Головна » 2013 » Квітень » 30 » Турнір юних географів для учнів 7-11 класів
14:50
Турнір юних географів для учнів 7-11 класів

    30 квітня у приміщенні відділу освіти з метою  створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих та  дослідницьких здібностей школярів при вивченні географії був проведений І етап VІІІ Всеукраїнського турніру юних географів для  учнів 7-11 класів  навчальних закладів Лозівського району. 

    Турнір юних географів це командні змагання  учнів у їх вмінні вирішувати спільними зусиллями складні географічні проблеми, представляти рішення в переконливій формі та аргументовано захищати їх в науковій дискусії.


    Головним завданням турніру юних географів було знайти талановитих учнів, схильних до вивчення географії, та наукової діяльності; формування в школярів  інтересу до природничих наук; сприяння  поглибленому вивченню географії.    На турнір прибули команди з  6 навчальних закладів:  Бунаківського НВК (Яцук В.М.), Садовської ЗОШ І –ІІІ ст.(Лаптєв І. В.)  Царедарівського  НВК (Селіванова Л.О.), Краснопавлівського НВК  (Волошина Л.І.),  Кінненської ЗОШ І – ІІІ ст. (Доненко Н. І.),   Смирнівського НВК (Білошніченко Я. М.).

      Учні показали  глибокі знання фактичного матеріалу, уміння вести дискусії та обговорювати нагальні проблеми не тільки України , а й усієї планети.

   Всі команди виступали достойно, але найкращими виявились дві команди.

    І місце у турнірі юних географів виборола команда Смирнівського НВК,

   а  ІІ – Бунаківського НВК.  Також, журі у складі Вербицької Л.К, та Копи Л.І., визначили  учнів, які показали найкращі знання з предмету і зуміли довести свою точку зору. Це юні географи  - Демиденко Наталія( Смирнівський НВК) , Кисіль Сергій ( Кінненська ЗОШ), Імамвердієв Акшин  Дашгин огли.

    За згодою  вчителів географії команді-переможцю був вручений заохочувальний приз – книгу «Підкорення морів та океанів».

   Школярам сподобалась гра. Команди будуть готуватись до І етапу  ІХ Всеукраїнського  турніру юних географів у 2013/2014 навчальному році.

Переглядів: 368 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0