Головна » 2017 » Листопад » 1 » Відбулася установча сесія районного відділення  Малої академії наук
15:05
Відбулася установча сесія районного відділення  Малої академії наук

1 листопада 2017 року у Будинку дитячої та юнацької творчості   відбулася установча сесія районного відділення  Малої академії наук, в якій взяли участь учні-члени МАН з 11 навчальних закладів району, їх наукові керівники.

Ковальова О.О., методист РМК окреслила основні завдання та пріоритетні напрямки роботи на 2017/2018 навчальний рік, ознайомила з етапами проведення наукового дослідження учнів. У ході сесії відбувався обмін думками, враженнями і досвідом. Робота в Малій академії наук – це перше наукове випробування, на яке учні йдуть свідомо, зваживши свої можливості й визначивши пріоритети. Сподіваємося, що поради й отриманий досвід будуть корисними для юних науковців. Акименко В.В., вчитель Царедарівського НВК розповів про основні вимоги оформлення робіт МАН.

Харибіна Н.М., вчитель Надеждівського НВК надала рекомендації як правильно підготуватися до захисту роботи: «Завершальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН».                                                 

Кравченко Діана, учениця Шатівського НВК презентувала захист науково дослідницької роботи «Поліпшення фітосанітарного стану ґрунтів сидеративним способом на території Лозівського району Харківської області».

Учасникам були роздані методичні матеріали з підготовки виступу під час усного захисту науково-дослідницьких робіт.

Переглядів: 165 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів