Головна » 2015 » Вересень » 15 » Відбулись заходи в рамках проведення Олімпійського тижня
14:46
Відбулись заходи в рамках проведення Олімпійського тижня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У рамках Олімпійського тижня, що проходив по всій Україні з 07 по 11 вересня 2015 року, в загальноосвітніх навчальних закладах Лозівського  району було проведено чимало спортивних заходів, присвячених популяризації олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя.

Урочисте відкриття Олімпійського тижня в школах розпочалося з проведення Всеукраїнського олімпійського уроку, Для участі у проведенні заходу запрошувалися представники управління освіти молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад, батьківський комітет, спортсмени району, які розповідали про започаткування Олімпійських ігор, олімпійську символіку, про свій особистий спортивний шлях.

У всіх загальноосвітніх навчальних закладах під час проведення цього уроку використовувалися олімпійські символи, ритуали: урочиста церемонія відкриття, підняття олімпійського прапора, складання присяги учасниками і суддями, церемонія нагородження та урочиста церемонія закриття.

Лише за тиждень учні взяли участь у спортивних вікторинах, конкурсах малюнків на асфальті, змаганнях юних футболістів, туристичних змаганнях та різноманітних естафетах під гаслом «Ти – майбутній олімпієць».

В закладах освіти району з цієї нагоди  було проведено семінари, конференції,переглянуто документальних фільмів на олімпійську тематику.

11 вересня на територіях сільських, селищних рад відбулись святкові лінійки, присвячені святкуванню 21річниці Дня фізичної культури та спорту України та закриття Олімпійського тижня. Всі учні загальноосвітніх навчальних закладів були нагородженні грамотами за активну участь та спортивні досягнення, як в індивідуальних, так і в командних видах змагань.

Олімпійський тиждень засвідчив про великий інтерес учнів до фізкультури і спорту, олімпійського руху, бажання дітей до самовдосконалення.

Переглядів: 264 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів