Головна » 2015 » Грудень » 10 » Методичний діалог вчителів фізики
11:46
Методичний діалог вчителів фізики

10 грудня 2015 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА відбулось засідання районного методичного об'єднання вчителів фізики.

Керівник РМО, вчитель фізики Шатівського НВК Пшенична Я.В. підвела підсумки роботи за І семестр - проаналізувала підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, звернула увагу на типові помилки, які допустили учні під час розв'язання олімпіадних задач; підсумки турніру юних фізиків. Надала рекомендації вчителям по підготовці учнів до ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, підготовки учнів до ДПА та ЗНО.

Вчитель фізики Надеждівського НВК Харибін К.А. розповів усім присутнім про підготовку дітей до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. У науковому відділенні фізики та астрономії приймали участь 3 учнів із навчальних закладів району. І місце виборола учениця 10 класу Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кучик Неля. Наукові керівники учасників конкурсу Харибін К.А. та Самойленко О.В. поділилися своїм досвідом у підготовці учасників до написання контрольних робіт, вибір теми, її актуальності, націлення учнів на результат. 

Наприкінці розглянули розробки серії уроків з фізики та астрономії (вчителі фізики Харибін К.А., Бутенко Т.І.).

 

Переглядів: 101 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0