Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 147 148 »

     27 березня 2019 року випускники 9, 11 класів із Краснопавлівського ліцею та Орільського ліцею прибули на День гостинності до Лозівського центру професійної освіти. Господарі подбали про те, щоб про життя у закладі гості дізналися від тих, хто там працює і здобуває професію. А учні центру із задоволенням розповідали, як проходять навчання, з якими труднощами зустрілися при переході із закладу загальної середньої освіти, хто допомагає освоювати професію, чим наповнене життя у студента.

Змістовно пройшли майстер-класи. І господарі, й учні шкіл разом працювали на швейних машинах, готували страви.

Про різносторонні інтереси учнівської, молоді повідала виставка технічної та декоративно-прикладної творчості в межах обласного огляду-конкурсу під девізом «Творчість об’єднує і надихає!», концерт художньої самодіяльності в рамках обласного огляду-конкурсу.

Лише один день із життя… Впевнені, що він переконав багатьох випускників продовжити навчання саме тут.

Переглядів: 28 | Додав: Fresh | Дата: 27.03.2019

27 березня 2019 року відбулися урочистості з нагоди відкриття відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області. Серед почесних гостей – перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер, голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов, голова Лозівської районної ради Володимир Лаптєв. А також – представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування області та району, педагогічні працівники закладу, батьківський актив.

З нагоди урочистого відкриття до присутніх звернувся перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер. У своєму виступі він зазначив, що сьогоднішня подія є свідченням успішної реалізації державної політики в частині розвитку інклюзивної освіти в Харківській області, що стало можливим завдяки підписанню Мариною Порошенко і головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною Меморандуму про співпрацю з Всеукраїнською благодійною організацією «Благодійний фонд Порошенка».

Голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов зазначив, що забезпечення реалізації конституційних прав на освіту для всіх дітей, незалежно від ... Читати далі »

Переглядів: 52 | Додав: Fresh | Дата: 27.03.2019

23 березня 2019 року дві команди Краснопавлівського ліцею «Живі серця» та «Фенікс» (керівник педагог-організатор Сачук С.М.) стали учасниками гри «Встановлення рекорду України з кількості одночасно граючих команд «Що? Де? Коли», яка відбулася в спорткомплексі аерокосмічного університету імені М.С.Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Переглядів: 25 | Додав: Fresh | Дата: 23.03.2019

Цю думку поділяють члени інтегрованого тимчасового творчого колективу «Есе + Я». Представники різних фахів зібралися 21 березня 2019 року у залі управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації (Краснопавлівський ліцей – Кобиш Т.Л. учитель української мови та літератури) Скарга Л.В. учитель зарубіжної літератури; Смирнівський НВК – Демиденко Т.М. учитель початкових класів, Жданей О.В. учитель фізики; Павлівська ЗОШ – Редька О.І. учитель зарубіжної літератури; Орілький ліцей – Бершак І.С. учитель української мови та літератури). Керівник групи – Харибіна Н.М. учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання «учитель-методист». У залі – фізики і лірики, компетентні високопрофесійні педагоги, творці інновацій; віддані професії, обов’язку, із вродженим оптимізмом, загостреним почуттям прекрасного; вони мислять критично, розкуто, нестандартно, образно.

Тренінги, теоретичні викладки, схеми вчили педагогів, як заінтригувати, захопити, вразити, здивувати написанням есе; чим відрізняється воно від інших видів творчих робіт.

... Читати далі »

Переглядів: 47 | Додав: Fresh | Дата: 21.03.2019

У сучасному суспільстві наукам природничого циклу належить особлива роль, оскільки в процесі їх вивчення відбувається формування основ світогляду.«Сучасний урок – сучасний вчитель» - під таким гаслом 21березня 2019 року відбулось районне методичне об’єднання вчителів географії закладів загальної середньої освіти Лозівського району. Педагоги ділилися досвідом як не просто працювати на репродуктивному рівні, а творити, імпровізувати, пропонувати.

Керівник РМО вчителів географії Олешко Л.М., вчитель Краснопавлівського ліцею, обрала для своєї роботи актуальну методичну тему «Розвиток творчого мислення учнів шляхом формування їх медіа грамотності - запорука якісного навчання».Свій досвід вона описала в рамках фестивалю «Добрих практик» освітян Харківщини. Вчитель Смирнівського НВК Білошніченко Я.М. , учениця якої стала абсолютним переможцем олімпіади з географії на обласному рівні, проаналізувала завдання олімпіади ІІІ (обласного) етапу, поділилась з колегами як вона зацікавила своїх учнів до поглибленного вивчення предмету. Корисні поради з підготовки до ДПА з географії надала досвідчений вчитель Яковлівського НВК Копа Л.І.

Всі вчителі були активними учасниками РМО, працювали в групах, готувались до ЗНО, доводячи: хто осягає нове, плекає старе, той може бути вчителем.

Переглядів: 33 | Додав: Fresh | Дата: 21.03.2019

20 березня 2019 року в Орільському ліцеї Лозівської районної ради відбувся семінар-практикум для заступників директорів та вчителів початкових класів за темою «Розвиток інноваційних ідей Нової української школи: дослідження, методичний супровід». Учасники заходу отримали та збагатили інформацію про сутність і структуру новацій Нової української школи; виявили коло проблем та збудували стратегію досягнення мети у впровадженні освітніх технологій.

В ході семінару педагоги відвідали урок Всесвіт у 1 класі за освітньою програмою «На крилах успіху» (вчитель: Невенкіна Г.С.) та відеоролик інтегрованого уроку «Я досліджую світ» (вчитель: Мороз А.Б.).

Практична складова семінару була проведена у формі Workshop «Формування персонального пізнавального стилю учнів через варіативність інтеграційних форм та методів педагогічної взаємодії в умовах Нової української школи» із застосуванням методу «Намалюй картину».

... Читати далі »

Переглядів: 50 | Додав: Fresh | Дата: 20.03.2019

Сьогодні на базі КЗ "Катерінівський ліцей" відбулись фінальні ігри Першості з баскетболу серед дівчат ЗЗСО Лозівського району та Лозівської міської ради. Дівчата змагалися за коловою системою та показали наступні результати:
Садовський ліцей - "КЗ Катеринівський ліцей" 33-24
Садовський ліцей - "КЗ Шатівський ліцей" 34-4
"КЗ Шатівський ліцей" - "КЗ Катеринівський ліцей" 7-33
І місце посіла команда Садовського ліцею (вчитель Дорошенко Едуард), ІІ місце команда "КЗ Катеринівський ліцей" (вчитель Цяцька Іван), ІІІ місце команда "КЗ Шатівський ліцей" (вчитель Ковальов Володимир). Кращими гравцями фіналу визнано Єгожу Марію (Садовський ліцей), Чуйко Софію ("КЗ Катеринівський ліцей"), Гаврилюк Орину ("КЗ Шатівський ліцей").
Команди були нагороджені кубками та дипломами, кращі гравці медалями та дипломами.

Переглядів: 25 | Додав: Fresh | Дата: 20.03.2019

Визначальною рисою словесників закладів загальної середньої освіти Лозівського району є постійний пошук шляхів свого професійного зростання. Участь у майстер-класах, вебінарах, тренінгах обласного та всеукраїнського рівнів для більшості з них справа звична.

Тому проігнорувати освітянський форум у м.Харкові «Стандарти Нової української школи» вони просто не могли собі дозволити. Тим паче, що проводили його спікери із Міністерства освіти і науки України, розробники стандартів, науковці провідних вишів.

16.03.2019 року педагоги Краснопавлівського та Садовського ліцеїв, Надеждівського НВК стали учасниками цього дійства. Окрім того, що вчителі із уст провідних київських спеціалістів почули про нові освітні тенденції (особливості стандарту Нової української школи, аналіз викликів реформи і т.д.), а й відвідали ще й майстер-класи.

Непідробний інтерес викликав один із них: Калинич Олесі із Хустківської гімназії, що на Закарпатті. Бізнес-гра за правил ... Читати далі »

Переглядів: 45 | Додав: Fresh | Дата: 18.03.2019

15 березня 2019 року в районному Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся I (районний) етап Фестивалю дружин юних пожежних. У фестивалі взяли участь 2 команди закладів освіти Лозівського району, а саме: «АЗАРТ» Артільського НВК, «Пожежний ALLIANSE» Смирнівського НВК Виступи агітбригад розкривали актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, акцентувалась увага на розповіді про роботу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та діяльність добровільного пожежного товариства, несли рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях чи подіях ... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: Fresh | Дата: 15.03.2019

14 березня в РБТЮТ відбулося засідання районного методичного об’єднання класних керівників за темою «Сучасні орієнтири перебудови виховної складової освітнього простору». Тема обрана не випадково, бо саме класному керівнику довірено виховання учнів, формування інтелектуальної, творчої особистості, здатної жити і творити в умовах, які постійно змінюються й розвиваються, забезпечуючи культурний розвиток країни.

Переглядів: 35 | Додав: Fresh | Дата: 14.03.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0