Головна » 2018 » Січень » 29 » Вчимося творчості
10:11
Вчимося творчості

Ви знаєтесь на тому, як навчати учнів. Ми знаємо, як вам у цьому допомогти. Такий лейтмотив проведеного 27.01.2018 року майстер-класу для вчителів української мови та літератури з теми: «Синтез інноватики й традицій у навчанні – веління часу й запорука успішного навчання учнів української мови та літератури».

Своїм досвідом із колегами поділилася Середа Інна Вікторівна, учитель української мови та літератури Смирнівського НВК, учитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «учитель-методист».

Як побудувати повторення, осмислення, узагальнення мовно-літературного матеріалу, щоб він став підґрунтям формування предметних та життєвих компетенцій? Це питання було в центрі уваги словесників.

Інна Вікторівна має стосовно цього свій рецепт: технологічний підхід у навчанні. Технологічні картки, картки саморозвитку, опорні схеми та інше в умовах компетентнісно орієнтовного навчання збагачують пам'ять, розвивають мислення, зміцнюють волю, привчають до напруженої систематичної праці, забезпечують високу активність учнів і свідоме засвоєння ними навчального матеріалу.

Під час виконання завдань практичного блоку учасники зібрання вчилися будувати узагальнюючі схеми, таблиці, які випускники закладів освіти зможуть використати у підготовці до ЗНО.

Переглядів: 145 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів