Головна » 2019 » Квітень » 25 » ВЧИМОСЯ ДІЯТИ В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
07:39
ВЧИМОСЯ ДІЯТИ В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

Відповідно до ст.11 Закону України «Про дошкільну освіту» заклад дошкільної освіти створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей,  умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечує їх дотримання. З метою надання консультаційно-методичної допомоги та координації роботи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з питань вивчення цивільного захисту і безпеки життєдіяльності, організації та проведення заходів з практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуація

24 квітня  2019 року на базі  КЗ «Краснопавлівський  дошкільний  навчальний заклад  (ясла-садок) «Оленка» в рамках Тижня безпеки дитини відбувся показовий день Цивільного захисту для посадових осіб ЦЗ закладів дошкільної освіти з теми: «Дотримання основ безпеки в надзвичайних ситуаціях та перша допомога при ушкодженнях».

З метою надання практичної допомоги     закладам дошкільної освіти з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності щодо нормативно-правового забезпечення заходів цивільного захисту перед присутніми виступив Карпенко Артем Сергійович, начальник 35 ДПРП АРЗ СП ГУ ДСНС України у Харківській області.

Персонал та вихованці закладу дошкільної освіти продемонстровали присутнім першочергові дії у разі виявлення небезпечного предмету та поведінку в інших небезпечних ситуаціях. Проведено тренування по евакуації дітей із зони небезпеки.

Переглядів: 88 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів