Головна » 2018 » Квітень » 02

30 березня у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». З метою активізації агітаційної роботи учнівських колективів закладіd освіти за охорону природи, залучення дітей і учнівської молоді до еколого-просвітницької і природоохоронної діяльності були представлені на розгляд журі 13 виступів учнівських колективів Харківської області.

Лозівський район на конкурсі представляла агітбригада «Свіжий вітер» Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у такому складі: капітан команди – Сиротіна Юлія (учениця 11 класу), члени команди – Байдакова Анна, Гетьман Каріна (учениці 11 класу), Мамай Римма (учениця 10 класу), Чуйко Софія (учениця 8 класу), Коломієць Анастасія (учениця 7 класу).

Команда представила свою природоохоронну роботу у школі за темою «Раціональне природокористування» та на місцевому матеріалі презентувала свій виступ у ... Читати далі »

Переглядів: 193 | Додав: Fresh | Дата: 02.04.2018

З 2 квітня 2018 року розпочато ІІ сесію щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи.

Проведення ІІ очної сесії передбачає розгляд особливостей викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ», основи інклюзивної освіти. Особливе місце в навчанні відводиться конструюванню навчальних програм та складанню календарних планів відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти.

Заняття проводять тренери, основним завданням яких є допомога вчителю в усвідомленні свого місця через новий зміст і засоби в сучасних умовах, а також продемонструвати практичні методи, прийоми, що використовують педагоги для реалізації компетентнісного підходу.

Переглядів: 136 | Додав: Fresh | Дата: 02.04.2018

2 квітня в управлінні освіти, молоді та спорту відбулася  майстерня професіонального вдосконалення за темою: «Компетентісний підхід у системі викладання іноземних мов в умовах нових соціокультурних змін».

Під час теоретичної частини вчителі-колеги презентували з досвіду роботи рішення певних питань, пов’язаних з викладанням навчального предмету. Артеменко І.В., вчитель німецької мови  Єлизаветівської філії Краснопавліської  ЗОШ І-ІІІ ступенів ознайомила з питанням «Використання інформаційних технологій при роботі з автентичними текстами для розвитку комунікативної та соціокультурної компетентності учнів». Скотаренко А.О., вчитель англійської мови Смирнівського НВК розкрила зміст питання «Компетентнісний підхід у викладанні іноземних мов». Філіппова ... Читати далі »

Переглядів: 153 | Додав: Fresh | Дата: 02.04.2018

Майбутнім абітурієнтам на весняних канікулах точно не до відпочинку, адже складання ЗНО не за горами.

В районі на базі Катеринівської ЗОШ тривають безкоштовні додаткові заняття по підготовці до ЗНО з біології. Саме цей предмет обрали 43 учні із 10 закладів освіти.

Заняття проводять досвідчені педагоги-майстри: Орлова І.М., вчитель біології Катеринівської ЗОШ, Писаренко О.М., Запрій Н.М., вчителі біології Орільської ЗОШ, Чурилова М.О., вчитель біології Краснопавлівської ЗОШ.

Побажаємо учням ефективної підготовки та успішного складання ЗНО.

Переглядів: 129 | Додав: Fresh | Дата: 02.04.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0