Головна » 2016 » Квітень » 15 » Відбувся фінал Першості з волейболу серед дівчат загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району
13:57

13 квітня 2016 року у спортивній залі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею пройшов фінал Першості з волейболу серед дівчат загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району.

Участь у ньому взяли команди, Краснопавлівського БПЛ, Орільського НВК, Полтавського  НВК, Новоіванівської ЗОШ І-ІІІ ст., які за результатами відбіркового зонального етапу зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.

Фінальний етап пройшов у гострій, безкомпромісній боротьбі, за підсумками якого І місце виборола команда Краснопавлівського БПЛ, ІІ місце посіла команда Орільського НВК, ІІІ місце -  команда Полтавського  НВК.

Команди, а також кращі гравці  були нагороджені кубками,медалями та дипломами від управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.

Переглядів: 426 | Додав: Evgeniy