Головна » 2017 » Листопад » 29 » Зміни у трудовому законодавстві. Процедури здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю
10:02
Зміни у трудовому законодавстві. Процедури здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю

28 листопада 2017 року методичним центром юридичного та кадрового забезпечення управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації спільно з Лозівським міськрайонним центром зайнятості було організовано семінар на тему : «Зміни у трудовому законодавстві. Процедури здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».

Під час проведення семінару присутнім була доведена інформація та детально роз’яснені питання охорони та гігієни праці,  атестації робочих місць за умовами праці,  проходження попереднього та періодичного медичного огляду, порядок індексації заробітної плати,  оформлення та ведення кадрової документації.  

Семінар було проведено за участю фахівців Головного управління Держпраці у Харківській області, представників управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації, керівників закладів загальної середньої освіти, керівників закладів дошкільної освіти, керівників закладів позашкільної освіти.

Присутні отримали відповіді на усі запитання, що виникли під час проведення заходу.

Переглядів: 119 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів