Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 122 123 »

16 лютого 2018 року в управлінні освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації проведено ІІ (методологічний) етап районного туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році.

З результатами ІІ (методологічного) етапу районного туру можна ознайомитися ТУТ.

Переглядів: 15 | Додав: Fresh | Дата: 16.02.2018

Відповідно до плану управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації  16 лютого 2018  року у залі засідань управління освіти  відбулася нарада завідувачів ЗДО та заступників директорів дошкільних відділень навчально-виховних комплексів. В ході наради були висвітлені та обговорені  питання:   

  • Про нормативно-правові та законодавчі документи, що регламентують роботу закладів дошкільної освіти;
  • Про організацію і проведення районного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»  у 2018 році;
  • Про форми роботи з батьками майбутніх першокласників у закладах дошкільної освіти району. Про дослідження запитів батьків щодо тематики заходів на наступний навчальний рік;
  • ... Читати далі »
Переглядів: 22 | Додав: Fresh | Дата: 16.02.2018

15 лютого 2018 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту відбулася нарада керівників закладів освіти Лозівського району. Були розглянуті такі питання:

1. Про хід виконання наказу управління освіти, молоді та спорту від 02.11.2017  № 493 «Про корекційні заходи щодо аналізу результатів ЗНО-2017 та підготовку вчителів і учнів до ЗНО в 2018 році».

2. Про виконання законодавства України в частині застосування української мови в робочий час у закладах формальної освіти (лист МОНУ від 01.02.2018 №1/9-74 «Щодо застосування державної мови в освітньому процесі».

3. Про навчально- методичний супровід освітнього процесу в закладах освіти району в ІІ семестрі 2017/2018 навчального року.

4. Про участь школярів району в районних та обласних етапах інтелектуальних змагань україномовного спрямування.

5. Про особливості організації ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2018

На сьогодні в українській освіті існує нагальна потреба в необхідності підготовки достатньої кількості кваліфікованих тренерів для навчання педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році. Такі  навчання розпочато на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Від Лозівського району направлено двох вчителів початкових класів, які готові до змін професійної парадигми та руйнування шаблонів, це Сисенко Тетяна Василівна, вчитель початкових класів Шатівського навчально-виховного комплексу та Невенкіна Ганна Сергіївна, вчитель початкових класів Орільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. За досить короткий термін вони опанують сучасні методики для навчання учнів початкових класів, навчаться організовувати освітнє середовище на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та принципів «педагогіки партнерства», поглиблять розуміння роботи з дорослою аудиторією. Після закінчення навчання Тетяна Василівна та Ганна Сергіївна отримають сертифікати тренерів з впровадження сучасних методик та будуть навчати й надихати вчителів початкових класів Лозівщини.

Переглядів: 16 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2018

15 лютого 2018 року методичним центром юридичного та кадрового забезпечення управління освіти молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації  було проведено семінар на тему "Організація та ведення військового обліку", за участю представників Лозівського об’єднаного міського військкомату, керівників закладів загальної середньої освіти, керівників закладів дошкільної освіти, керівників закладів позашкільної освіти.

Учасників заходу було ознайомлено з нормативною базою щодо порядку організації та ведення військового обліку, вимогами чинного законодавства щодо військовозобов’язаних та призовників, надано роз’яснення та рекомендації щодо здійснення організації персонального обліку, порядку здійснення звіряння військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних працівників закладів освіти Лозівського району, відповідно до Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 921.          &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 23 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2018

До уваги керівників закладів освіти!

15 лютого 2018 року о 8:30 в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбудеться нарада керівників закладів освіти Лозівського району. З планом проведення можна ознайомитися ТУТ.

Переглядів: 19 | Додав: Fresh | Дата: 14.02.2018

12 лютого 2018 року в управлінні освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації проведено теоретичний етап І (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році, в якому взяли участь вихователі Краснопавлівського ДНЗ "Оленка", Орільського ДНЗ "Калинка", Смирнівського та Миколаївського НВК.

З результатами теоретичного етапу І (районного) туру можна ознайомитися ... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: Fresh | Дата: 12.02.2018

        Турбота про стан здоров’я дітей є одним із пріоритетів  очільників району.

  За сприяння голови Лозівської районної державної адміністрації С.Г.Красноперова  та голови Лозівської районної ради В.М.Лаптєва понад триста школярів закладів освіти району протягом січня-лютого  відвідали басейн   Лозівського навчально-виховного комплексу «загально- освітній навчальний заклад – ліцей» № 4 Лозівської міської ради. Для школярів створені всі умови для змістовного відпочинку у вихідні дні,  підвищення їх рівня фізичної підготовки, формування навичок здорового способу життя та загартування дитячого організму. ... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: Fresh | Дата: 09.02.2018

Управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації інформує, що для учнів Лозівського району стартує проект «GoCamp 2018» за сприяння громадської організації «Глобал Офіс».

Проект «GoCamp 2018» має на меті виховання нового покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді , яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до навчання протягом життя і готова до викликів 21-сторіччя.

Проект передбачає, новий формат пришкільного табору, робочою мовою якого є англійська, німецька, французька або іспанська мови, носіями якої є іноземні волонтери.

... Читати далі »

Переглядів: 21 | Додав: Fresh | Дата: 09.02.2018

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту  Лозівської районної державної адміністрації  інформує.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами)Міністерством молоді та спорту України розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Премія присуджується за досягнення впродовж 2017 року (при цьому можуть також враховуватись досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки). Премію може отримати молодь віком від 14 до 35 років. Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тисяч гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також, за досягнення, за які особа відзначена державними нагородами.

... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: Fresh | Дата: 08.02.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0