Головна » 2016 » Квітень » 27 » Сталий розвиток - наш вибір
08:58
Сталий розвиток - наш вибір

12 квітня 2016 року у м. Києві у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу для педагогів «Сталий розвиток – наш вибір», який проводився у рамках Міжнародного проекту ПРООН/ТЕФ «Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України».

Питання сталого розвитку суспільства є нагальною вимогою сучасності, оскільки передбачає збалансоване вирішення питань соціально-економічного розвитку з метою задоволення потреб сучасного покоління і без шкоди для наступних поколінь.   З цією метою творча група дошкільного підрозділу Краснопавлівського навчально-виховного комплексу представила на конкурс власну розробку на тему «У садочку ми зростаємо, про енергію все знаємо», в якій педагоги змістовно розкривають секрети збереження різних видів енергії та природніх ресурсів України.

З 369 робіт педагогів з усієї України, допущених до участі у конкурсі, обрали 30 робіт-переможців у 4-х номінаціях, серед них і робота дошкільного підрозділу Краснопавлівського НВК.  Представники закладу були запрошені до м. Києва для участі у фіналі конкурсу, де презентували власний досвід з впровадження у діяльність принципів сталого розвитку. 

Переглядів: 218 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів