Головна » 2014 » Березень » 17 » Упевнена перемога
15:40
Упевнена перемога
     12-14 березня 2014 року у КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулася тридцять четверта обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик»…(Т.Шевченко).
Презентувала власні методичні доробки філологічна спільнота Лозівського району, здружена родина вчителів української мови та літератури, яка власним почерком, спільними зусиллями модернізує філологічний простір Лозівщини.
       Більше 120 робіт (дослідження, проекти, ессе, розробки,  конспекти уроків, учнівські роботи – переможці обласних та всеукраїнських етапів конкурсів), глибокі за змістом, естетично оформлені, є свідчення того, як достойно і по-сучасному можуть представити себе і своїх вихованців словесники.
Сформована лозівчанами виставка гідно пошанована журі конкурсу: вона визнана найкращою.
Високопрофесійно висвітлила роботу РМО Бондаренко Н.В., директор Єлизаветівського НВК, учитель української мови та літератури.
       Філологічна арт-студія, яка є нетрадиційною формою поширення досвіду,  продемонструвала і осучаснені форми методичної роботи РМО, і продуктивні шляхи поліпшення якості навчання мови та літератури, і результати учнівської діяльності.
Не залишилися байдужими і члени журі, і колеги з інших районів до проведеної ділової гри «Торкнуся серцем імені твого – і стане небо наді мною чистим» (керівник Середа І.В.).
     Виставка «Освіта Харківщини ХХІ століття» - 2014 року ще раз підтвердила думку, що сформувати креативну особистість може тільки той, хто і сам є такою особистістю. Ця думка виникала у всіх, хто бачив виставку і чув наших педагогів. Діяли вони професійно, переконливо, щиро. Були, за словами однієї із членів журі, «командою лідерів», Це:
- Харибіна Н.М., учитель української мови та літератури Надеждівського НВК, керівник РМО;
- Середа І.В., учитель української мови та літератури Смирнівського НВК;
- Чижкова-Потейчук О.О., директор Царедарівського НВК, учитель української мови та літератури.
- Надали дієву допомогу в організації виставки:
- Терещенко О.О., учитель української мови та літератури Комсомольського НВК;
- Кобиш Т.Л., учитель української мови та літератури Перемозької ЗОШ;
- Колеснікова І.І., учитель української мови та літератури Миколаївського НВК;
- Загорулько Г.О., учитель української мови та літератури Краснопавлівського БПЛ.
Напружена праця у підготовці до виставки об'єднала людей, наснажила на конструктивну працю, на взаємозбагачення вчительства цікавими педагогічними інноваціями.
Переглядів: 227 | Додав: kravchuk
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0