Головна » 2016 » Листопад » 14

14 листопада  2016 року  в управлінні освіти, молоді та спорту  Лозівської райдержадміністрації відбувся цільовий семінар для вчителів англійської мови з теми: «Підвищення  компетентності вчителя щодо підготовки учнів до розв ‘язування  тестових завдань ЗНО, якісна підготовка учнів до інтелектуальних змагань різних рівнів, про  участь  у проектах «Go Camps 2017».

Учасники семінару отримали чудову можливість отримати інформацію про особливості підготовки до ЗНО з іноземної мови від вчителів, які задіяні в пілотному  регіональному освітньому проекті «Підготовка учнів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО». В ході практикуму було складено алгоритм підготовки учнів до ЗНО з іноземних мов. Участь в різноманітних проектах «Go Camps 2017» відкривають нові можливості для оволодіння  сучасними методами викладання англійської мови, урізноманітнити заняття цікавими інтерактивними видами діяльності та зробити іх по-справжньому захопливими.

Переглядів: 171 | Додав: Fresh | Дата: 14.11.2016

10 листопада 2016 року в Харкові у приміщенні Палацу спорту за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради відбулося урочисте відкриття найбільшого освітянського виставкового заходу Лівобережної України - X спеціалізованої міжнародної виставки «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2016».

У її роботі взяло участь понад 60  навчальних закладів Польщі, Чехії, Словенії, Києва, Луганська та Харкова, представництва Греції, Німеччини та інші. Поряд з ними дебютував і Лозівський район, гідно представивши досвід роботи Царедарівського навчально-виховного комплексу.

Учасники заходу (директор НВК – Чижкова-Потейчук О.О. та педагог-організатор – Акименко В.В.) поділилися своїми враженнями та розповіли, що така виставка – це значний ресурс розвитку освіти на різних рівнях (загальноосвітньому, професійно-технічному, вищому, післядипломному). Вона допомагає розкрити цей ресурс, проаналізувати, спрогнозувати та реалізувати творчий потенціал як установи в цілому, так і окремих учасників освітньо-виховного процесу. Надає можливість поділитися накопиченим досвідом роботи, новітніми розробками та технологіями, представити здобутки педагогічних колективів, сприяти встановленню взаємовигідних партнерських зв'язків. 

Переглядів: 292 | Додав: Fresh | Дата: 14.11.2016

12 листопада 2016 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району.  В олімпіаді взяли участь 40 учасників учнів 8-х-11-х класів. Основною метою проведення олімпіади з географії було: оцінка знань , умінь, навичок, загальної ерудиції і культури учнів, активізація їхніх творчих здібностей, популяризації географії як шкільного предмету серед учнівської молоді .На виконання завдань відводилося 3 години, зміст олімпіадних завдань охоплював матеріал шкільної  програми за попередні  роки навчання та матеріал тем, які учні мали опанувати до терміну проведення олімпіади. Учні-переможці районного етапу будуть представляти Лозівський район на ІІІ (обласному) етапі олімпіад.

Переглядів: 209 | Додав: Fresh | Дата: 14.11.2016

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів