Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 139 140 »

10 листопада 2018 року на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ІІ(районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, учасниками якої стали учні 10-11-х класів з 4  закладів освіти району. Компетентне журі підсумкувало результати ІІ етапу олімпіади і визначило найкращих.

З протоколом можна ознайомитися ТУТ.

Переглядів: 9 | Додав: Fresh | Дата: 14.11.2018

11 листопада 2018 року на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ІІ(районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, учасниками якої стали учні 6-11-х класів з 16 закладів освіти району.

14 листопада 2018 року компетентне журі підсумкувало результати ІІ етапу олімпіади і визначило найкращих.

З протоколом можна ознайомитися ТУТ.

Переглядів: 13 | Додав: Fresh | Дата: 14.11.2018

13 листопада 2018 року  на базі  КЗ «Краснопавлівський  дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  «Оленка» (завідувач Дудченко Р.В.) згідно діючого проекту «Сприяння освіти» відбувся міжрайонний семінар-практикум   «Впровадження в освітній процес інновації   на основі конструкторів LEGO».

У заході взяли участь педагоги-дошкільники  Лозівського  та Первомайського районів.  Учасники семінару ділилися досвідом щодо    успішного впровадження  LEGO - технології в освітній процес всіх вікових груп, серед них і  інклюзивних.   Педагоги радо поділилися з колегами власним досвідом та ідеями щодо навчання через гру. Були проведені сучасні, змістовні, цікаві, пізнавальні заходи з використанням інноваційної LEGO ... Читати далі »

Переглядів: 25 | Додав: Fresh | Дата: 13.11.2018

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096.

У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком).

Детальніше можна дізнатися ТУТ.

Переглядів: 22 | Додав: Fresh | Дата: 13.11.2018

10 листопада 2018 року в Лозівському районі розпочато  підготовку до ЗНО -2019 з математики та історії. Додаткові безкоштовні   заняття проходять на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  для  випускників та бажаючих учнів 10-х класів.   До підготовки залучені кращі педагоги Лозівського району.

Курс підготовки до ЗНО з історії стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.

Курс «Підготовка до ЗНО з математики» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу матема ... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: Fresh | Дата: 12.11.2018

9 листопада 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови, у межах яких було проведено нагородження переможців і лауреатів обласного фестивалю ораторського мистецтва, що відбувся 17 жовтня 2018 року за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М. Адаменко)». Емоції щирого захоплення та вдячності переповнювали присутніх, коли лунало натхненне, емоційне, влучне, дотепне, пророче, правдиве, звучне українське слово з вуст талановитих учнів, кращих ораторів Харківщини. Приємно відчувати причетність до цього дійства, адже учень Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мітяков Данило (наставник Кобиш Т.Л.) посів у конкурсі ІІ місце і на святі був нагороджений дипломом та цінними подарунками.

Минулорічна і цьогорічна перемога Данила - свідчення того, що і в сім'ї, і в закладі створені комфортні умови для повноцінного інтелектуального спілкування дітей, творчої реалізації обдарувань, нахилів та здібностей школярів.

Переглядів: 22 | Додав: Fresh | Дата: 12.11.2018

9 листопада,  День української писемності та мови, уже традиційно для школярів закладів загальної середньої освіти Лозівського району стає святом єднання патріотично налаштованого учнівського та вчительського загалу. У класах, коридорах, холах, бібліотеках майорять національні кольори (інтерактивні виставки, виставки живих квітів «Квіти мого рідного краю», ілюміновані карти «Нашого цвіту – по всьому світу». Школярі, педагоги – у вишиванках. На перервах лунають українські пісні. Вшановується все українське: слово, пісня, дія.

У цей день вісімнадцятий рік поспіль проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цьогоріч текст його і оптимістичний, і символічний - «Крила України». 518 учнів і 156 педагогів, працівників закладів долучилися до його написання. Найчисленніша учнівська аудиторія учасників у Краснопавлівській ЗОШ,   Орільській ЗОШ,  Надеждівському НВК, Царедарівській філії Миролюбівського ліцею,  Яковлівському НВК.

До речі, у Орільській ЗОШ, Миколаївському НВК разом із дітьми писали диктант і їх батьки (12 чол.) А у Надеждівському НВК посильну участь у дійстві взяли і учні початкової школи. Поки старші писали, вони малювали, робили тематичні словнички.

Виявили свою громадянську активні ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: Fresh | Дата: 09.11.2018

04.11.2018 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Своїх представників направили усі заклади загальної середньої освіти. Найчисельніші команди юних філологів прибули з Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Смирнівського НВК. Всього відстоювали честь закладів 38 учасників.

07 листопада 2018 року компетентне журі визначило найкращих.  Журі підсумкувало результати ІІ етапу олімпіади і визначило найкращих.

Серед переможців - учні Шатівського НВК, Надеждівського НВК, Яковлівського НВК,  Миролюбівського ліцею, Царедарівської філії  Миролюбівського ліцею, Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Найрезультативніше спрацювали учні Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (наставник Кобиш Т.Л., Пальчик Л.М.), Смирнівського НВК (наставник Середа І.В.).

З протоколом можна ознайомитися ТУТ.

Переглядів: 29 | Додав: Fresh | Дата: 08.11.2018

На виконання наказу управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації   від 12.10.2018 № 320 «Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Лозівському районі у 2018/2019 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів  03 листопада 2018 року  на базі Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ІІ  (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з предметів "Трудове навчання" та "Технології", учасниками якої стали учні 8-11-их класів з 12 закладів освіти району. Олімпіада складалася з двох частин (теоретичної та практичної),  які  дали можливість учням показати набуті професійні навички. З протоколом можна ознайомитися ТУТ.

Переглядів: 37 | Додав: Fresh | Дата: 05.11.2018

У період із 23 по 25 жовтня у м.Київ відбулась Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій. До уваги учасників, відвідувачів, гостей і запрошених було презентовано досягнення та кращий досвід національних і закордонних закладів освіти; експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти; проведено науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем розвитку освіти.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції. У межах Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбулося нагородження переможців конкурсу на отримання Почесного звання «Лідер інновацій в освіті» в номінації «Інновації в підвищенні якості освіти» та конкурсу з восьми тематичних номінацій золотими, срібними та бронзовими медалями.

Серед тих, чий досвід був гідно пошанований – педагогічний &n ... Читати далі »

Переглядів: 67 | Додав: Fresh | Дата: 01.11.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0