Головна » 2015 » Лютий » 2 » Орієнтована на успіх
10:52
Орієнтована на успіх

Починаючи з 2008 року, українські словесники Лозівського району вітають своїх колег з перемогою на ІІ (обласному) турі всеукраїнського конкурсу  «Учитель року»: була і абсолютна перемога (2008 рік), і лауреатство (2010 рік).

Перемога цього року сподівана, адже район представляла Харибіна Н.М., учитель української мови та літератури Надеждівського НВК, учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання «учитель-методист». Людина надзвичайно ініціативна, перебуває у постійному фаховому русі, уміє по-сучасному презентувати себе і своїх учнів. Спрямовує навчання на формування у школярів інноваційного типу мислення та інноваційній дії.

Достойно виступила педагог в усіх етапах ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу  «Учитель року - 2015», а найвищі результати має у найзначиміших: контрольна робота,  створення сайту, урок, майстер-клас. Серед 25 учасників Наталія Миколаївна є третьою, набравши 411 балів.

Переконані, що ця перемога не є останньою у житті вчительки, адже педагог поважає свою професію і себе у ній, прагне бути прикладом і для учнів, і для колег.

Переглядів: 250 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів