Головна » 2017 » Серпень » 29 » Старт дано!
13:56
Старт дано!

29 серпня 2017 року в Катеринівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися засідання районних методичний обєднань вчителів початкових класів та вчителів предметників, проведених у формі методичних студій з теми: «Пріоритетні завдання вчителів початкової, основної та старшої  школи в контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи».

Педагоги Лозівського району обговорити практичні кроки реалізації Концепції Нової української школи в навчально-виховному процесі початкової освіти: ознайомились з пілотним проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти; поглибили розуміння інтегрованого підходу в початковій освіті; визначити шляхи підготовки до впровадження стандарту з 1 вересня 2018 року. Разом з тим були окреслені  пріоритетні завдання та напрями діяльності вчителів предметників ЗНЗ Лозівського району щодо створення інноваційного освітнього простору Нової української школи.

Педагогічному загалу було надано методичний кейс та методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу початкової, основної та старшої школи  у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році.

Переглядів: 242 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів