Головна » 2015 » Жовтень » 18 » У Лозівському районі пройшов "Турнір 1000 команд"
12:04
У Лозівському районі пройшов "Турнір 1000 команд"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 жовтня 2015 року на базі Орільського НВК за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» відбувся традиційний юнацький футбольний "Турнір 1000 команд" серед учнів ЗНЗ Лозівського району.

Змагання було проведено у два етапи, відповідно регламенту та за правилами міні-футболу за«олімпійською системою». У першому етапі взяли участь команди з 22 навчальних закладів.

Перемогу здобули учні Оріського НВК , друге місце посіли учні Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, третє – учні Садовської ЗОШ І-ІІІ ст.

Команди- переможці ІІ етапу змагань були нагороджені:

  • За І місце від благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Почесною грамотою «Турніру тисячі команд», комплектами  нової футбольної форми,гравці та тренер футбольними м’ячами  (10шт.)
  •  За ІІ місце від благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Почесною грамотою «Турніру тисячі команд»,гравці та тренер футбольними м’ячами  (5шт.)
  • За ІІІ місце від благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Почесною грамотою «Турніру тисячі команд»,гравці та тренер футбольними м’ячами  (3шт.)
Переглядів: 89 | Додав: Evgeniy
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0