Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 148 149 »

Додаток 1 до наказу по КУ «ІРЦ» ЛРР

від 06.08.2019 01-20/06

Орієнтовний перелік питань

конкурсу на посаду практичного психолога комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр”

Лозівської районної ради Харківської області

Орієнтовний перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту на посаду практичного психолога, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя лікувальної фізкультури комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» зі знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами

  1. ... Читати далі »

Переглядів: 23 | Додав: Fresh | Дата: 06.08.2019

05.08.2019 року відбулося засідання робочої комісії з питань якості підготовки закладів освіти Лозівського району до 2019/2020 навчального року. До роботи комісії долучилися представники Лозівського районного відділу Головного управління ДСНС України у Харківській області та Лозівського районного управління ГУ Держпродспожислужби у Харківській області.

Переглядів: 13 | Додав: Fresh | Дата: 05.08.2019

Оголошення конкурсу на посаду практичного психолога комунальної установи

"Інклюзивно-ресурсний центр" Лозівської районної ради Харківської області

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області.

Адреса: вул. Шкільна, смт, Краснопавлівка, Лозівський район, Харківська область, 64621.

Вимоги до кандидатів на посаду:

- громадянство України;

- володіння державною мовою;

... Читати далі »

Переглядів: 36 | Додав: Fresh | Дата: 30.07.2019

26.07.2019 року  управління освіти, молоді та спортуЛозівської РДА відвідав головний державний інспектор відділу АПК та СКС головного управління Держпраці Харківської області Колій Віктор Іванович.Під час відвідування відбулась зустріч з керівництвом та колективом управління, де державний інспектор провів бесіду та відповів на запитання з питань охорони праці. А також Віктор Іванович ознайомився з роботою інженера з охорони праці управління Неретіна О.М. та надав рекомендацйії по покращенню роботи з питань охорони праці.

Переглядів: 28 | Додав: Fresh | Дата: 26.07.2019

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими.

27 червня 2019 року в закладах загальної середньої освіти Лозівського району для 63 учнів 11-х класів відбулось хвилююче прощання зі школою. Цього дня випускники отримали документ про здобуття повної загальної середньої освіти.

За особливі успіхи у навчанні 5 учнів нагороджені золотими та срібними медалями.

Золоті медалі отримали:

Тарасов Олександр ( Садовський ліцей),

... Читати далі »

Переглядів: 64 | Додав: Fresh | Дата: 28.06.2019

 

 Ось і настав день для прощання та підведення підсумків. Діти згадали кумедні та найцікавіші моменти у таборі. Гарних спогадів було чимало. Це ігри та пісні, екскурсії та інсценізація.

Літні пришкільні табори створено з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задоволення інтересів і духовних запитів, відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку.

Кожен день у таборах був насиченим. Особливу увагу приділяли заходам національно-патріотичного спрямування. Табори розпочинали свою роботу й закінчували організаційними лінійками. Вихователі проводили свої заняття у цікавій формі та із використанням інноваційних технологій.

Для організації дозвілля дітей використовувалися різноманітні ігри, ребуси, кросворди, інтелектуальні ігри.

Педагогічний досвід вихователів т ... Читати далі »

Переглядів: 43 | Додав: Fresh | Дата: 14.06.2019

Лист МОНУ від 10.06.2019 № 1/9-365 «Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році».

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовоюhttps://goo.gl/Zgfw1C;

... Читати далі »

Переглядів: 36 | Додав: Fresh | Дата: 14.06.2019

Організація пришкільних таборів відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період. За короткий проміжок часу працівники таборів створюють реальні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках. Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але і фізична, соціальна і психологічна гармонія людини. А також доброзичливі стосунки з людьми, природою і з самим собою.
У літніх таборах   сплітається активний відпочинок з розвитком інтелекту, вихованням особистісних якостей з розвитком самостійності. Літні пришкільні табори – могутня форма проти бездоглядності, асоціальної поведінки учнів.
В роботі таборів вихователі враховують дитячі інтереси, приймають до уваги потреби і бажання кожної дитини, їх індивідуальні потреби. ... Читати далі »

Переглядів: 46 | Додав: Fresh | Дата: 07.06.2019

Танцювальний колектив «Барвінок» Орільського ліцею став переможцем Фестивалю української культури «Харківський обласний творчий фестиваль «Молоді таланти Харківщини»».

1 червня, у День захисту дітей, відбувся фінальний гала-концерт, що проходив на сцені Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка. Фестиваль зібрав більше 30 найяскравіших музикальних та танцювальних колективів Харківщини. Дівчата коллективу «Барвінок» подарували дітям Харківщини запальний танок «Молодичка».

Переглядів: 32 | Додав: Fresh | Дата: 03.06.2019

Міжнародний день захисту дітей символ дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

31 травня 2019 року 200 дітей пільгових категорій закладів освіти району стали учасниками дитячого свята у приміщенні Лозівського міського Палацу культури.

Діти із задоволенням переглянули театралізовану виставу, отримали солодощі, стали учасниками сучасної дискотеки, ознайомилися з роботою пожежної техніки та спостерігали за польотами авіомоделей.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільст ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: Fresh | Дата: 31.05.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів