Головна » 2018 » Листопад » 20 » Відкриття ресурсної кімнати в Краснопавлівській ЗОШ
16:29
Відкриття ресурсної кімнати в Краснопавлівській ЗОШ

20 листопада 2018 року відбулися урочистості з нагоди відкриття ресурсної кімнати на базі Краснопавлівської ЗОШ. Серед почесних гостей – керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, а також представники громадськості, члени піклувальної ради закладу освіти, батьківський актив.

З нагоди урочистого відкриття до присутніх звернувся голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов. Очільник району зазначив, що забезпечення реалізації конституційних прав на освіту для всіх дітей, незалежно від стану здоров’я та інших особливих потреб, у процесі розвитку інклюзивної освіти на всіх рівнях є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави. Сьогоднішня подія є свідченням успішної реалізації державної політики в частині розвитку інклюзивної освіти в Харківській області, що стало можливим завдяки підписанню Мариною Порошенко та головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною Меморандуму про співпрацю з Всеукраїнською благодійною організацією «Благодійний фонд Порошенка».

Розвиток інклюзивної освіти в Лозівському районі дозволить дітям з особливими освітніми потребами відчувати себе рівними в українському суспільстві. Це право таких дітей на самостійне життя, можливість якісної соціалізації та подальшого свідомого професійного вибору.

Учасники урочистостей мали змогу відвідати ресурсну кімнату, яку презентувала директор Краснопавлівської ЗОШ Юлія Карпека: «Ресурсна кімната має кілька зон: навчальну, соціально-побутову, ігрову та зону відпочинку. Меблі в ній модульні, що дозволяє по-різному формувати робочі зони – індивідуальні та для роботи в групах. Навчальну зону оснащено мультимедійним та комп’ютерним обладнанням, багатофункціональним пристроєм для роботи з додатковим навчальним матеріалом. Соціально-побутова зона передбачає отримання дитиною повсякденних навичок, тому кімнату обладнано міні-кухнею з метою адаптації та успішної соціалізації дитини в суспільстві. Ігрову зону оснащено розвивальними конструкторами, іграшками для творчості та самовираження дитини».

Переглядів: 53 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0