Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 141 142 »

17  листопада 2018 року на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено ІІ (районний) етап олімпіади з географії для учнів 8-11-х класів закладів  загальної середньої освіти Лозівського району.

Олімпіада з географії проводилися з метою пошуку, розвитку та підтримки здібних, обдарованих, талановитих учнів, стимулювання їх творчого самовдосконалення.  Завдання складалися з теоретичного туру, практичного туру та тестових завдань.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії стали учні Артільського НВК, Орільської ЗОШ, Миролюбівського ліцею, Смирнівського НВК, Краснопавлівської ЗОШ, Павлівської ЗОШ, Яковлівського НВК.  Найвищий результат показав Кошовий Владислав, учень 11 класу Артільського НВК.

... Читати далі »

Переглядів: 131 | Додав: Fresh | Дата: 20.11.2018

17 листопада 2018 року в м.Харків під керівництвом Київської «Академії талановитих керівників» пройшов ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ,  в якому взяли участь педагоги-дошкільники Краснопавлівського ЗДО, Артільського, Чернігівського НВК та вчителі початкових класів Орільської ЗОШ та Шатівського НВК.

Фестиваль педагогічних ідей:
– це своєрідний майданчик для обговорення найбільш важливих педагогічних здобутків і аналізу практичних рішень у сфері освіти;
– це можливість почерпнути для себе нові ідеї, зарядитися натхненням від тренерів та колег, перейняти кращі розробки і поділитися своїми відкриттями.

У фестивалі візяли участь досвідчені фахівці, початківці, керівники, корекційні педагоги, вихователі, логопеди, психологи й усі співробітники дитячих установ, хто готовий поділитися своїми знаннями й отримати нові. Усі виступи та проекти ґрунтувалися суто на досвіді лекторів.  Для педагогів це була можливість познайомитися з колегами та налагодити співпрацю для досягнення максимальних результатів своєї діяльності.

Кожен учасник отримає сертифікат про участь та можливість виграти призи від тренерів та організаторів.

Переглядів: 38 | Додав: Fresh | Дата: 19.11.2018

17 листопада 2018 року старшокласники  закладів загальної середньої освіти Лозівського району взяли участь у Дні відкритих дверей  Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при  Президентові України. В програмі заходу учні відвідали Ярмарок спеціальностей, зустрілись з професорсько-викладацьким складом кафедр академії та взяли участь у олімпіаді школярів «Обираю професію державного службовця» у формі тренувального тестування до ЗНО.

Майбутні випускники отримали корисну інформацію, позитивні емоції та оптимістичний настрій на  майбутнє.

Переглядів: 32 | Додав: Fresh | Дата: 19.11.2018

З метою вшанування творчої спадщини Т.Шевченка, розвитку потенціалу обдарованої молоді, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу проведені І та ІІ етапи ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.

320 конкурсантів із 16 закладів загальної середньої освіти продемонстрували свій творчий потенціал, вшанували пам'ять Т.Шевченка і взяли участь у І (шкільному) етапі.

Переможці І етапу (37 чол.) представляли свої заклади на ІІ (районному) етапі 17 листопада 2018 року. Кращі результати показали учні: Смирнівського НВК, Краснопавлівської ЗОШ, Орільської ЗОШ, Надеждівського НВК, Миколаївського НВК, Чернігівського НВК.

Честь району захищатимуть учні Смирнівського НВК (наставник Середа І.В.), Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (наставник Кобиш Т.Л.). З протоколом можна ознайомитися ТУТ. Загальний протокол ТУТ.

Переглядів: 39 | Додав: Fresh | Дата: 19.11.2018

16 листопада 2018 року в БДЮТ відбувся турнір юних математиків, в якому взяли участь 3 команди. На підставі протоколів та висновків журі переможцями визнані команди:

І місце – команда «Сонечко» Орільської  ЗОШ (керівник Бистрий Р.В.)

ІІ місце – команда «Інтеграл» Краснопавлівської ЗОШ (керівник Починок Т.І.)

ІІІ місце – команда «Куб» Смирнівського  НВК (керівник Кохтенко С.Д.)

Головна мета турніру – створення умов для реалізації та розвитку творчих здібностей школярів, формування в учнів інтересу до прикладної математики, пошук школярів, схильних до наукової діяльності та здатних, застосовуючи знання з математики, знаходити оригінальні технічні рішення.

Турнір юних математиків є командним змаганням учнів в їх спроможності вирішувати складні математичні проблемні завдання, представляти рішення в переконливій формі та захищати їх в науковій дискусії.

... Читати далі »

Переглядів: 31 | Додав: Fresh | Дата: 19.11.2018

10 листопада 2018 року на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ІІ(районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, учасниками якої стали учні 10-11-х класів з 4  закладів освіти району. Компетентне журі підсумкувало результати ІІ етапу олімпіади і визначило найкращих.

З протоколом можна ознайомитися ТУТ.

Переглядів: 28 | Додав: Fresh | Дата: 14.11.2018

11 листопада 2018 року на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ІІ(районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, учасниками якої стали учні 6-11-х класів з 16 закладів освіти району.

14 листопада 2018 року компетентне журі підсумкувало результати ІІ етапу олімпіади і визначило найкращих.

З протоколом можна ознайомитися ТУТ.

Переглядів: 45 | Додав: Fresh | Дата: 14.11.2018

13 листопада 2018 року  на базі  КЗ «Краснопавлівський  дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  «Оленка» (завідувач Дудченко Р.В.) згідно діючого проекту «Сприяння освіти» відбувся міжрайонний семінар-практикум   «Впровадження в освітній процес інновації   на основі конструкторів LEGO».

У заході взяли участь педагоги-дошкільники  Лозівського  та Первомайського районів.  Учасники семінару ділилися досвідом щодо    успішного впровадження  LEGO - технології в освітній процес всіх вікових груп, серед них і  інклюзивних.   Педагоги радо поділилися з колегами власним досвідом та ідеями щодо навчання через гру. Були проведені сучасні, змістовні, цікаві, пізнавальні заходи з використанням інноваційної LEGO ... Читати далі »

Переглядів: 43 | Додав: Fresh | Дата: 13.11.2018

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096.

У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком).

Детальніше можна дізнатися ТУТ.

Переглядів: 33 | Додав: Fresh | Дата: 13.11.2018

10 листопада 2018 року в Лозівському районі розпочато  підготовку до ЗНО -2019 з математики та історії. Додаткові безкоштовні   заняття проходять на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  для  випускників та бажаючих учнів 10-х класів.   До підготовки залучені кращі педагоги Лозівського району.

Курс підготовки до ЗНО з історії стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.

Курс «Підготовка до ЗНО з математики» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу матема ... Читати далі »

Переглядів: 52 | Додав: Fresh | Дата: 12.11.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0