Головна » 2016 » Січень » 28

 

28 січня на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею за участю начальника управління освіти, молоді та спорту В.Музики був проведений цільовий семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району з теми «Забезпечення профільної спеціалізації навчання в процесі  впровадження варіативного компонента освіти».

Зацікавлена увага  керівників була залучена до питання підвищення результативності варіативної складової робочих навчальних планів, врахування її зв’язків з обраним профілем навчання. Учасникам семінару було презентовано досвід роботи ліцею щодо сучасних підходів  за формування стійкої мотивації до профільного навчання школярів.

А практична частина семінару передбачала проведення індивідуального заняття з української мови в 11 класі по підготовці до ЗНО (вчитель Чуйко Т.І.) та факультативного заняття з біології в 10 класі (вчитель Чурилова М.О.) як таких, що є ефективними при викладанні профільних предметів.

Кожен керівник навчального закладу отримав матеріали щодо профільної спеціалізації навчання в процесі впровадження варіативного компонента освіти.

Переглядів: 245 | Додав: Fresh | Дата: 28.01.2016

Формувати лідерські якості, відповідальність, визначення цінностей і життєвої позиції у підлітків та молоді - саме такою була мета тренінгу «Розвиток лідерських якостей – запорука професійного зростання», який відбувся 28 січня 2016 року у залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.     

Захід організований відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту спільно зі спеціалістами  Харківського центру молоді для лідерів учнівського самоврядування.         

Щоб стати лідером, необхідно розвинути в собі почуття і риси лідера та працювати над самовдосконаленням. 

Під час дискусії, бесіди, виконання завдань («Сонечко», «З'єднання ниткою», «Не говорити» та ін.) учасниками тренінгу обговорено поняття "лідерство" та позитивні і негативні якостей лідера. Проведено самодослідження лідерських якостей та спілкування про власні досягнення.

Сподіваємось, що учасники тренінгу винесли для себе знання, які допоможуть їм робити розумні кроки у  дорослому житті.       

Переглядів: 232 | Додав: Evgeniy | Дата: 28.01.2016

28.01.2016 на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею відбулася нарада керівників навчальних закладів Лозівського району.

У ході засідання якої розглядалися наступні питання:

1. Про виконання рішень попередньої наради  керівників загальноосвітніх   навчальних закладів

2. Про обрання голови  Ради директорів загальноосвітніх закладів Лозівського району

3. Про підсумки державної атестації навчальних закладів у 2015 році та план державної атестації  на 2016 рік.

4. Про результати  роботи з впровадження концепції  національно-патріотичного виховання  у 2015 році.

5.  Про результати  проведення ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін у 2015/2016 навчальному році.

6.  Про підсумки виконання натуральних норм використання енергоносіїв за 2015 рік

7. Стан фізкультурно-оздоровчої та спортивно- масової роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району

8.  Про організацію Цивільного захисту в навчальних закладах району.

Переглядів: 215 | Додав: Fresh | Дата: 28.01.2016

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0