Головна » 2018 » Червень » 11 » У Лозівському районі в закладах відпочинку «Табір з денним перебуванням» відпочивають 1573 дитини
08:44
У Лозівському районі в закладах відпочинку «Табір з денним перебуванням» відпочивають 1573 дитини

З 29 травня у Лозівському районі розпочалася оздоровча кампанія,  організовано роботу 17 дитячих закладів відпочинку «Табір з денним перебуванням», в яких відпочивають учні 1-11 класів. Табори гостинно відчинили свої двері  і працюватимуть по 15 червня 2018 року. Тривалість відпочинку – 14 днів.

Вартість відпочинку  в пришкільному таборі становить 434 грн. на 14 днів, вартість харчування 1 дитини на день - 31,00 грн.

Відповідно до вимог у 17 дитячих закладах відпочинку «Табір з денним перебуванням» на базі закладів загальної середньої освіти належним чином оформлена документація.

Проведені медичні огляди працівників дитячих закладів відпочинку, що складає 100% від загальної їх кількості.

В дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням виявило бажання відпочити 1573 дитини, що складає 71,5% від загальної кількості дітей віком від 7 до 17 років.

Пришкільні табори забезпечені педагогічними, медичними працівниками та працівниками харчоблоків, що пройшли гігієнічне навчання. Території та приміщення для організації відпочинку та ігор дітей приведені в належний санітарний стан, здійснено благоустрій. Здійснюється контроль за дотриманням санітарних, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.

Діти забезпечуються  харчуванням за рахунок районного бюджету,  субвенцій сільських, селищних рад , батьківських та спонсорських коштів .

Всі заклади дошкільної освіти переведені на санаторний режим (із збільшенням вартості харчування на 10%).

Переглядів: 165 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0