Головна » 2016 » Березень » 14 » Теоретично-практичне заняття для вчителів іноземної мови
16:17
Теоретично-практичне заняття для вчителів іноземної мови

Відповідно до плану роботи управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації 14 березня 2016 року відбулось теоретично-практичне заняття для вчителів іноземних мов « Сучасне комунікативно-орієнтовне викладання іноземних мов. Використання мови у професійно-орієнтованому світі».

У теоретичному блоці засідання вчителями англійської та німецької мови були представлені повідомлення з презентаціями про іх участь у :

- Семінарі для вчителів англійської мови , проведеного КВНЗ « Харківська академія неперервної освіти» спільно з Міжнародним освітньо-методичним центром PEARSON –DINTERNAL , в ході якого було опрацьовано питання « Методологія навчання граматики англійської мови у початкових класах( Невенкіна Г.С , вчитель англійської мови Орільської ЗОШ);

- Семінарі-практикумі для вчителів німецької мови « Використання сучасних методик при навчанні учнів усного та писемного мовлення « ( Хворостова О.В, вчитель німецької мови Перемозької ЗОШ ).

В практичному блоці переважна більшість часу була використана на розв язання  тестових завдань у форматі ЗНО- 2016 з подальшим експрес –аналізом їх результатів.

Методист РМК Лібега Н. В підвела підсумки ІІІ( обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов.

Переглядів: 216 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів