Головна » 2014 » Січень » 29 » Вітаємо переможців заочного етапу міжнародного конкурсу "Енергія і середовище"
11:38
Вітаємо переможців заочного етапу міжнародного конкурсу "Енергія і середовище"
       Міжнародний конкурс "Енергія і середовище" проводиться в рамках міжнародної освітньої програми  SPARE (міжнародний освітній проект для школярів з питань змін клімату та енергетики)  і всесвітньої декади ООН "Освіта для сталого розвитку" з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів.
        За рішенням компетентного журі з понад 200 учнівських робіт відібрано 28 кращих учнівських робіт для участі в фіналі очного етапу Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище", серед яких :
Пустовойт Галина, Тарасова Альбіна, учениці 9 класу Шатівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області, з роботою: "Дослідження "Економно-чи екологічно?". Керівник: Євсюченко Л.В., вчитель географії Шатівського навчально-виховного комплексу Лозівскої районної ради Харківської області.
      Фінал Національного туру конкурсу відбудеться 17-18 лютого 2014 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Переглядів: 318 | Додав: kravchuk
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0