Головна » 2019 » Вересень » 13 » У ЛОЗІВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ 25-РІЧНИЦЮ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ
15:27
У ЛОЗІВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ 25-РІЧНИЦЮ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

13 вересня 2019 року на базі Орільського ліцею відбулися урочистості з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту України, свята прославлених спортсменів, тренерів, учителів фізичної культури, і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя! 
Грамотами та Подяками Лозівської районної державної адміністрації, Лозівської районної ради за високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Лозівському районі нагороджено кращих вчителів фізичної культури та тренерів Лозівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартанець».
Грамотами управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації за активну участь у спортивному житті школи і району були нагороджені кращі спортсмени району.
Після урочистої частини усі присутні змогли повболівати за юних спортсменів Орільського ліцею, Краснопавлівського ліцею, Орільської філії Орільського ліцею, які зустрілися у змаганнях з волейболу, міні-футболу, та пляжного волейболу.
У змаганнях з волейболу серед дівчат І місце посіла команда Орільського ліцею, ІІ місце- команда Краснопавлівського ліцею.
У змаганнях з міні-футболу серед юнаків 2009 р.н. І місце посіла команда Краснопавлівського ліцею, ІІ місце- команда- Орільського ліцею, ІІІ місце- команда Орільської філії Орільського ліцею.
У змаганнях з пляжного волейболу І місце посів тандем «Шелест-Полатай» (Орільський ліцей) , ІІ місце дует – «Лихвар-Лавроненко» (Орільський ліцей), ІІІ місце- волейболістки Краснопавлівського ліцею Спєлова Діана-Пертахія Олена.
Усі учасники змагань були нагороджені медалями. Команди – призери кубками, грамотами, волейбольними та футбольними м’ячами.

Переглядів: 23 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів