Головна » 2019 » Грудень » 11 » Вшанували велич душі геніальної людини
09:50
Вшанували велич душі геніальної людини

Елітним і авторитетним для жителів Слобожанщини став заснований Харківською обласною радою ще у 2007 році конкурс імені Олександра Масельського на кращий літературний твір, який є гідною шаною величної постаті нашого славетного земляка.Щорічно школярі Лозівського району стають переможцями цього престижного конкурсу, в якому змагаються і досвідчені літератори, і учнівська молодь.

Цей рік теж не став винятком – Реуцька Владислава, учениця 10 класуКЗ «Краснопавлівський ліцей», визначена дипломантом у номінації «Учнівська молодь». Диплом «Учнівська молодь – ПРОЗА» – Владислава отримала за оригінальний прозовий твір під назвою «Есеї як духовна проекція – «Шлях, що веде додому…».Розділила з нею радість успіху і її учитель української мови та літератури Краснопавлівського ліцею Тетяна Леонідівна Кобиш.

До речі, вітали переможців і дипломантів літературного обласного конкурсу 9 грудня, в обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва, у рамках урочистостей, присвячених 83-річчю Героя України, Почесного громадянина Харківської області, народного губернатора Олександра Масельського.

Переглядів: 74 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів