладах освіти Лозівського району організовано та проведено ряд заходів:

-виховні години: «Україна – єдина Соборна держава»;

-книжкові тематичні виставки літератури в шкільних бібліотеках “Соборна Україна: від ідеї до життя”,

«22 січня – День Соборності України»;

... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2020

Переглядів: 420 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2020

У 2020 році обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» буде відбуватися за темою «Медіаосвіта – актуальний компонент Нової української школи». Фестиваль проводиться за номінаціями: «Управління освітою», «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Позашкільна освіта», «Українська мова та література», «Зарубіжна література», «Іноземні мови», «Мови національних меншин», «Математика», «Історія», «Громадянська освіта, правознавство», «Географія, економіка», «Фізика, «Астрономія», «Біологія, екологія», «Хімія», «Інформатика», «Мистецтво», «Трудове навчання», «Основи здоров’я, фізична культура», «Захист Вітчизни», «Виховна робота», «Практична психологія та соціальна робота», «Спеціальна та інклюзивна освіта», «Бібліотечна справа».

Фестиваль проводиться у два етапи:

... Читати далі »

Переглядів: 57 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2020

25 грудня 2019 року в залі засідань управління освіти молоді та спорту Лозівської РДА журі підвело підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Талановиті діти району щорічно беруть у ньому участь, бо їх не обмежують ні темою, ні жанром, ні манерою викладу матеріалу.

Традиційно пробують свої сили в літературі (і, до речі, стають переможцями) вихованці Наталії Миколаївни ХАРИБІНОЇ (Надеждівський НВК), Тетяни Леонідівни КОБИШ (КЗ «Краснопавлівський ліцей»).Цьогоріч долучилися до участі і учні Орільського ліцею ( вихованці Марини Іванівни ШАПОВАЛ).

Переможцями визнано:

... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: Fresh | Дата: 08.01.2020

Переглядів: 656 | Додав: Fresh | Дата: 28.12.2019

Елітним і авторитетним для жителів Слобожанщини став заснований Харківською обласною радою ще у 2007 році конкурс імені Олександра Масельського на кращий літературний твір, який є гідною шаною величної постаті нашого славетного земляка.Щорічно школярі Лозівського району стають переможцями цього престижного конкурсу, в якому змагаються і досвідчені літератори, і учнівська молодь.

Цей рік теж не став винятком – Реуцька Владислава, учениця 10 класуКЗ «Краснопавлівський ліцей», визначена дипломантом у номінації «Учнівська молодь». Диплом «Учнівська молодь – ПРОЗА» – Владислава отримала за оригінальний прозовий твір під назвою «Есеї як духовна проекція – «Шлях, що веде додому…».Розділила з нею радість успіху і її учитель ... Читати далі »

Переглядів: 67 | Додав: Fresh | Дата: 11.12.2019

Переглядів: 41 | Додав: Fresh | Дата: 11.12.2019

4 грудня у Лозівському районі завершився І(районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Програмою конкурсу-захисту передбачалось: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін і захист.

  • стати учасниками конкурсу виявили 9 юних науковців, які представили на розсуд журі науково-дослідницькі роботи. Учні мали можливість показати рівень знань і практичних навичок, культуру мовлення та вільне володіння матеріалом наукового пошуку, свої глибокі предметні знання та порівняти їх із знаннями інших учасників конкурсу.

Активну участь у конкурсі взяли учні КЗ «Краснопавлівський ліцей», Орільського ліцею та Надеждівського НВК. За результатами заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт, їх захисту, визначено переможців у таких відділеннях: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, історії, хімії та біології.

... Читати далі »

Переглядів: 72 | Додав: Fresh | Дата: 06.12.2019

Сьогодні 03 грудня 2019 року о 9 годині у приміщенні навчально-консультаційного пункту цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (м. Лозова, мікрорайон 1, будинок 17) проводиться навчання та перевірка знань з питань пожежної безпеки, спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) та перевірка знань відповідних нормативних актів з пожежної безпеки для відповідальних осіб та керівників закладів освіти Лозівського району

Переглядів: 48 | Додав: Fresh | Дата: 03.12.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів