Головна » 2015 » Серпень » 13 » З районної планерної наради: "Про хід проведення оздоровлення та відпочинку дітей району "
13:39
З районної планерної наради: "Про хід проведення оздоровлення та відпочинку дітей району "

За попередньою інформацією станом на 01.08.2015 року різними формами відпочинку та оздоровлення охоплено  1358 дітей , що складає  43,4  % від загальної кількості дітей від 7 до 18 років (3128 дітей) , в тому числі 75 % дітей пільгових категорій.         

Протягом червня була організована робота 21 табору відпочинку, в яких виявило бажання відпочити 1050 дітей, переважно  діти пільгових категорій.

    Організація відпочинку була спрямована на проведення змістовного дозвілля, створення безпечних умов перебування, належних санітарно-гігієнічних та побутових умов. Під час роботи таборів управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Лозівським міжрайонним Управлінням Головного управління  Держсанепідслужби у Харківській області  проведені рейдові виїзди щодо перевірки стану організації харчування учнів. Слід зазначити, що в результаті проведеної роботи за період відпочинку в таборах з денним перебуванням не зафіксовано жодного випадку харчових отруєнь та  дитячого травматизму.

           Управлінням освіти, молоді та спорту здійснено оздоровлення 109 дітей пільгових категорій з різних джерел фінансування (державного, обласного, районного). В тому числі, в рамках районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей було профінансовано 91 тис. грн., що дало змогу оздоровити 27 дітей   в таборі «Ювілейний» на узбережжі Азовського моря.

             Центральною районною лікарнею  направлено до санаторіїв 117  дітей    диспансерної групи та дітей-інвалідів.

          За попередньою інформацією 71 дитина відпочивала разом з батьками , 11 дітей оздоровлено підприємствами району («Гарант», «Південна залізниця»).

         Управлінням освіти, молоді та спорту, центральною районною лікарнею продовжується оздоровлення дітей відповідних категорій за путівками, які надходять з обласного та державного бюджетів.

         Закладами освіти  спільно з сільськими та селищними радами проводиться робота по збору інформації щодо відпочинку дітей за місцем фактичного навчання, а також оздоровлення через підприємства,  де працюють батьки та відпочинку дітей разом з батьками ( не менше 14 днів) . 

Переглядів: 205 | Додав: Evgeniy
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів