Головна » 2013 » Листопад » 13 » Урок протидії насильства в сім'ї
16:12
Урок протидії насильства в сім'ї

На виконання розпорядження голови Харківської облдержадміністрації від 06.04.2009 № 192 «Про затвердження обласних заходів щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, попередження насильства в сімї на 2009-2013 роки» з метою привернення уваги жителів Лозівського району до проблем подолання насильства в сімї, забезпечення профілактично-розяснювальної роботии для учнів загальноосвітніх закладів Лозівського району відділ освіти запровадив щорічне проведення Уроку протидії насильству в сім’ї у всіх ЗНЗ району. Урок проходитиме під час проведення Міжнародної акції «16 днів проти насильства» з 11 листопада по 30 листопада.

13 листопада 2013 року такий Урок було проведено працівниками Психологічної служби відділу освіти Лозівської РДА для учнів 7-9 класів Харківського санаторного Орільської ЗОШ І-ІІІ ст..

Під час заходу діти дізналися про те, які вони мають права, які види насильства в сім’ї існують відповідно до чинного законодавства, куди звернутися у випадку вчинення насильства або жорстокого поводження, яку роль виконують правоохоронні органи у здійсненні заходів з протидії насильству в сім’ї та протиправним діям неповнолітніх.

Переглядів: 249 | Додав: kravchuk
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0