Головна » 2019 » Березень » 27

     27 березня 2019 року випускники 9, 11 класів із Краснопавлівського ліцею та Орільського ліцею прибули на День гостинності до Лозівського центру професійної освіти. Господарі подбали про те, щоб про життя у закладі гості дізналися від тих, хто там працює і здобуває професію. А учні центру із задоволенням розповідали, як проходять навчання, з якими труднощами зустрілися при переході із закладу загальної середньої освіти, хто допомагає освоювати професію, чим наповнене життя у студента.

Змістовно пройшли майстер-класи. І господарі, й учні шкіл разом працювали на швейних машинах, готували страви.

Про різносторонні інтереси учнівської, молоді повідала виставка технічної та декоративно-прикладної творчості в межах обласного огляду-конкурсу під девізом «Творчість об’єднує і надихає!», концерт художньої самодіяльності в рамках обласного огляду-конкурсу.

Лише один день із життя… Впевнені, що він переконав багатьох випускників продовжити навчання саме тут.

Переглядів: 119 | Додав: Fresh | Дата: 27.03.2019

27 березня 2019 року відбулися урочистості з нагоди відкриття відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської районної ради Харківської області. Серед почесних гостей – перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер, голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов, голова Лозівської районної ради Володимир Лаптєв. А також – представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування області та району, педагогічні працівники закладу, батьківський актив.

З нагоди урочистого відкриття до присутніх звернувся перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер. У своєму виступі він зазначив, що сьогоднішня подія є свідченням успішної реалізації державної політики в частині розвитку інклюзивної освіти в Харківській області, що стало можливим завдяки підписанню Мариною Порошенко і головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною Меморандуму про співпрацю з Всеукраїнською благодійною організацією «Благодійний фонд Порошенка».

Голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов зазначив, що забезпечення реалізації конституційних прав на освіту для всіх дітей, незалежно від ... Читати далі »

Переглядів: 162 | Додав: Fresh | Дата: 27.03.2019

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0