Головна » 2015 » Грудень » 25

З 22  по 23 грудня у «Навчально-методичному  центрі  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Харківській області» 19 педагогів  району  взяли участь у функціональному навчанні виїзних курсів.  У ході лекцій  слухачі  ознайомилися  з вимогами до ведення основних документів щодо організації цивільного захисту,  алгоритмом дій  при виникненні небезпечних  ситуацій  під час навчально-виховного процесу та сучасними засобами захисту від проявів  техногенного та природного характеру.

Спеціалісти навчально-методичного центру О. Н. Вигляд та М.В. Крохмаль надали дієву допомогу педагогічним працівникам з питань  планування заходів  щодо дій  в надзвичайних  ситуаціях.

У Лозівському районі створено позаштатну розрахунково-аналітичну групу, до якої ввійшли методист управління освіти, молоді та спорту   Н.Г. Букіна, який координує роботу з даного напрямку в закладах освіти та учителі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею.

Група отримала  відповідну підготовку, і хочеться сподіватися, що  актуальність лекцій, їх практична спрямованість, допоможуть освітянам Лозівщини зменшити ступінь ризику під час навчально-виховного процесу у  небезпечних ситуаціях.

Переглядів: 292 | Додав: Evgeniy | Дата: 25.12.2015

Учні Миколаївського НВК разом з класним керівником Борисенко Тетяною Валеріївною стали переможцями Всеукраїнського проекту «Це - наше і це - твоє!», проведеного Міністерством освіти і науки України за підтримкою телеканалу «ПлюсПлюс».

Цей проект проводився з метою ознайомлення учнів загальноосвітніх навчальних закладів з історією рідного краю та усвідомлення її як невід’ємної частини загальної історії України, формування патріотизму та почуття гордості за свою країну. Діти склали цікаву розповідь про музичні народні інструменти, зокрема зозулицю  - глиняну пташку-свищик, що є давнім амулетом та народним музичним інструментом, доповнили її малюнками. Ця історія стане основою однієї з серій мультфільму «Це – наше і це твоє!». Учні 2 класу одержали Диплом переможця, а також подарункові комплекти зошитів з логотипом «Це – наше і це твоє!».

Переглядів: 291 | Додав: Fresh | Дата: 25.12.2015

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0