Головна » 2015 » Вересень » 28 » Участь в конференції ХОРС
13:33
Участь в конференції ХОРС

Відповідно до Плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2015 рік 26 вересня 2015 року   відбулася конференція Харківської обласної ради старшокласників на базі  Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»  за темою «Основні напрями роботи Харківської обласної ради старшокласників у 2015/2016 н.р.»  

  Від Лозівської районної асоціації старшокласників «Стожари» у засіданні взяли участь Шкуратов Едуард – член малої ради, учень 10 класу Краснопавлівського БПЛ та координатор  районної асоціації Тиха С.Ф.

   У рамках конференції відбулися волонтерські акції Харківської обласної ради старшокласників:  «Діти-дітям» − для дітей, які проживають у зоні антитерористичної акції на Сході України, та «Хто, якщо не ти!». Стожарівці долучилися до цих акцій.

У рамках проведення волонтерської акції «Діти − дітям»   зібрали теплі  речі  для дітей, які проживають у зоні антитерористичної акції на Сході України. В екологічній акції «Хто, якщо не ти!» лідери в підтримку тварин зібрали овочі, фрукти.  У рамках цієї  акції учасники  відвідали Харківський зоопарк і нагодували тварин фруктами та овочами.

Переглядів: 263 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів