Головна » 2018 » Березень » 12 » Вітаємо з перемогою учнів!
11:03
Вітаємо з перемогою учнів!

 Вітаємо  учнів,

які стали переможцями ІІІ( обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018 році !

Чернявську Богдану, ученицю 11 класу, Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  яка посіла І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання учитель Чернявська В.В.

Чередник Дар'ю, ученицю 8 класу, Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  яка посіла ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури учитель Кобиш Т.Л.

Гресько Дар'ю, ученицю 11 класу, Смирнівського НВК,  яка  має 3 перемоги:

ІІ місце  олімпіада з географії учитель Білошниченко Я.М.;

ІІІ місце олімпіада з української мови та літератури – учитель Середа І.В.;

ІІІ місце олімпіада з історії – учитель Білошниченко Я.М.

Жилку Аліну, ученицю 8 класу, Шатівського НВК, яка посіла ІІ місце у  ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з екології учитель Калязіна Г.Г.

Сиротіну Юлію, ученицю 11 класу, Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з екології учитель Орлова І.М.

Гончара Богдана, учня 9 класу, Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який  посів  ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – учитель Скорик Н.А.

Повпу Ольгу, ученицю 11 класу, Яковлівського НВК, яка посіла ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства – учитель Куштим Л.О.

 

Шана вам, юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма.

Зичимо переможцям успіхів у навчанні, а вчителям творчих злетів. Бажаємо вам і надалі здобувати перемогу в інтелектуальних змаганнях. 

Переглядів: 194 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів