Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 154 155 »

4 грудня у Лозівському районі завершився І(районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Програмою конкурсу-захисту передбачалось: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін і захист.

  • стати учасниками конкурсу виявили 9 юних науковців, які представили на розсуд журі науково-дослідницькі роботи. Учні мали можливість показати рівень знань і практичних навичок, культуру мовлення та вільне володіння матеріалом наукового пошуку, свої глибокі предметні знання та порівняти їх із знаннями інших учасників конкурсу.

Активну участь у конкурсі взяли учні КЗ «Краснопавлівський ліцей», Орільського ліцею та Надеждівського НВК. За результатами заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт, їх захисту, визначено переможців у таких відділеннях: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, історії, хімії та біології.

... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: Fresh | Дата: 06.12.2019

Сьогодні 03 грудня 2019 року о 9 годині у приміщенні навчально-консультаційного пункту цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (м. Лозова, мікрорайон 1, будинок 17) проводиться навчання та перевірка знань з питань пожежної безпеки, спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) та перевірка знань відповідних нормативних актів з пожежної безпеки для відповідальних осіб та керівників закладів освіти Лозівського району

Переглядів: 9 | Додав: Fresh | Дата: 03.12.2019

28 листопада 2019 року відбулася нарада керівників закладів освіти району На виконання листа Лозівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області від 20.11.2019 № 33.0/33.2-057/1265-1, 28 листопада 2019 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лоівської РДА було проведено семінар з питань «Створення умов для безпечного харчування дітей в закладах освіти Лозівського району» для персоналу підпорядкованих закладів освіти, який задіяний в організації харчування дітей і постачальників, які здійснюють постачання продовольчої сировини в заклади. Для участі у семінарі були запрошені фахівці Лозівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області для ознайомення з заходами щодо контролю факторів безпечності харчових продуктів.

Переглядів: 14 | Додав: Fresh | Дата: 29.11.2019

Загально відомо, що майбутнє людини залежить від докладених нею зусиль ще в юному віці. Звичайно, школярі до успіху йдуть кожен своїм шляхом. Проте завжди є те, що об’єднує…

Для дев’яти школярів трьох закладів загальної середньої освіти Лозівського району об’єднуючим началом стала участь у дослідницькій роботі. 27 листопада 2019 року проведено контрольну роботу, яка дала змогуучням-членам Малої академії наук з’ясувати рівень навчальних досягнень із базових дисциплін. Учні продемонстрували знання, дослідницькі уміння, які стануть підґрунтям їхнього майбутнього успіху.

Переглядів: 12 | Додав: Fresh | Дата: 29.11.2019

Дитина за своєю природою — дослідник, експериментатор. Вона намагається пізнати цей світ у всьому його розмаїтті. Щоб задовольнити природну потребу малюка в пізнанні сучасного світу, творчі і креативні педагоги використовують у своїй роботі інноваційні та розвивальні технології. На універсальних освітніх технологіях, які сприяють розвитку в дітей математичних знань і вмінь, зокрема, блоках Дьєнеша та паличках Кьюізенера, детально зупинилася під час круглого столу для батьків вихованців старшої групи Краснопавлівського ЗДО, досвідчений вихователь, "вихователь-методист", Лугова Людмила Яківна.

Переглядів: 11 | Додав: Fresh | Дата: 29.11.2019

Організація активного відпочинку дошкільнят з фізичним навантаженням передбачає створення умов для їхнього фізичного розвитку в невимушеній ігровій діяльності, закріплення вмінь і навичок, набутих у повсякденні та на заняттях. Одним з ефективних шляхів реалізації цього завдання є проведення спортивних розваг та свят.

Саме такою емоційною та спрямованою на збереження здоров'я дітей і стала розвага, що була проведена в межах Дня Здоров'я в Краснопавлівському ЗДО 28 листопада з дітьми середніх груп.

Переглядів: 12 | Додав: Fresh | Дата: 29.11.2019

27 листопада 2019 року в Краснопавлівському ЗДО відбувся тренінг для педагогів закладу по упровадженню LEGO-технологій "Безмежний світ гри з LEGO".
Чудова форма роботи з педагогічними працівниками, що дала можливість ще раз пригадати технологію та розкрити можливості інноватики...
... Читати далі »

Переглядів: 16 | Додав: Fresh | Дата: 27.11.2019

Любов до дитини та відповідальне ставлення до своєї роботи є причиною самовдосконалення педагогів "Інклюзивно-ресурсного центру", які були учасниками Всеукраїнської науково - практичної конференції "Практичні комунікаційні кейси в інклюзивному освітньому середовищі".

Переглядів: 11 | Додав: Fresh | Дата: 27.11.2019

25 листопада 2019 року о 14 годині в Комунальному закладі «Краснопавлівський ліцей» Лозівської районної ради Харківської області в рамках Всесвітньої акції «16 днів боротьби з насильством щодо жінок» та з нагоди початку Акції за партнерської підтримки Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) та Харківського офісу Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (UNHCR) був проведений флешмоб «Розірви коло насильства», учнями ліцею серед мешканців селища міського типу Краснопавлівка.

Мета акції: підвищити нетерпимість суспільства до домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Інформаційна кампанія «Розірви коло» закликає усе суспільство до активних дій ... Читати далі »

Переглядів: 17 | Додав: Fresh | Дата: 26.11.2019

День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні,

бо це страшна частина родинної історії майже кожного сучасного українця. І припадає він на четверту суботу листопада.

Цьогоріч День пам’яті жертв Голодомору вшановували 23 листопада.

Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів пройдуть по всій Україні та у багатьох країнах світу.На території України було приспущено Державний прапор. Українці запалили свічки пам'яті та приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Напередодні цього дня у закладах загальної середньої освіти Лозівськогорайону проводилися змістовні заходи, які інформували, навчали та розповідали про несправедливі страждання людей у 1932-33 ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Додав: Fresh | Дата: 25.11.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів