Головна » 2018 » Травень » 21 » Триденні навчально-польові збори
11:04
Триденні навчально-польові збори

Відповідно до Програми предмета «Захист Вітчизни» та з метою закріплення знань і навичок, отриманих учнями 11-х класів, з 15 по 17 травня 2018 року на базі Орільської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися триденні навчально-польові збори для учнів закладів загальної середньої освіти  Лозівського району.

Були запрошені завідувач сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Мороз Сергій Володимирович, в. о. військового комісара Лозівського ОМ ВК підполковник Наконечний Сергій Миколайович, голова громадської організації «Спілка учасників АТО» Беседа Сергій Миколайович.

Юнаки і дівчата під  керівництвом учителів предмету «Захист Вітчизни» та начальника військового табору Білецького О. В .створили  атмосферу максимально наближену до військової  відповідно до Статуту Збройних Сил України.

Усі учасники навчально-польових зборів були поділені на 3 роти. Вони на практиці успішно пройшли   заняття з основ медичних знань, відпрацьовували навички вогневої, фізичної, тактичної та стройової підготовки.

17.05.2018  в урочищі села Домахи відбулося виконання початкової вправи стрільби з автомату Калашникова, де наші учні показали високі  результати.

Під час урочистого закриття заходів, юнаки, які досягли високих результатів, були нагороджені грамотами Управління освіти, молоді та спорту.

Переглядів: 27 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0