Головна » 2017 » Листопад » 21

14-15 листопада 2017 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся дводенний обласний спеціалізований тренінг для працівників освітньої сфери регіону за темою «Інклюзивний простір. Практичні кроки», який проходив у межах соціальної програми Марини Порошенко, за підтримки Благодійного Фонду Порошенка.

Метою заходу було визначено підвищення компетентності педагогічних працівників із питань якісного здійснення інклюзивного навчання й супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладів загальної середньої освіти.

Учасників спеціалізованого тренінгу привітали Каменщук Т.Б., представник Благодійного Фонду Порошенка, Ігнатьєв В.В., заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти і науки, Покроєва Л.Д., ректор КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Учасни ... Читати далі »

Переглядів: 262 | Додав: Fresh | Дата: 21.11.2017

21 грудня 2017 року на базі Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів п’ятеро учасників першого (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» демонстрували свої професійні якості і методику викладання предмета, беручи участь у конкурсному випробуванні «Урок».

Вчителі вдало організували навчальну взаємодію на уроках та реалізували діяльнісний підхід у навчанні, формували цілісні значення та предметні компетентності учнів.

З результатами можна ознайомитися ТУТ.

Переглядів: 316 | Додав: Fresh | Дата: 21.11.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0