Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 148 149 »

З 02 по 06 квітня 2019 року на території Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва відбувся обласний вишкіл для підготовки тренерів-вихователів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

За програмою вишколу учасники взяли участь у різноманітних тренінгах, семінарах, практичних заняттях, майстер-класах. Також було організовано ознайомлення з культурою, історією козацтва та традиціями українського народу; зустрічі з учасниками - воїнами АТО журналістами з АТО; заняття з тактичної та стройової підготовки, домедичної допомоги, прийоми самозахисту, розбірка та збірка автомата, стрільба. По закінченню вишколу усі учасники отримали посвідки про те, що є учасниками семінару-тренінгу з підготовки виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Лозівський район у даному заході представляли Микола Теличко, керівник РМО вчителів фізичної культури, Євген Тели ... Читати далі »

Переглядів: 62 | Додав: Fresh | Дата: 16.04.2019

 

Щоб навчати і виховувати сучасних дітей, треба і самому бути сучасним. У цьому переконана вихователь комунального закладу «Краснолпавлівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Оленка» Лозівської районної ради Харківської області» Євстратьєва Оксана Миколаївна. Тому вона постійно шукає шляхи для власного фахового зростання: учасник тимчасових творчих колективів при КВНЗ «ХАНО» по «Упровадженню ідей сталого розвитку» та «Науково-методичний супровід використання засобів медіаосвіти в ДНЗ», неодноразовий дипломант конкурсів фахової майстерності і т.д. Наразі вона була запрошена Академією української преси спільно з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки DW Akademie на Сьому міжнародну науково-методичну конференцію «Сучасний простір медіаграмотності та перспективи його розвитку»  < ... Читати далі »

Переглядів: 47 | Додав: Fresh | Дата: 16.04.2019

13 квітня 2019 року завершилися консультативно-тренінгові заняття по підготовці випускників закладів загальної середньої освіти Лозівського району до ЗНО з української мови та літератури.  Консультувала, здійснювала супровід навчання Середа Інна Вікторівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання «учитель-методист». Педагог, яка має особливий дар: дохідливо, просто пояснювати складні речі. Вона ідеально знає програму ЗНО, відслідковує кожне мовне та літературне явище тестів з 2008 року, налаштовує одинадцятикласників на правильне розуміння змісту питань, конкретну відповідь.  Учасники консультативних занять (а це учні усіх закладів району) задоволені співпрацею з учителем.  Заняття підтвердили стару добру істину: майже кожен здатен добре вчитися і досягати успіху, якщо докладе зусилля і матиме підтримку.

   Підтримку забезпечили, чекаємо результатів!

Переглядів: 55 | Додав: Fresh | Дата: 13.04.2019

12 квітня 2019 року на стадіоні "Локомотив" м.Лозова в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбулись змагання з легкої атлетики (з чотирьох видів програми) серед учнів закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської ради.
Юнаки та дівчата змагались у двох вікових категоріях 12-13 років та 14-15 років.
До програми змагань входили наступні види:
1. Біг 60 м (юнаки, дівчата).
2. Біг 500 м (дівчата),800 м (юнаки).
3. Метання м’яча (юнаки, дівчата).
4. Стрибки у довжину з розбігу (юнаки, дівчата).

Найкращі результати в особистому заліку серед юнаків 14-15 років продемонстрували:

1 місце - Тутевич Денис (Орільський ліцей) ;
2 місце – Колодяжний Максим (КЗ «Миколаївський ліцей»);
3 місце – Ігнатенко Кирило (КЗ «Катеринівський ліцей»).

Найкращими серед дівчат 14-15 років були:

1 місце - Недбайлова Оксана (Орільський ліцей) ;
2 місце - Іванова Лідія Надеждівський НВК;
3 місце - Семеренко Вікторія ... Читати далі »

Переглядів: 39 | Додав: Fresh | Дата: 12.04.2019

10 квітня 2019 року у спортивній залі Лозівського міського Палацу культури пройшов фінал Першості з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської ради. 
Участь у ньому взяли команди "КЗ Катеринівський ліцей" (вчитель Іван Цяцька), "КЗ Миролюбівський ліцей"(вчитель Василь Федоренко), Орільський ліцей(вчитель Олександр Марков), Смирнівський НВК(вчитель Карен Багдасарян), які за результатами відбіркового зонального туру зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.
Ігри завершилися з такими результатами:
1. "КЗ Миролюбівський ліцей" - "КЗ Катеринівський ліцей" 3:0
2. Орільський ліцей – Смирнівський НВК 3:0
гра за 3 місце "КЗ Катеринівський ліцей" - Смирнівський НВК 3:2
фінал Орільський ліцей - "КЗ Миролюбівський ліцей" 3:0
Кращими гравцями у своїх команди стали : Винник Володимир (Орільський ліцей), Смірнов Юрій("КЗ Катеринівський ліцей"), Луцковський Валентин ("КЗ Миролюбівський ліцей")
Команди були нагороджені кубками та дипломами, кращі гравці медалями та дипломами.
Слід зазначити, що у цьому навчальному році учні Орільського ліцею стали переможцями в усіх командних змаганнях з ігрових видів спорту де брали участь(міні-футбол,баскетбол,волейбол).

Переглядів: 64 | Додав: Fresh | Дата: 10.04.2019

Вітаємо учнів Орільського ліцею (танцювальний колектив "Барвінок" ), які стали лауреаами ІІІ ступеню Європейського Міжнародного фестивалю – конкурсу «EUROPEAN KIDS AWARDS». Фестиваль відбувся 07 квітня 2019 року на базі Палацу Студентів імені Ярослава Мудрого за підтримки обласного Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та КП «Харківський обласний центр молоді».

Переглядів: 30 | Додав: Fresh | Дата: 08.04.2019

Учні Садовського ліцею 5-7 квітня на базі комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» взяли участь у роботі весняної школи з підготовки учнів 6-7 класів до олімпіади з математики, організованої КВНЗ «ХАНО». Робота школи організована з метою ефективної організації роботи з обдарованою молоддю та якісної підготовки учнів до інтелектуальних змагань.

Переглядів: 31 | Додав: Fresh | Дата: 07.04.2019

06 квітня 2019 року команда Орільського ліцею «IQ» взяла участь у фіналі чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» який було проведено на базі Комунального закладу « Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості».

До складу команди входило 6 осіб та 2 запасних гравці старшої вікової категорії. Учням 10-11 класів була надана можливість реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал, бо саме метою змагань було популяризація інтелектуальних ігор серед учнівської молоді, пропагування знань з різних галузей науки та мистецтва, залучення до спілкування засобами гри інтелектуально-розвинутих підлітків, виявлення найбільш інтелектуальних команд.

Переглядів: 29 | Додав: Fresh | Дата: 06.04.2019

29.03.2019 року проведено конкурс на посаду керівника комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області.

У період подачі документів (з 06.03.2019 по 26.03.2019) подано одну заяву з пакетом документів до участі в конкурсі від Соболь Валентини Станіславівни. На основі розгляду документів кандидата конкурсна комісія прийняла рішення допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради (протокол засідання конкурсної комісії №1від 26.03.2019).

Конкурс проведено відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду директора та фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради, затвердженого рішенням сесії районної ради від 21.09.2018 (XXXIX сесія VII скликання) і передбачав складання кваліфікаційного іспиту та проходження співбесіди для оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенцій, особистих якостей вимогам до кандидата.

За результатами проведеного конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної рад ... Читати далі »

Переглядів: 68 | Додав: Fresh | Дата: 29.03.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0