Головна » 2019 » Січень » 30 » Так формується національна еліта
10:01
Так формується національна еліта

Стало доброю традицією для учнів закладів освіти Лозівського району брати участь у рейтингових мовно-літературних конкурсах. Тим паче, що щорічно роботи наших школярів достойно поціновуються журі обласного та всеукраїнського рівнів.

За останні роки тричі наші учасники отримували нагороди на Чернечій горі в Каневі як переможці заключного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Щороку посідають призові місця на ІІІ (обласному) етапі цього конкурсу, а в минулому році наші одночасно були і І, і ІІ, і ІІІ місця.

Цьогорічний конкурс на тему «Духовні святині рідного краю» ствердив думку, що в закладах району (Краснопавлівський ліцей, Смирнівський НВК, Надеждівський НВК) системно ведеться робота з розбудови інтелектуального простору Лозівщини. Тут формуються особистості, освічені, духовно і культурно просвітлені, з високими ідеалами і благородними діяннями,  когнітивно гнучкі, емоційно виразні, які бездоганно послуговуються рідним словом, мислять розкуто й нестандартно. Переконані, що саме такі люди повинні складати основу національної еліти.

Переможцями обласного етапу  2019 року визначені:

         І місце – Лукаш Діана, учениця 11 класу Смирнівського НВК («Благословенна будь, рідна земле!» -  Нонфікшн новели; шлях до осмислення національної ідентичності);

         ІІ місце – Кобиляцька Анастасія, учениця 7 класу Надеждівського НВК («Ренесанс любові або Глобальне потепління сердець» - моноспектакль-меседж).

Закономірно, що переможцями стали твори оригінальні за формою, глибокі за змістом, високохудожні, позначені індивідуальним світобаченням авторів.

Глибокої пошани заслуговують наставники школярів: Середа Інна Вікторівна (Смирнівський НВК), Харибіна Наталія Миколаївна (Надеждівський НВК), які вміють по-сучасному презентувати свою діяльність і навчають цього учнів.

Переглядів: 75 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0