Головна » 2013 » Травень » 14 » Теоретичний семінар для вчителів предмету «Основи економіки»
16:44
Теоретичний семінар для вчителів предмету «Основи економіки»

     14 травня  2013 року у залі засідань відділу освіти відбувся теоретичний семінар для вчителів предмету «Основи економіки»,  в якому взяли участь педагоги усіх навчальних закладів району, з теми «Використання інтерактивного аспекту викладання економіки як засіб залучення учнів до ефективного засвоєння знань».

      В ході роботи семінару педагоги були познайомлені з особливостями проведення державної підсумкової атестації навчальних досягнень учнів 11-х класів з предмету «Основи економіки» в загальноосвітніх навчальних закладах Лозівського району.

       Керівник РМО вчителів економіки Товарищенко Ж.В. зробила аналіз участі учнів району в ІV Всеукраїнському  конкурсі  «Молодь тестує якість». Детально ознайомила присутніх з правилами та вимогами проведення конкурсу. Презентувала роботи учнів-переможців  минулих років. Показала роботи учнів Шатівського НВК та Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, які беруть участь у конкурсі в 2013 році. 

     На семінарі для  вчителів предмету «Основи економіки» також була  проведена  презентація  конкурсу для вчителів «Навчання вищої проби».

      На семінарі вчителя були проінформовані  про курси за вибором

«Фінансова грамотність» та «Здоровдитиниздорове харчування» для використання в навчально-виховному процесі.

       Вчителі отримали для роботи багато корисних  порад, рекомендацій, та методичної літератури, які будуть ефективно використовувати в навчально-виховному процесі.
Переглядів: 214 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Fresh