Головна » 2017 » Січень » 23 » Зимові змагання
14:18
Зимові змагання

21 січня Фельдман Екопарк спільно з Обласною станцією юних туристів провели вперше у цьому році змагання зі спортивного орієнтування на лижах, участь у якому взяли майже 400 школярів із 17 районів Харківської області. Вік учасників – від 14 до 18 років.

Спробували свої сили на лижних маршрутах і вихованці краєзнавчого гуртка (керівник Терещенко О.М.) будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради.

Успішний виступ в орієнтуванні на лижах можливий, якщо орієнтувальник є гарним лижником та вміє добре читати карту: спортсмен має на високій швидкості приймати сотні рішень щодо вибору шляху руху  під час кожної гонки. На місцевості прокладається мережа лижней різної якості, яка зображується на карті додатковими умовними знаками. Під час змагань орієнтувальник має зробити вибір шляху руху, враховуючи якість лижні, довжини та перепаду висоти кожного відрізку. Стосовно фізичного навантаження, орієнтування на лижах можна порівняти з марафонським бігом або лижними гонками на подовжених дистанціях.

За підрахунками результатів змагань,які відображені у спільному протоколі, у нас  є два переможці : Говоров Віктор (ІІІ місце у групі Ч-18) 11 клас і Терещенко Катерина 11 клас (ІІІ місце у групі Ж-18).

 Усі учасники отримали солодощі та  грамоти за участь у змаганнях.

Переглядів: 120 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0