Головна » 2018 » Жовтень » 18 » У слові оратора – золоте зерно істини!
16:58
У слові оратора – золоте зерно істини!

03.10.2018 року у актовій залі управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА відбувся І (районний) етап обласного фестивалю ораторського мистецтва. Учні 10, 11 класів 9 закладів загальної середньої освіти достойно представили себе, заклад, родину, бо виступ готували за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М.Адаменко)»

Говорили так, що «словам було тісно, а думкам – просторо». Кожен виклав своє бачення теми, але через усі промови червоною ниткою пройшла думка:  мова - духовний скарб нації, і саме вона творить людину, культуру, історію.

Переможцями стали:

 Мітяков Данило, учень 11 класу Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (наставник Кобиш Т.Л.);

 Пішта Катерина, учениця 11 класу Смирнівського НВК (наставник Середа І.В.);

 Ворона Наталія, учениця 11 класу Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (наставник Бершак І.С.)

А 17 жовтня 2018 року у Харкові відбувся ІІ етап обласного фестивалю ораторського мистецтва. Вкрай рідко буває так, щоб на цьому етапі два роки поспіль переможцем ставав один і той же учасник, бо час і події надто спресовані: фестиваль проводиться лише для школярів 10-11 класів. Але для Мітякова Данила, учня 11 класу Краснопавлівської ЗОШ І-Ііі ступенів, доля виявилась прихильною: у минулому році він посів ІІІ місце, а в нинішньому - друге.

Глибокий зміст промови, шляхетність юнака, його бездоганно поставлений голос, уміння триматися перед аудиторією завоювали симпатію журі.

До того ж Данило правильно розставив акценти у запропонованій темі. Переконливо довів: мова - символ нашої єдності, у ній – генетичний код народу, його незнищенний дух. А ще хлопець вдало розгорнув сюжет-дію у діалозі.

Щиро, обнадійливо прозвучали останні рядки виступу:

Звучи ж, моя мова!

Допоки ти струмениш,

 Є я, існує мій народ!

Радість перемоги школяра розділила і його наставник - Кобиш Тетяна Леонідівна, учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання «учитель-методист». Віримо в те, що здобуті при підготовці до фестивалю навички, допоможуть Данилові успішно реалізуватися в житті.

Переглядів: 68 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0