Головна » 2014 » Березень » 12 » зустріч з фахівцем Лозівської податкової інспекції
09:52
зустріч з фахівцем Лозівської податкової інспекції

11 березня 2014 року в приміщенні Орільського НВК була проведена зустріч школярів Орільської ЗОШ та Орільського  НВК з фахівцем Лозівської податкової інспекції Барковою Л.А. ( організатори: Орільський НВК – Кутя Ю.М., Мороз  А.Б., Орільська ЗОШ – Душко В.А., методист РНМК – Букіна Н.Г.).

Ця зустріч була проведена з метою формування в учнів економічної грамотності та культури, розуміння ролі, значення та місця податків у житті держави. В ході зустрічі учні дізнались  про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості Міністерства доходів і зборів України «Очима дитини про бюджет країни». Дітям розповіли про правила участі в цьому конкурсі, вони розглянули кращі роботи минулих років, поділились ідеями своїх майбутніх конкурсних робіт.

Інспектор податкової інспекції Баркова Л.А. розповіла учням про історію виникнення податків та їх роль у житті держави, адже в майбутньому саме сучасним школярам належить взяти участь в обговоренні ефективності їх функціонування в Україні.

В доступній формі доповідач розповів про цікаві факти з історії оподаткування від часів Київської Русі до сьогодення.

Проаналізувавши минуле, учні переконались в тому, що за певних обставин, податки можуть бути вирішальним чинником розвитку суспільства, впливати на суспільний прогрес, сприяти розвитку передових технологій.

З великим задоволенням діти взяли участь в економічних іграх, вікторинах та розв’язуванні цікавих економічних задач.

Школярі навчальних закладів дізнались про професії економіст та інспектор податкової інспекції.

Переглядів: 190 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0