Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 156 157 »

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди у закладах освіти Лозівського району відбулися заходи, наповнені різноманітними емоціями: від гіркоти втрат та пронизливого смутку до радості від єднання, надії на мирне майбутнє, а саме:

- у бібліотеках шкіл оформлені виставки художньої літератури, творів мистецтва, історичних документів на тему «Афганістан –то біль і смуток, чиєсь обірване життя», що ілюструють події війни в Республіці Афганістан;

- фотовиставки «Наші земляки-учасники бойових дій на території Республіки Афганістан»;

- виховні тематичні бесіди, г ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Додав: Fresh | Дата: 17.02.2020

29 січня 2020 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якому школярі закладів освіти Харківської області представили свої еко-проекти.

Один з кращих проектів презентувала Катя ЛИННИК, учениця 10 класу Комунального закладу "Краснопавлівський ліцей", яка представляла Лозівський район та отримала ІІІ місце.

В цьому навчальному році Катя вже має досягнення і в Малій академії наук. Високих результатів своєї копіткої наукової діяльності вона досягла разом зі своєю наставницею Чуриловою Марією Олександрівною, вчителем біології Комунального закладу "Краснопавлівський ліцей" .

... Читати далі »

Переглядів: 11 | Додав: Fresh | Дата: 17.02.2020

25 січня 2020 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якому взяли участь кращі школярі закладів освіти Харківської області.

Цей день став визначальним для Кирила КОЛІЯ, учня 8 класу Комунального закладу "Краснопавлівський ліцей", який представляв Лозівський район та продемонстрував високий рівень знань з результатом ІІІ місце.

Вітаємо переможця рейтингового інтелектуального конкурсу та його наставницю Чурилову Марію Олександрівну, вчителя біології Комунального закладу "Краснопавлівський ліцей" !!!

... Читати далі »

Переглядів: 17 | Додав: Fresh | Дата: 10.02.2020

09 лютого 2020 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» в межах проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відбувся захист робіт в секції «Фольклористика» наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

Лозівський район представляла Ляля АЛФІМОВА, учениця 10 класу Комунального закладу "Краснопавлівський ліцей", яка гідно захистила свою наукову роботу на тему " Українські народні замовляння: їх роль та особливості побутування» та має почесне ІІІ місце. Разом з Лялею радіє успіхам її науковий керівник - Гайдаш Наталія Вікторівна, вчитель зарубіжної літератури Комунального закладу "Краснопавлівський ліцей".

Віта ... Читати далі »

Переглядів: 17 | Додав: Fresh | Дата: 10.02.2020

22 січня 2020 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, в якому взяли участь 49 школярів закладів освіти Харківської області.

Лозівський район представляв Засєєв Павло, учень 9 класу Комунального закладу "Краснопавлівський ліцей", який продемонстрував високий рівень знань та посів почесне ІІІ місце.

Вітаємо переможця рейтингового інтелектуального конкурсу та його наставницю Мігачову Наталію Вікторівну, вчителя історії Комунального закладу "Краснопавлівський ліцей" !!!

Переглядів: 9 | Додав: Fresh | Дата: 10.02.2020

01 лютого 2020 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» в межах проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відбувся захист робіт в секції «Психологія» наукового відділення хімії та біології.

Лозівський район представляла Катерина ЛИННИК, учениця 10 класу Комунального закладу "Краснопавлівський ліцей", яка гідно захистила свою наукову роботу на тему ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: Fresh | Дата: 05.02.2020

Протягом січня 2020 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю...» (В.Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…)

На конкурс у номінації «Література» надійшло 76 робіт учнів закладів загальної середньої освіти районів Харківської області.

Лозівський район представляли переможці ІІ (районного) етапу конкурсу:

-Олешко Єгор, учень 6 класу Орільського ліцею;

-Кобиляцька Анастасія, учениця 8 класу Надеждівського навчально-виховного комплексу;

-Алфімова Ляля, учениця 11 класу КЗ«Краснопавлівський ліцей».

... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: Fresh | Дата: 05.02.2020

Відповідно до плану роботи Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради у період з 27.01.2020 по 04.02.2020 традиційно функціонувала районна виставка дитячих творчих робіт за темою «Мій біль – Афганістан», присвячена вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.
Для участі у виставці було подано 18 робіт з 4 закладів освіти району. Для участі в обласній виставці малюнків направлено 6 робіт.

Переглядів: 12 | Додав: Fresh | Дата: 05.02.2020

Сьогодні 03 лютого 2020 року розпочалася реєстрація для участі в Зовнішньому Незалежному Оцінюванні 2020.

З процедурою реєстрації можна ознайомитись за посиланням:

http://testportal.gov.ua/registr/

Переглядів: 15 | Додав: Fresh | Дата: 03.02.2020

30 січня у Краснопавлівському ЗДО "Оленка" відбулося тренінгове заняття на тему: "Заклад дошкільної освіти і родина, співпраця заради дитини". Педагогами закладу була створена комфортна атмосферна для успішної роботи. Учасники створювали модель щасливої, успішної, емоційно - благополучної дитини, аналізували свої виховні впливи на дитину та їх наслідки.

Переглядів: 13 | Додав: Fresh | Дата: 03.02.2020

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів