Головна » 2015 » Грудень » 10

10 грудня 2015 року у залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА відбувся проблемний семінар з інформатики за темою: "Ефективність уроку – результат організації активної діяльності вчителів і учнів". Були розглянуті питання підготовки учнів до ІІ (етапу) олімпіад з інформатики та інформаційних технологій.

Переглядів: 214 | Додав: Fresh | Дата: 10.12.2015

10 грудня в управлінні освіти, молоді та спорту відбулось засідання творчої майстерні  «Школи молодого керівника» за темою «Внутришкільний контроль у системі управління загальноосвітнього навчального закладу». Під час засідання розглянуті основні питання щодо організації внутришкільного контролю та надана кваліфікована допомога новопризначеним керівникам. 

Переглядів: 193 | Додав: Fresh | Дата: 10.12.2015

10 грудня 2015 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА відбулось засідання районного методичного об'єднання вчителів фізики.

Керівник РМО, вчитель фізики Шатівського НВК Пшенична Я.В. підвела підсумки роботи за І семестр - проаналізувала підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, звернула увагу на типові помилки, які допустили учні під час розв'язання олімпіадних задач; підсумки турніру юних фізиків. Надала рекомендації вчителям по підготовці учнів до ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, підготовки учнів до ДПА та ЗНО.

Вчитель фізики Надеждівського НВК Харибін К.А. розповів усім присутнім про підготовку дітей до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. У науковому відділенні фізики та астрономії приймали участь 3 учнів із навчальних закладів району. І місце виборола учениця 10 класу Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кучик Неля. Наукові керівники учасників конкурсу Харибін К.А. та Самойленко О.В. поділилися своїм досвідом у підготовці учасників до написання контрольних робіт, вибір теми, її актуальності, націлення учнів на результат. 

Наприкінці розглянули розробки серії уроків з фізики та астрономії (вчителі фізики Харибін К.А., Бутенко Т.І.).

 

Переглядів: 190 | Додав: Fresh | Дата: 10.12.2015

      9 грудня 2015 року у Будинку рад м.Харкова відбулося нагородження переможців ІХ Обласного конкурсу імені О.С.Масельського на кращий літературний твір. Конкурс проводиться щорічно за ініціативи Харківської обласної ради та Харківської обласної державної адміністрації.

       Переможцем у номінації «Учнівська молодь. Драматургія» за роботу «Сувої душ українських, або Серце квітки (драматичний панегірик)» стала Діана Жмур, учениця 11 класу Надеждівського навчально-виховного комплексу (учитель Харибіна Наталія Миколаївна).

       Від голови обласної ради С.Чернова, голови ХОДА І.Л.Райніна, а також голови журі І.Ф.Прокопенка талановита школярка отримала у подарунок планшет, диплом переможця та квіти. Так підтримує держава обдаровану сільську молодь.

Переглядів: 213 | Додав: Fresh | Дата: 10.12.2015

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0