Головна » 2016 » Листопад » 9 » Зробимо читання привабливим для школярів
09:52
Зробимо читання привабливим для школярів

З 01 жовтня по 31 жовтня 2016 року серед шкільних бібліотек проходив Всеукраїнський місячник під гаслом "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів".

Усвідомлюючи, що читання стає основою освіти і провідною навичкою самоосвіти людини впродовж життя, бібліотекарі, класоводи, учителі-предметники, усі зацікавлені в активізації дитячого читання і поліпшенні його якості, докладають зусилля, щоб посилити зростання престижності читання як національної цінності, духовної потреби учнів; сформувати інтерес до читання; повернути дітей до книги.

Пріоритетним в роботі шкільної бібліотеки є розвиток особистості, патріотично налаштованої, яка мислить глобально, діє локально.

Змістовно проведено місячник у:

- Царедарівському НВК, Садовській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чернігівському НВК, Бунаківському НВК.

На сайтах навчальних закладів розміщено інформацію про проведення Всеукраїнського місячника «Книга і читання – важливі чинники у вихованні духовних цінностей учнів».

Маємо надію, що книгокористувачі відгукнуться своєю читацькою активністю, процес читання стане для них привабливим. Поступово вони повернуться до бібліотеки та бібліотечних продуктів, після прочитання класичних та сучасних творів у них збільшиться темп читання, якість та швидкість розуміння прочитаного, сформуються певні поведінкові еталони.

 

 

Переглядів: 81 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0