Головна » 2018 » Вересень » 28 » Урочистості з нагоди Дня дошкілля
15:29
Урочистості з нагоди Дня дошкілля

День дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі  слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Бути вихователем закладу дошкільної освіти   – високе покликання. Від професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника дошкільного закладу, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини  залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя, наше майбутнє і надія.

28 вересня 2018 року в дошкільному підрозділі Шатівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради  пройшли  урочистості з нагоди цього свята.  Всіх гостей привітно зустріли  господарі закладу та маленькі вихованці.  

Найкращі працівники дошкільних установ району за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу виховання дошкільнят та з нагоди професійного свята були нагородженні дипломами Департаменту  науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації  (Зливка Н.О. та Анацька О.М. - вихователі Краснопавлівського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) «Оленка»), подяками управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації ( Лихвар Т.Г.- вихователь Орільського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) «Калинка»,  Шталь К.О.- вихователь дошкільного підрозділу Миколаївського навчально-виховного комплексу  , Заболотня Н.В.- вихователь дошкільного підрозділу Смирнівського навчально-виховного комплексу).

Переглядів: 40 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0