Головна » 2014 » Вересень » 30 » Участь делегата Лозівського району у заходах з відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля у м.Києві
13:39
Участь делегата Лозівського району у заходах з відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля у м.Києві

         Делегація Харківської області взяла участь у заходах, присвячених Всеукраїнському Дню дошкілля, що відбулися 26 вересня 2014 року у м. Києві. До складу делегації ввійшли керівники, педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів, методисти, викладачі та представники громадських організацій. Серед  учасників делегації – заступник директора дошкільного підрозділу Краснопавлівського навчально-виховного комплексу Дудченко Рита Володимирівна.

        Представників дошкілля України привітали Народний депутат України, голова Комітету з питань освіти і науки у Верховній Раді Лілія Гриневич, директор департаменту середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко, голова Всеукраїнської  Асоціації працівників дошкільної освіти Ніна Омельяненко. Учасники делегації взяли участь в урочистому засіданні з нагоди свята, проведенні круглого столу та майстер-класах, що проводили науковці та педагоги-практики.

Переглядів: 128 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0