Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 129 130 »

30 березня у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». З метою активізації агітаційної роботи учнівських колективів закладіd освіти за охорону природи, залучення дітей і учнівської молоді до еколого-просвітницької і природоохоронної діяльності були представлені на розгляд журі 13 виступів учнівських колективів Харківської області.

Лозівський район на конкурсі представляла агітбригада «Свіжий вітер» Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у такому складі: капітан команди – Сиротіна Юлія (учениця 11 класу), члени команди – Байдакова Анна, Гетьман Каріна (учениці 11 класу), Мамай Римма (учениця 10 класу), Чуйко Софія (учениця 8 класу), Коломієць Анастасія (учениця 7 класу).

Команда представила свою природоохоронну роботу у школі за темою «Раціональне природокористування» та на місцевому матеріалі презентувала свій виступ у ... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: Fresh | Дата: 02.04.2018

З 2 квітня 2018 року розпочато ІІ сесію щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи.

Проведення ІІ очної сесії передбачає розгляд особливостей викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ», основи інклюзивної освіти. Особливе місце в навчанні відводиться конструюванню навчальних програм та складанню календарних планів відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти.

Заняття проводять тренери, основним завданням яких є допомога вчителю в усвідомленні свого місця через новий зміст і засоби в сучасних умовах, а також продемонструвати практичні методи, прийоми, що використовують педагоги для реалізації компетентнісного підходу.

Переглядів: 18 | Додав: Fresh | Дата: 02.04.2018

2 квітня в управлінні освіти, молоді та спорту відбулася  майстерня професіонального вдосконалення за темою: «Компетентісний підхід у системі викладання іноземних мов в умовах нових соціокультурних змін».

Під час теоретичної частини вчителі-колеги презентували з досвіду роботи рішення певних питань, пов’язаних з викладанням навчального предмету. Артеменко І.В., вчитель німецької мови  Єлизаветівської філії Краснопавліської  ЗОШ І-ІІІ ступенів ознайомила з питанням «Використання інформаційних технологій при роботі з автентичними текстами для розвитку комунікативної та соціокультурної компетентності учнів». Скотаренко А.О., вчитель англійської мови Смирнівського НВК розкрила зміст питання «Компетентнісний підхід у викладанні іноземних мов». Філіппова ... Читати далі »

Переглядів: 21 | Додав: Fresh | Дата: 02.04.2018

Майбутнім абітурієнтам на весняних канікулах точно не до відпочинку, адже складання ЗНО не за горами.

В районі на базі Катеринівської ЗОШ тривають безкоштовні додаткові заняття по підготовці до ЗНО з біології. Саме цей предмет обрали 43 учні із 10 закладів освіти.

Заняття проводять досвідчені педагоги-майстри: Орлова І.М., вчитель біології Катеринівської ЗОШ, Писаренко О.М., Запрій Н.М., вчителі біології Орільської ЗОШ, Чурилова М.О., вчитель біології Краснопавлівської ЗОШ.

Побажаємо учням ефективної підготовки та успішного складання ЗНО.

Переглядів: 14 | Додав: Fresh | Дата: 02.04.2018

30 березня 2018 року на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості  відбувся ХХ  турнір юних істориків. Участь в змаганнях взяли  команди «Загадковий орден» - Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів; «Нова ера» - Смирнівського НВК; «Ми –кактуси» - Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Білошниченко Я.М.,вчитель історії Смирнівського НВК  виконувала  роль ведучої, а вчителі історії з закладів освіти району були у складі журі. На турнірі панувала чудова командна атмосфера. Кожна команда виступала у ролі доповідачів – відстоювала зазделегіть обрану позицію щодо заданої теми, опонента – вказаувала на недопрацювання і неналежне розкриття теми іншою командою і рецензента – оцінювала виступи доповідача та опонента. Форматом турніру передбачена також загальна дискусія після основних виступів усіх трьох команд.В результаті напруженої боротьби І місце посіли учні Смирнівського НВК. Почесне ІІ місце посіли учні Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а учні Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіли ІІІ місце.  Змагання показали, що  д ... Читати далі »

Переглядів: 37 | Додав: Fresh | Дата: 30.03.2018

30 березня в районному будинку культури відбувся I (районний) етап щорічного конкурсу Дружин юних пожежних. Команди закладів освіти району представили свої візитки, домашнє завдання «Людина в надзвичайній ситуації» та відповіли на питання вікторини.

За результатами виступів:

I місце – команда «Гарячі серця» Тихопільської філії Садовської ЗОШ I-III ступенів,

II місце – команда «101» Шатівського  НВК ,

III місце – команда «Експрес» Смирнівського НВК.

Переглядів: 20 | Додав: Fresh | Дата: 30.03.2018

29 березня 2018 року відбулося засідання колегії управління освіти, молоді та спорту. Були розглянуті такі питання:

1. Про  стан роботи управління освіти, молоді та спорту зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України «Про запобігання корупції» упродовж 2017 року;

2. Про  стан роботи щодо запобігання правопорушень та злочинності серед учнівської молоді;

3. Про підсумки роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в 2017 році та завдання на 2018 рік;

4. Про підготовку до організації оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків у літку 2018 року.

Переглядів: 22 | Додав: Fresh | Дата: 29.03.2018

Диплом І ступеня п’ятдесятої обласної тематичної виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: формування соціальної та громадянської компетентності учнів» у номінації «Громадсько орієнтовані практики закладів освіти» отримав педагогічний колектив Миколаївського НВК (директор ДмитрієваС.Ю.).

У межах виставки заклад представив широкому загалу презентацію досвіду роботи з теми «Шлях педагогічної спільноти закладу до сформованості громадянської відповідальності здобувачів освіти в умовах розбудови Нової української школи». За участі вчителів було проведено інтерактивний захід у формі педагогічного post production з проблеми формування громадянської активності учнів та вихованців засобами музейної педагогіки.

Представники закладу під ... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: Fresh | Дата: 29.03.2018

28 березня 2018 року у спортивній залі Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. пройшов фінал Першості з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Лозівського району. Участь у ньому взяли  команди Краснопавлівської ЗОШ,  Смирнівського НВК,  Павлівської ЗОШ , Орільської ЗОШ, які за результатами відбіркового зонального туру зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.

Ігри проходили за коловою системою,кожен – з кожним. За результатами усіх зустрічей  І місце виборола команда Орільської ЗОШ (вчитель Марков О.А), ІІ місце – команда Краснопавлівської ЗОШ (вчитель Вісковатов Г.І.), ІІІ місце посіла команда Павлівської ЗОШ (вчитель Сулим О.М.).

Команди, а також кращі гравці  були нагороджені кубками та дипломами від управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.

Переглядів: 16 | Додав: Fresh | Дата: 28.03.2018

23 березня 2018 року в управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбувся семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Лозівського району з теми «Внутрішкільний контроль за якістю та ефективністю уроків як одна із функцій управління закладом освіти».

З метою створення організаційно-методичних умов успішної діяльності заступників директорів з навчально-виховної роботи з питань здійснення внутрішкільного контролю в умовах підготовки до ЗНО районним методичним кабінетом було презентовано матеріал, який стане підґрунтям для аналітичної діяльності адміністрацій закладів загальної середньої освіти та інструментом в організації внутрішкільного контролю, а заступниками директорів з навчально-виховної роботи Шатівського НВК (Дрига О.В.), Смирнівського НВК (Білошніченко Я.М.) та Чернігівського НВК (Королевич А.А.) запропоновано нові ідеї щодо аналізу уроків, метою яких є відстеження процесу здійснення загальноосвітньої підготовки здобувачів освіти до проходження ЗНО з певних предметів, формування історичних, математичних компетентностей, іншомовної комунікативної компетентності школярів тощо.

Переглядів: 26 | Додав: Fresh | Дата: 23.03.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0