Головна » 2014 » Грудень » 22 » традиційний турнір з міні-футболу до Дня святого Миколая
16:38
традиційний турнір з міні-футболу до Дня святого Миколая

20 грудня 2014 р. в спортивному залі Краснопавлівського БПЛ відбувся традиційний турнір з міні-футболу до Дня святого Миколая серед молодших юнаків . В змаганнях взяли участь 9 команд навчальних закладів Лозівського району: Краснопавлівкого ліцею, Єлизаветівського НВК, Садовської ЗОШ, Кінненської ЗОШ, Шатівського НВК, Орілького НВК, Новоіванівської ЗОШ, Смирнівського НВК. В цікавій захоплюючій грі переможцями стали вихованці тренера Ковальова В.М. Шатівського НВК, другими стали вихованці Дудченка Ю.А. з Краснопавлівського ліцею, трете місце посіли вихованці тренера Борща В.О. Елизаветівського НВК. Всі команди - учасниці турніру з міні-футболу були нагороджені солодкими подарунками, команди- призери грамотами, команда -переможець кубком, грамотами також були нагородженні кращі гравці команд.

Лозівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Спартанець» висловлює велику подяку футбольній команді «Лан», села Мечебилове, Барвінковського району за подарунок з нагоди святкування завершення футбольного сезону 2014 року - комплекту футбольної форми юним вихованцям спортивної школи. Сподіваємось на подальшу співпрацю та підтримку спортивної школи федерацією футболу Лозівського району та меценатів.

Директор Лозівської районної ДЮСШ «Спартанець»                           С.А. Форост

Переглядів: 423 | Додав: Evgeniy