Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 134 135 »

Переглядів: 1489 | Додав: Fresh | Дата: 27.06.2018

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими.

23 червня 2018 року в одинадцяти закладах загальної середньої освіти Лозівського району для 88 учнів 11-х класів відбулось хвилююче прощання зі школою. Цього дня випускники отримали документ про здобуття повної загальної середньої освіти.

Випускниця Смирнівського НВК Гресько Дар’я  за особливі успіхи у навчання нагороджена Золотою медаллю.

Переглядів: 50 | Додав: Fresh | Дата: 25.06.2018

Ще взимку між Харківською обласною громадською організацією «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» та Краснопавлівською ЗОШ було підписано Меморандум про співробітництво.

Ця організація реалізує різноманітні просвітницькі проекти та організовує заходи з гендерної тематики - школи, семінари, тренінги, майстер-класи тощо.

18 червня у Краснопавлівській ЗОШ в рамках співробітництва пройшов тренінг за участю 20 вчителів навчальних закладів району.

Тетяна Дрожина, координатор проекту ЄС, його найбільш потужного напряму «Майстерня гендерно-чутливого учительства» зазначила, що в проекті задіяні 25 навчальних закладів міста Харкова і Харківської області, в тому числі, в Лозівському районі два – Краснопавлівська ЗОШ та Смирнівський НВК. ... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: Fresh | Дата: 21.06.2018

Так швидко промайнули 14 днів відпочинку дітей в 17-ти дитячих закладах відпочинку "Табір з денним перебуванням". Всю роботу педагогічні колективи спрямували на оздоровлення та відпочинок учнів. 

Кожен день, як барви веселки, був цікавим, наповненим новими зустрічами, новими враженнями та розвагами. Це були Дні дружби, дизайну, краси, казки, шукачів скарбів, сюрпризів, туризму, спорту,та олімпійські дні. Педагогічні працівники проводили з учнями різноманітні ігри,  гімнастику, святкові концерти, талант-шоу, конкурси малюнків, квести, естафети, спортивні змагання, флеш-моби. А це все в комплексі - творення міцної шкільної родини.

Сподіваємося, що дітям дуже сподобалося перебувати у пришкільних таборах.

 

Переглядів: 24 | Додав: Fresh | Дата: 20.06.2018

З 29 травня у Лозівському районі розпочалася оздоровча кампанія,  організовано роботу 17 дитячих закладів відпочинку «Табір з денним перебуванням», в яких відпочивають учні 1-11 класів. Табори гостинно відчинили свої двері  і працюватимуть по 15 червня 2018 року. Тривалість відпочинку – 14 днів.

Вартість відпочинку  в пришкільному таборі становить 434 грн. на 14 днів, вартість харчування 1 дитини на день - 31,00 грн.

Відповідно до вимог у 17 дитячих закладах відпочинку «Табір з денним перебуванням» на базі закладів загальної середньої освіти належним чином оформлена документація.

Проведені медичні огляди працівників дитячих закладів відпочинку, що складає 100% від загальної їх кількості.

... Читати далі »

Переглядів: 66 | Додав: Fresh | Дата: 11.06.2018

08 червня 2018 року 15 одинадцятикласників із чотирьох закладів освіти (Краснопавлівська ЗОШ, Орільська ЗОШ, Артільський НВК,  Смирнівський НВК) взяли участь  у зовнішньому незалежному оцінювання з географії.

Бажаємо випускникам успіхів та високих результатів!

Переглядів: 22 | Додав: Fresh | Дата: 08.06.2018

08 червня 2018 року  на базі Орільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації  проведено семінар для  керівників закладів освіти Лозівського району на тему  «Новітні підходи до системи управління  закладом освіти в умовах децентралізації» з метою формування професійного іміджу керівників закладів освіти,  підвищення результативності освітньої діяльності.  

 У  ході семінару  було розглянуто  питання:  «Управління закладом освіти в контексті Закону України  «Про освіту», «Опорна школа - центр освітніх змін в умовах децентралізації»  з  відеоекскурсом  по закладах, представлена імпровізована конкурсна презентація «Визначення опорного закладу загальної середньої освіти»,  розглянуто презентацію  проекту «Аналіз, планування, контроль як функції управлінської діяльності керівника закладу»,   надано юридичний коментар «Модель керівника закладу освіти в сучасному освітньому просторі: управлінський аспект ».  Керівники були ознайомлені з результатами психолого-педагогічного дослідження &laqu ... Читати далі »

Переглядів: 51 | Додав: Fresh | Дата: 08.06.2018

06 червня  відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.

Для участі в тестуванні з цього навчального предмета зареєструвалися 78 осіб із 11 закладів освіти Лозівського району.

Бажаємо успіхів на ЗНО!

Переглядів: 29 | Додав: Fresh | Дата: 06.06.2018

Підведено підсумки І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.  Серед переможців даного конкурсу приємно відзначити Жилку Аліну та Попову Валентину, учениць 8 класу Шатівського навчально-виховного комплексу, які посіли ІІ-і місця у номінації «Звалища та довкілля».

Вітаємо Аліну, Валентину та їх вчителя Калязіну Галину Григорівну. Бажаємо плідної роботи, нових творчих звершень та успіхів у досягненні омріяних цілей і підкоренні нових вершин.

Переглядів: 26 | Додав: Fresh | Дата: 05.06.2018

5 червня 2018 року в Катеринівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочалася третя остання сесія з підготовки вчителів 1-х класів та заступників директорів з навчально-виховної роботи в початкових класах закладів середньої освіти для роботи в умовах Нової української школи з 01 вересня 2018року.

Навчання триватимуть до 07 червня.

До розкладу занять входить складання модельної програми за темою «Бабусина скринька», а також детальне знайомство з технологією навчання «Шість цеглинок» від LEGO, яка допоможе учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити.

По завершенні навчання учителям, які успішно пройдуть курс підготовки з впровадження нового змісту початкової освіти, будуть видані сертифікати.

Переглядів: 27 | Додав: Fresh | Дата: 05.06.2018

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0