Головна » 2014 » Жовтень » 29 » Уроки мужності до 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників
14:28
Уроки мужності до 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня у навчальних закладах Лозівського району проведено уроки мужності, присвячені 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників. Особливими стали ці заходи для учнів Полтавського та Чернігівського навчально-виховних комплексів, в яких  до проведення уроків мужності залучилися голова Лозівської районної державної адміністрації С.Г. Красноперов, начальник управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації В.М. Музика та учасник АТО, вчитель історії Царедарівського НВК  С.В.Мороз. 
У ході проведення заходів учні ознайомилися з інформацією про події Великої Вітчизняної Учасниками, зазначивши велику роль українського народу у перемозі у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, особливу увагу було приділено сучасній суспільно-політичній ситуації в Україні. Учні мали змогу з перших вуст від учасника бойовий дій в зоні АТО не лише почути розповідь про проведення антитерористичної операції на Сході України, а й отримали відповіді на хвилюючі їх питання,  інформацію про життя та побут бійців сучасної Української армії.
Підсумовуючи проведені заходи, голова райдержадміністрації С.Г. Красноперов відзначив високий рівень патріотизму молодого покоління, яке гідно пошановує  історичне минуле нашої держави та вболіває за сьогодення.

Переглядів: 178 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0